Reklama

Liposukce VI. pro 2006

d (Ne, 20. 8. 2006 - 23:08)

Podbradek je poměrně malá část¨, a dělá se dobře. Já jsm žádnou bolest necítila. jizvičku mám úpně neviditerlnoum protože před mnoha lety jako malá holka jsem si natřískala brau na ole,m tak se to vzalo při jednom.
Nepřájemn byl ten návlek, Zatím co s těma stehennímam, břušinkovýma,prdelníkovýma můžeter mezi lid hnedm, neb na sebe nas¨špedíte fábory, u té kukly na hlavě to je úděs! J jem byla radši tři týdny doma, než jsem ji mohla sundat, protože jsem vypadala jak mumie! Cel hlava, od brady až po lebaň v růžovém kuklovitém útvaru!Ale protože jsem to chtěla mít dokoalé, poctivě jsem dodržovala termíny, kdy sundat na pět miut, kdy na den atd.
Zajímavé je, že absolutní spokojenost nastala asi až po roce... protoe nejdřív se mně tam dělaly takové varhánky, když jsem sklonila bradu na prsa. Ale teď už je to úpkně OK!

Jo, ten podbradek a povislá víčka jsem zahlédla na jedné rodinné oslavě, a jak jsem se uviděla, propadla jsem děsivému zoufalství, že jsem to já!Nechtěla jsem tomu uvěřit! Co ně to pod tou bradou narostlo, a kam spadla až ta víčka - no skioroku braě, mrchy jedny nevycválaný!
Ač bez peněz, bez sponzora, bez možností prodat aspoň kousek svého těla ( v mým věku už by to byl asi trestnáý čin :-), šla jsem do toho. Na splátky! Joj, já nelituju!
Člověk se totiž normálně vidí pořád z jednoho úhlu. A pak pak po létech zkooprní, co mu na té druhé straně měsíce vyrostlo.
To mně to ušmikli, a zas chvilu klid.

Tedy podbradek a oči jsou jdněma z nejvíce výraznýma změnama, protože při liposukcích nějaké to kilo přece jen, i když čstečně, můžete ukrýt.

Masitý lalok pod bradou a visící kůže na víčkch až po kolena - to se ani čepicí, šálem či papachou nezakryje!
hOLA, JAK TO MAJ TY MOHAMEDÁNKY LEPČEJŠÍ!

Dorotka (Ne, 20. 8. 2006 - 22:08)

Čau Lindo, z toho, co píšeš, že tě zajímá, mám zkušenost jen s pažemi. Mám toho fakt hodně - přes břicho, zadek, boky, stehna, kolena.... No hafo a paže jsou nejlepší. Nejsnadnější zákrok, bez jakýchkoli komplikací, velmi rychlý výsledek atd. Takže doporučuji.

Návštěvník (So, 19. 8. 2006 - 22:08)

Stejně všechno doroste zpátky, tak na to nechoďte.

Linda (So, 19. 8. 2006 - 22:08)

Zdravím..
Jsem tu prvně a napřed jsem přemýšlela jestli se má smysl na něco ptát,když se tu tolik hádáte.Ale snad to bude číst někdo,kdo by mi fakt poradil.
Jsem objednaná na brněnskou kliniku Laurea,tak se chci zeptat jestli někdo máte s ní nějaké zkušenosti.Já ano,ale ne s liposukcí.Jinak jsem tam byla spokojená.Pak se chci zeptat jestli máte někdo zkušenost s odsátím podbradku,brady nebo jak to nazvat.Na to chci jít současně s liposukcí břicha,ale o tom jsem tu už četla dost.Pak jestli někdo zkusil odsávání na rukou nebo zádech.Předem děkuji za názory a rady

Sára (So, 12. 8. 2006 - 22:08)

Tak jsem byla na té diskusi,ted mají prázdniny,21.8.jdu na konzultaci a potom prý do měsíce.

mateska (St, 9. 8. 2006 - 21:08)

ahojte zensky, chtela jsem se zeptat, zda jste podstoupily nektera liposukci,jestli jste mely nejakou nadvahu, jaky to ma ucinek a jine poznatky.piste prosim na psmates"yahoo.de diky moc Martina

Ola (St, 9. 8. 2006 - 12:08)

Jejda, tak to jsem špatně pochopila - měla jsem dojem, že jde o celkovou. Tak to se omlouvám.

Jana (St, 9. 8. 2006 - 10:08)

Olo,anesteze-umrtvení je nutné vždy,jde o to jestli lokální nebo celkové.Já měla lokální,kde jsi byla ty?

Ola (St, 9. 8. 2006 - 09:08)

Jste si jisté, že k takovemu zákroku je nutná anestezie? Dočetla jsem se, že každé uspání ubíra několik let života. Připadá mi to zbytečné, vůbec to nebolelo a hned jsem mohla odjet domů. Několikrát během zákroku jsem se postavila, aby to paní doktorka zkontrolovala, jestli je to rovné, jak to dělají, když člověk spí? A bůh ví, co mu dělají, když spí. Toho bych se bála.

sára (Út, 8. 8. 2006 - 22:08)

Jano,díky za typ,doktorka má na tom vebu i diskusi,tak jsem se tam hned ptala,jsem zvědavá,kdy mi odpoví.

Jana (Út, 8. 8. 2006 - 17:08)

Sáro,já jsem byla v na konzultaci v únoru,ale mne se to hodilo na duben po lyžování,potom jsme vybírali temín podle menstruace,ale zkus si tam zavolat,nebo zamejlovat www.plastickachirurgie.net a uvidíš,vyjdou i vstříc.

SARA (Út, 8. 8. 2006 - 14:08)

Jano,nevíš jak jsou tam dlouhé objednací doby,nebo nemáš na ně nějaký kontakt?

Jana (Po, 7. 8. 2006 - 21:08)

Já jsem byla v dubnu vPraze u dr. Točíkové v tumescentmni anestezii na rajtkách,mám odsáto 1 200ml na obou stranách za 14tis. a prádlo 2x85OKc. Spokojena jsem velice, totlně mi to změnilo postavu a já změnila celý šatník. Je mi 28 a lituji, že jsem nešla dřív,co jsem se kvuli omu zadku nazžírala,no ted si to vnahradim-mám normální postavu-hurá.

jana (Po, 7. 8. 2006 - 21:08)

Olo, díky. O Jihlavě jsem také uvažovala, není to zasa tak daleko.

Ola (Po, 7. 8. 2006 - 19:08)

Ahojky, doporučuji doktorku Procházkovou z Jihlavy. Dělá to bez narkozy, byla jsem na bocích - probrala i kus nad i pod a kus zad - celé to stálo 15 tis. + prádlo 1 tis. a ještě půjdu na břicho, kolem pupíku, podbřišek i kousek nahoru - cena bude o tisícovku nižší, když jdeš na další, tak dává slevu.Jsem z Prahy a do Jihlavy jsem dojela ráda, protože jsem ušetřila hodně peněz, tady v Praze je to všechno kolem 30 tis. Byla jsem nejdřív na konzultaci a za 14 dní byl termín, v létě je volněji. Jsem nadšená, už abych to měla všechno za sebou, ani jsem nedoufala, že ve svém věku můžu ještě mít takovou postavu. Neváhejte, je to zázrak. A paní doktorka je fajn.

jana (Po, 7. 8. 2006 - 19:08)

Ahoj Grenko, díky moc za odpověď.Já jsem se předběžně koukala že ordinuje na více místech, ale pod celkovou narkózu nechci.Zajímalo by mě, jaký bude rozdíl mezi Prahou a jinými lokalitami, protože tady je to někde děsně drahé. A u některých pracovišť a doktorů jsem zase nenaleztla žádnou referenci, tak také zvažuju co a jak :o).

grenka (Po, 7. 8. 2006 - 18:08)

Jaké ceny jsou v Praze bych měla vědět po 15.8.,tak Ti je napíšu.Jinak MUDR.Puls ordinuje i v Praze,tam je to bez narkozy a hospitalizace.Jeho stránky najdeš nainternetu,má tam i pracoviště.

grenka (Po, 7. 8. 2006 - 18:08)

Ahoj Jano.Já jsem byla na konzultaci v Trutnově,kde jednou za čas pan doktor ordinuje.Operace by měla být pod celkovou narkozou(čehož se děsně bojím)ve Vrchlabí.Měla by to být liposukce kolem pupku,podbřišku a nadbřišku za 13500,- + 3000,- narkoza + 950,- hospitalizace 1 den.

jana (Po, 7. 8. 2006 - 11:08)

ahoj grenko, napiš sem prosím víc informací - kde jsi byla u dr. na konzultaci, jaký dojem, navržená cena. jsem z prahy a rozhoduju se, kam jít. díky moc.

grenka (Po, 7. 8. 2006 - 10:08)

Ahojda.Jsem tu v diskuzi nováček.Chystám se na liposukci břicha.Mám po konzultaci,jen dohodnout termín.Máte někdo zkušenost s prací MUDr.Pulse z Prahy?Díky a přeji pěkný den.

Reklama

Přidat komentář