Reklama

Liposukce VI. pro 2006

Dana (Út, 5. 9. 2006 - 18:09)

Ze své vlastní zkušenosti Mudr. Lucáka nedoporučuji.
Velmi špatná zkušenost - ale neoperoval mne přímo on, ale jeho kolega, MUDr. Zakout. Dost šílená zkušenost - ale pak jsem byla na opravě, a už je všechno OK.

Bára (Út, 5. 9. 2006 - 17:09)

I když se tyto webky hrozně zhoršily-býval tam slušný přehled klinik,fotky a diskuse,zkus se tam mrknout lipoplastic.info.Lucák tam nemá dobré jménu.

Uršula (Po, 4. 9. 2006 - 18:09)

ahoj, zdravím všechny. Uvažuju o liposukci, nejsem výrazně oplácaná, ale mám boky a hlavně mi vadí faldy v oblasti beder, těch se ne a ne zbavit. Jsem z Ostravy a chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví něco o Dr. Lucákovi

Ola (St, 23. 8. 2006 - 18:08)

Mám zkušenosti pouze s malou, tichou a diskrétní ordinací paní doktorky Procházkové v Jihlavě, byla jsem nedavno na bocich a zádech(15 tis.+ prádlo) a před pár dny na celém břiše(14 tis.)Oboje tumescenční při vědomí. Jsem spokojená a do Jihlavy se mi těch 100 km vyplatilo dojet.Šla jsem na doporučení a na jistotu, protože tohle pracoviště je osvědčené. Sem se taky nemusíte bát.

Andrea (St, 23. 8. 2006 - 11:08)

Holky, nemáte někdo zkušenosti s tolik propagovanou VIP Clinic v Praze ve Spálené ulici?

Vanda (Út, 22. 8. 2006 - 09:08)

Berkova ulice v Brně je dobrá. Diktor Dražan. Byla u něj kámoška a je spokojená.

Linda (Út, 22. 8. 2006 - 09:08)

Souhlasím s názorem nejmenované,že jde o to jak se k té liposukci postavíte.Ale nechodí na ni jen zdánlivě ty při těle,kamarádka je toho živým důkazem.Postavu má pěknou,jen hold po dětech ji žádná dieta nezbavila toho polštářku na bříšku.Ale jak jsem psala,i po 5 letech ho má teď krásně rovné.

Ještě jednou se ptám,to tu nikdo není z Brna,že by znal brněnské kliniky tohoto druhu?

grenka (Út, 22. 8. 2006 - 06:08)

Ahoj Jani.Slíbila jsem Ti,že po 15.srpnu Ti napíši ceny liposukce u MUDr.Pulse v Praze.Bohužel se mi do dnešního dne neozval.Tak sťastnou ruku při výběru.

Návštěvník (Po, 21. 8. 2006 - 23:08)

I kdyby se zase po čase tuk usadil tak co? tak hrozný ten zákrok není, aby si to člověk nezopakoval a dík za každou chvíli, kdy tělo vypadá lépe - ale usadí se to jen těm nepoučitelným co promarní tu druhou šanci - víc bude těch, co už si to udržují

Iva (Po, 21. 8. 2006 - 22:08)

Proč ty anonymy?

Návštěvník (Po, 21. 8. 2006 - 22:08)

:-))

Návštěvník (Po, 21. 8. 2006 - 21:08)

Mě vůbec,buď v klidu,ještě jsem ti přitakala.Neboj,určitě si to všechny vezmou k srdci jako já.

Návštěvník (Po, 21. 8. 2006 - 21:08)

Jen jsem chtěla upozornit ostatní, proč tě to tak čílí?

Návštěvník (Po, 21. 8. 2006 - 20:08)

Tak usadí-spokojen/a? Ty to neplatíš!

Návštěvník (Po, 21. 8. 2006 - 19:08)

Stejně se tam ten tuk usadí znovu.

Linda (Po, 21. 8. 2006 - 11:08)

Dorotko díky:-))Ta cena taky není malá,oproti třeba kolenům.Já o tom zatím jen uvažuju,ještě se poradím s doktorem co by na to řekl,ale leží mi to v makovici.Takže jestli jsem to dobře pochopila,tak jsi na tom byla nedávno.Nakonec taky nedám na váhu,ale o viditelný efekt,ten udělá větší dojem než čísla,která nikdo nevidí.Jen by mě zajímalo jak to řeší ty,co chodí normálně do práce jak maskují nektěré zákroky.Třeba ten nešťastný podbradek,protože na nic,co se týče placené plastiky se nedává neschopenka.Já jen řeším jak se vyhnout nákupům,což pomocí rodiny asi zvládneme:-))

Dorotka (Po, 21. 8. 2006 - 10:08)

Lindo, návlek stál 500, měla jsem ho velmi podobný jako je na www.lipoelastic.com - sekce ostatní, model bandáž ramenní. Já jsem to měla bez té přední gumy, pod oblečením to nebylo vůbec poznat, ani při výstřihu. Mě ale dělali zadní část paží. Při předku, který zasahuje trochu jakoby do podprsenkové oblasti to bude i s tou gumou. Zákrok stál 14.000. Vůbec se nevážím a neměřím, takže úbytek pouze vizuálně + podle oblečení - a to dost. Po 3 týdnech jsem jela s kamoškama na chatu, normálně triko na ramínka a nikdo nic nepoznal - vypadalo to jako před. Postupně to splaskávalo a i po 2,5 měsíci to pořád pracuje.

Linda (Po, 21. 8. 2006 - 09:08)

Pro d-děkuji za odpověď:-)) To,že mě čeká asi ne zrovna půvabná kukla už vím,dokonce jsem ji viděla.Teda spíš děs.Ale taky vím,že ji budu nosit 3 týdny,což snad nějak zvládnu nechodit mezi lidi,protože pracuju doma.Ale co už,dala jsem se na boj,tak to nějak přečkám.No já ten lalok vidím i normálně v zrcadle,ale z boku-ouuu:-))Taky si myslím,že tam budou dědičné dispozice,protože v naší rodině jej máme každá a už i mé dceři v pubertě se cosi formuje a to má postavu modelky.Pokud je tady ta možnost,tak to zkusím.Minimálně se budu cítit líp,což vím už z jednoho zákroku co mám za sebou a nebyla to žádná liposukce,i když plastická operace ano.

A pro Ivanu-moje kamarádka má po liposukci břicha 5let a bříško stále rovné.Ono jde o přístup k jídlu.Já nejsem zrovna kulička,i když hubená taky ne a nějaký čas jsem v odborné péči dietologa,abych dostala dolů ještě další kila a už je nenabrala.Liposukce podle mě řeší ty části,kde se dost špatně hubne a je to rychlejší řešení.Člověk musí pro to udělat víc než se jen nechat odsát,to mi je jasný.Ale nenechala bych si svoje rozhodnutí nikým,asi spíš hubeným rozmluvit:-))Prostě každý máme něco a je to věc názoru jak to kdo chce řešit.Přesto díky za názor.

Linda (Po, 21. 8. 2006 - 09:08)

Dorotko a kolik tě stály ty ruce?Jaký na to byly návleky?Předpokládám,že se to dá dobře zamaskovat.Podle čeho jsi poznala úbytek?Tam spíš podle cm...

Ivana (Po, 21. 8. 2006 - 03:08)

Nechcete raději místo těch drastických zásahů do těla (stejně se to po čase vrátí) dát ty kila dolů úplně přírodní a nenásilnou cestou. Mám s tím dobré výsledky. Jedná se o přírodní vyčistění těla od toxických látek, odstranění poruchy metabolismu a tělo se pak chová úplně jinak. Navíc není JO-JO efekt.
Kontakt e-mail guranova.ivana"centrum.cz

Reklama

Přidat komentář