Reklama

Nevěra

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 15:02)

Ano miloši,věrnost je lidskému druhu stejně nepřirozená jako 97% ostatních savců.Tak se s tím už prostě smiř,užívej si své jedinečnosti,že ty jsi do vínku dostal gen,který zapříčinuje Tvou monogamii,raduj se z toho a vlez nám už s těma svejma limonádičkama o věčné věrnosti na hrb.

milos (Po, 16. 2. 2009 - 14:02)

no mozno, ja netvrdim, ze som stary, ani ze som najskusenejsi zo skusenych... Mimochodom mam par rokov po tridsiatke a som zenaty nejakych 13 rokov... :)

Geo. (Po, 16. 2. 2009 - 09:02)

Miloši, z tebe je cítit mládí a malá životní zkušenost.

milos (Po, 16. 2. 2009 - 09:02)

..zase dalsia vyhovorka nevernikov.... :-)
vernost je neprirodzena? to moze fakt hlasat len clovek, co skutocnu lasku nezazil...

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 07:02)

věrnost nám není přirozená.vydrží vždy jen po určitou dobu,než se srazíme s fyzicky atraktivnějším protějškem a již nejsme zamilovaní,či touhou vybočit ze stereotypu.

Nadržená (St, 21. 1. 2009 - 10:01)

Lenko, asi ani tvůj názor Charlieho nepotěší. Takovým mladým nezkušeným lidem se velmi snadno radí"ber to sporotvně, velkoryse ji to dovolo". Takhle uvažují už trochu zkušenější a zralejší lidé. A ne ti, co jsou prvně zamilovaní a navíc od 16!

Lenka (Út, 20. 1. 2009 - 15:01)

Charlie, jste ještě moc mladí, předpokládám, že dívka možná ještě nemá dvacet. Chodíš s ní od 16. Je to doba, kdy by se měli dvá lidé rozcházet bez výčitek a vysvětlování. Možná ti neobratně řekla, že se cítí moc svazované. Vždyť jiní kluci jí mohou lichotit, atd. Ber to sportovně a dovol jí to velkoryse, ale ty se klidně taky dívej po jiných a poznávej. Mira nemá pravdu, moc kategoricky to odsoudil.

Mira (Út, 20. 1. 2009 - 15:01)

Charli,neboj se,že by váš vztah šel do háje.On už v háji je.Ta holka je mrcha, která ti to bude dělat za zády a ještě se ti bude smát.Zažil jsem to.Ač to tebe bude bolet(ji ani náhodou,jelikož už dávno má náhradu)tak se ji zbav,nebo to bude ještě horší.Bojuješ ztracenou bitvu.Tím, co ti řekla, te jen upozornila na věc, kterou ona už dávno dělá.Na vašem vztahu jí už nezáleží.

Návštěvník (Út, 20. 1. 2009 - 14:01)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

šumař (Út, 20. 1. 2009 - 06:01)

Charlie - nejjedndodušší by bylo rozejít se, ale to se lehce řekne.
Nadržená - výčitky svědomí by měl mít spíše ten muž. Nejsem ženatý, ale mám partnerku a tři děti a nenechávám se od žádné svést.

Nadržená (Út, 20. 1. 2009 - 00:01)

Mám problém, miluju sex a nedokážu se udržet, moc ráda svádím chlapi, bohužel i ženaté(ty mě dokonce berou ještě víc:o)). Nedávno jsem se vyspala s jedním ženatým, byl v tom dost alkohol. Druhý den mě to ale vždycky chvíli štve, ale pak to zas přejde a udělám to znova. Je někdo taky takto divný??
Jinak zadaná nejsem a tak mi nic nebrání si užívat, jen mám pak výčitky kvůli manželkám a jeho dětem:o( Co s tím????

Jinak Charlie - to je teda průser, ta tvoje bude taky asi nějaká nadržená jako já co?
Nevím proč se tě na to vůbec ptá, když je jasný že normálnímu člověku se to líbit nebude a když ona bude chtít tak to stejně udělá i za tvými zády, tak si pak vyber:o) sorry, je to krutý, ale pravda.

Charlie (Po, 19. 1. 2009 - 14:01)

Mohl byste mi nekdo poradit? Jsem uz uplne zoufaly. Je mi 2O let. Se svoji divkou jsem uz skoro 4 roky. Nikdy predtim jsem nemel jinou divku a ona nemela jineho kluka. Porad se navzajem mame moc radi, ted prisla s tim, ze si chce vyzkouset i jine kluky a pritom byt porad se mnou. Abyste to pochopili, pozadala me jestli bychom se mohli navzajem podvadet...
Chapu ze chce vyzkouset neco noveho, ale na druhou stranu se bojim ze nas vztah pujde do kopru...Nevim jak se na ni mam jenom podivat a pritom nezarlit...

pás cudnosti pr (St, 27. 4. 2011 - 07:04)

Pěknej výběr pásů cudnosti pro muže maj tady: http://www.rajrozkose.cz/154-bdsm-pasy-cudnosti

Katka S. (St, 3. 12. 2008 - 16:12)

Nevera je vzdy vec partneru a nikdo dalsi by se v tom nemel angazovat. Nikdy nevite, co se za tim skryva, nikdy nevite, jake to bude mit nasledky. Je to hodne citliva zalezitost a myslim si, ze se to bohuzel muze stat, i kdyz clovek zrovna neni svine nebo neco podobnyho. Vetsinou se na ni prijde a pak uz je na partnerech, jak se k tomu postavi. Takze doporucuju nechat to na nich a neplest se do toho..

gu (Čt, 27. 11. 2008 - 19:11)

take lidi neverou resi problemy s partnerem..ale bohuzel si neuvedomuji, ze to nic nevyresi.mate s tim nekdo zkusenosti?

Eskarina (Čt, 27. 11. 2008 - 17:11)

Ano, tady spis nez o "Tak tohle jeste neni nevera a tohle uz ano" jde o to, ze mas zajem i o nekoho jineho nez o toho, s kym chodis resp zijes... I kdyz jde taky o to, za jakych okolnosti k tomu libani doslo... Jine je, ze se venku opijes a nekoho polibis a kdyz pri plnem vedomi pet minut libas kamarada...

Návštěvník (Čt, 27. 11. 2008 - 13:11)

berete neveru i libani?

Hodná kočička (St, 5. 11. 2008 - 18:11)

Dobře dobře, tak asi nejsem zas tak HODNÁ kočička, ale jenom kočička:-)
Ta holka, co ho podvádí, je pěkná mrcha, čeká na to až mu dá vejplatu a NAZDAR. Myslím že to hraje na obě strany, protože kdyby se s ním chtěla rozejít kvůli tomu druhému, dávvno by to udělala, protože vejplatu ji musí dát každopádně, když je u něj zaměstnaná...je to nevěrná mrcha....

xy (St, 5. 11. 2008 - 11:11)

hodná kočičko,
nejdřív by to chtělo přemýšlet, než se někomu navezeš do soukromí a uděláš víc škody než užitku. A nevymlouvej se na kamarádku, byl to Tvůj nápad. Představ si situaci, až Ty budeš mít jednou partnera na velý život a Tobě přijde SMS "tvůj starej mrdá nějakou jinou". Bude to "upřímné, pravdivé, čestné a slušné...?" Jak by jsi se vyrovnala s nevěrou, oznámenou takovouto inteligentní formou? Snad už ses poučila...

Hodná kočička (Út, 4. 11. 2008 - 23:11)

Ahoj, uznávám, že kamarádčina sms"někdo ti chodí mrdat starou"byla opravdu drsná, už jsem sem napsala že jsem se pak necítila moc ok, někoho takto prásknout......
ALE....

Reklama

Přidat komentář