Reklama

Liposukce V.

Mirka (So, 9. 7. 2005 - 02:07)

Evo 2, mně se hodně osvědčily měsíčkový nebo rakytníkový olejogely, objednala jsem si je na www.topvet.cz nebo tak nějak ta adresa byla. Každý stojí kolem 70,- Kč. Tam je uvedeno tel. číslo a tam jsem si to objednala a do 4 dnů mi přišly. Hlavně ten rakytníkový je hodně léčivý a mně vyhovoval. Fakt doporučuji.

Věrča (Pá, 8. 7. 2005 - 14:07)

Evo2, jestli máš něčím mazat nevím, já mazala měsíčkovou mastí z lékárny a baštila hodně vit.C, ale nemůžu srovnávat jestli mazání je k něčemu nebo dokonce urychluje hojení, byla jsem jen jednou na liposukci a to ještě jen jednu oblast.Možná Ti poradí někdo zkušenější co už má více zákroků a jednou mazaly a po druhé ne.Třeba je to jen pro dobrý pocit, že pro sebe něco děláš, fakt nevím.

Eva2 (Pá, 8. 7. 2005 - 13:07)

Holky díky..Je to zatím chvíli, tak ještě měsíc počkám :-(Počasí stejně na ukazování není, tak nemám čeho litovat.S tou kůží máte taky pravdu, nejen na bříšku, i na těch stehnech je taková "cizí" a snadno se vše obtiskne. A jak vás sleduju, asi to taky ještě potrvá.A ještě něco, na ty otoky na vnitř. mám něco mazat? Nebo tomu stejně nepomůžu?

Mirka (Pá, 8. 7. 2005 - 09:07)

Ahojky Věrčo a Evo2, konečně sem píše někdo normální. Já už jsem nevěděla, jestli to brát jako hádky nebo fóry, ale určitě mě to nebavilo.Evo2, Věrča má pravdu v tom, že u těch vnitřních stehen jsou to určitě otoky. To já 16 dní po břichu jsem měla moc oteklý nejen břicho ale i tu .. co je pod ní. To určitě zmizne!! A vnější stehna budou určitě ještě mnohem menší, tam jsou taky ještě otoky.Jen s tou bolestí si nejsem jistá. Teď po tom břichu mě to dost bolelo tak dva tři dny, pak už si moc nevzpomínám. Ale když mi před pěti lety dělali vnější stehna, tak to bolelo hodně dlouho, ale to bylo tím, že mi to dělali v narkóze a asi většíma kanylama. A to se tě netýká.K tomu mýmu břichu, abych ho jen nechválila, když dlouho sedím, tak není úplně hlaďoučký. A nejkrásnější je ráno, večer už se od jisté doby raději moc nedívám. Ale z výsledku jsem fakticky měla strach, ona ta kůže už by třeba nemusela být tak pružná, ale zvládla to!

Věrča (Pá, 8. 7. 2005 - 09:07)

Mirko zdravíííím a gratuluji k novému bříšku.Evo2, že Tě to bolí je myslím normální.Já jsem 2 měsíce po a při stisku mě ta místa taky bolí, takže jsem stále ve stádiu hojení.Taky už nejsem žádná mladičká holčina, tak to je asi i tím.

Eva2 (Pá, 8. 7. 2005 - 08:07)

Tak teda jo, něco napíšu :-)Jsem 16 dní po (vnější stehna), kompres už nenosím, ale stále to bolí, když se třeba překulim přes bok, je to normální?A ještě něco, je možný, že mi narostly vnitřní stehna, nebo je to jen otok (ať je to otok:-))? Na těch odsátých je to vidět, ale teď si třu stehnama o sebe při chůzi a na obvod přes mám stejně jako před lipkou (ale vnější jsou menší). Nebo jsem paranoidní? Ono z těch příspěvků tady se není co divit :-))

Mirka (Pá, 8. 7. 2005 - 08:07)

TAK TO TEDA NÉÉÉÉÉÉ!Já jsem tady a občas nakukuju a nevím jestli jsem ve správné diskuzi.A Kamča se vrátí v sobotu nebo v neděli a určitě se ozve.Příští týden ve čtvrtek budu slavit tři měsíce po. Pro ty nové - horní a spodní břicho a pas, na klinice v Havířově. Tumesenční metodou podle dr. Sattlera, jestli jsem to tady dobře vyčetla.Navzdory mému věku mám břicho jako osmnáctka (asi v mnohých případech i lepší), kůže se přizpůsobila - bála jsem se, jestli jí někde trochu nebude přebývat, ale fakt ne. Pro pohmatu tam něco tvrdšího ještě je, ale není to vidět a mám nárok ještě na dva měsíce k úplné dokonalosti. (Teda pokud nějaká bude).Takže stará gardo - ozvěte se!

Věrča (Pá, 8. 7. 2005 - 07:07)

Péťo já jsem taky tady a jen smutně přihlížím.Kamča je asi ještě na dovolené, jinak by určitě něco napsala.Mirka už to asi vzdala a Dana asi taky, ani se jim nedivím, mě se taky nechce nic psát.

katka (Pá, 8. 7. 2005 - 06:07)

To vis ze jo Zuzanko. Porad mas pravdu. Vsechny prispevky ktere nejsou od tebe (a samozrejme ode me) tak pise jen jedna velice oskliva osoba. - Zuzanko utři si slinu. - A tu osobu by meli zavrit sem do ustavu mezi nas. To by bylo krasny, jen ty, ja a ta osoba co tady pise. Zuzanko moje draha a co kdybysme se na tu hnusnou osobu vykaslaly? Ona je fuj,fuj,fuj! Milacku nejvic ju potrestame, kdyz sem vubec nebudeme chodit, co na to rikas dusinko? -Zuzanko zase ti teče slina! - Vis milacku, ony si to tema samy zalozily, tak jim sem nebudeme chodit, co ty na to? Pojd dusinko, pecovatelka te prebali a pujdeme na elektrosoky, zas ti bude lip. Uz jim sem nic nepis tem skaredym holkam. Ony nikdy nedokazaly ocenit, zes pro ne chtela jen to nejlepsi. Za maly uplatecek jsi jim chtela doporucit toho nejlepsiho doktora v cele evropske unii. Stejne sis ten uplatek nechtela nechat pro sebe. Pecovatelka by ti za neho sehnala cigaretku, abys nebyla na samotce tak sama. Milacku muj Zuzanko, zivot je zlej. Kasli uz na ne a uz jim nepis tem holkam osklivym !!!

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 22:07)

Verejne prosim adminitratora o pomoc, nekdo tu pise pod mym jmenem (pise i muj email)a nejsem to ja, chapu, ze udrzet anonymni diskuzi je nadliska prace, ale bylo by mozne zkontrolovat IP adresy, jestli vsechny prispevky nejsou pouze z jedne? Mam za to, ze tu nekdo zesilel a uz to zacina byt vazny - myslim, ze to uz je to na ochranu osobnosti, takze pokud nezasahne admin budu to resit jinak. Ono to myslim neni az takovy problem vystopovat adresu, jestli si dotycna mysli, ze je to jen legrace, tak aby se pak nedivila, tohle uz je sakra vazna vec. Upozornuji, ze tohle je jediny prispevek sem a vsechny prispevky jsou psane jinou osobou.

Jana (Čt, 7. 7. 2005 - 22:07)

A co jste cekaly? Ze vam da Zuzana pokoj? Ta neda pokoj nikdy nikomu, je trapna, vsichni ji tu nenavidi, ale ona sem porad leze, ma kaceni zaludrk,otravovat lidi. Ja jsem taky pro jeji prispavky uplne ignorovat a nevsimat si jich. Kazdej novej, kdo sem prijde hned pochopi, co je zas.Trapnějsi zanskou jsem nevidela.Uz ma sakra pres 40, uz by mela preci mit rozum.Chova se jak lempl.

PEŤA (Čt, 7. 7. 2005 - 21:07)

Tak vidím, že se asi nedá už psát nikam. A přitom jednu dobu to tady bylo tak hezký. Vždycky jsem se těšila co holky zase napíšou. Kde jsou Mirka, Kamča (ta je ještě asi na dovči) Danuš, Petra, Evča a ostatní???

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 19:07)

Ta Katka predemnou nejsu ja.

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 19:07)

Ted jsem to nepochopila, mam prispivat sem i do liposukce IV.? Nebo v liposukci IV. jsou ty co jsou v opozici? A ja nevim jestli jsem v opozici nebo ne! Mam v tom gulas!Musim se zeptat pecovatelky, ale ta ted nema cas protoze prebaluje Zuzanku. My jsme tady totiz spolu. Nebo se radsi zeptam Zuzanky, ale te ted tecou sliny u pusy tak az to prestane. Vlastne ne - potom jde na elektrosoky. Az v noci bude mit cas. Proto ona pise porad v noci. Je to hodna holka a poradi mi jestli mam psat sem nebo na liposukci IV.

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 19:07)

Ja bych sem mohla chodit? Ja nejsu ta Katka co za ni pise Zuzana, ja su jina Katka.

Jana (Čt, 7. 7. 2005 - 19:07)

Já jsem vám to říkala, ten zmetek se vetře všude. Zuzano, ty zmije jedna jedovatá, nechoď sem, Liposukci V. jsi nezaložila, tak tady nemáš co dělat. Ale objevila jsem pro tebe hodné téma: Je v sekci nezařazené - až na konci a jmenuje se "Zuzana a její bláboly". Tam se ti bude líbit, nikdo ti tam nebude odporovat. Tam si můžeš psát pod jmény Katka a Zuza a i jinými. Tak ahoj a sbohem!!!!

Renata (Čt, 7. 7. 2005 - 18:07)

Zas ta kráva Zuzana, nedá si pokoj, je to čůza, chuderka.Nebudeme už na její příspěvky vůbec reagovat.

Zuza (Čt, 7. 7. 2005 - 17:07)

Holky, mám vás všechny pozdravovat od dr. Liznera!!!!!

PEŤA (Čt, 7. 7. 2005 - 17:07)

Čau holky, tak vidím že tady asi taky psát nepůjde, no ale zkusit to můžem. Třeba se přidají i ostatní.Na lipo IV. už se mi fakt psát nechtělo.Byla jsem na spodní a horním břichu u Dr.Proocházkový, příští týden to bude 2 měsíce. Ještě teď pozoruju na kalhotech, že bříško ještě ubývá.Už ho mám úplně v pohodě, musím říct že vypadá pěkně, ne jak ta pneu co jsem tam měla. Jen mě vadí, že mi neodsála i pas a ten špek nad zadkem, protože to asi na podzim budu muset absolvovat. Ještě bych chtěla nohy (ty rajtky), ale najednou to tady asi nepůjde. Takže ještě nevím pro co se rozhodnu.

katka (Čt, 7. 7. 2005 - 16:07)

...aha takze nic, Janulka je taky jeden z prevleku...no mohlo mi to dojit...

Reklama

Přidat komentář