Reklama

Liposukce V.

evina (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Konečně trochu upřímného humoru. To vám budu móc vděčná (nedám....)

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Budeme na tebe myslet a místo pěstiček, budeme celý den držet kalhotky:-))

evina (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Zase s tím jdu do Hradce Králové. Sice jsem tam už byla, jenže jsem to prospala, takže teď je to jako poprvé:-) Prý to bude za půl hodinky hotové, tak to třeba přežiju. (hlavně když mi nechá kalhotky:-))))

Zuzka (Út, 3. 1. 2006 - 14:01)

Můžete mi poradit, kde v Praze je nejlepší jít na liposukci a jak moc a dlouho to bolí stehna a břicho?Díky

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 14:01)

No, ještě že jsi to opravila. Chudák malá:-)))

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 14:01)

Teda samozřejmě ta noha - hi,hi,hi.

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 14:01)

Evo, kam jdeš na ty vnitřní stehna? Tam cos byla na břichu? Já jsem po vnitřních 6 týdnů. Sranda byla, že tato oblast byla jediná, kdy se nadřela i sestřička. Celou dobu chudera mi ve výšce držela nohu (a že není vůbec lehká).

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 14:01)

No, už se strachy třepu. A nejen já. Je to směšné, tady takhle vyhrožovat. Kolikátá už jsem za poslední dva roky? To opravdu nemá smysl. Můj muž se mě ptal, proč se takhle rozčiluji? K čemu mi to je? K ničemu!---------------------------------------Tak, udělala jsem čáru a tím to pro mě končí! Pa a neber to tak hystericky:-)))

Zuza (Út, 3. 1. 2006 - 14:01)

Jinak nejde o to jakou kdo ma povahu, me vase povahy tez nezajimaji, jde o vecnou diskuzi, argumenty a rady....nepouzivam jinak osobni utoky, jen jako obranu....cist to nemusim:-), znam svuj styl a ten se nemeni. Prezentuji sve nazory a ctim nazory druhych, nenutim nikoho, aby odchazel nebo aby mlcel nebo aby si myslel to same co ja....to zavani diktaturou nebo mindrakem...to me nebere. Az na vulgarity typu "veprova hlava" me nezbyva nez odkazat sprostaky do prislusnych mezi....Nikdy neutocim:-) a to co se tu pise je jasny dukaz, vse tu je, nic nejde smazat....ja nejsem ten, kdo nesnese jine nazory a postoje:-)))) - ale vy se tu muzete zblaznit z toho, ze taky liposukce jde jinak nez to znate:-))) - o nic jineho nejde. Ja myslim, ze by to lidi meli vedet, ze cest je vic a muzou si vybrat a ne ze vse je jen tak jak to znate vy...svet je i za vasi mezi....

Zuza (Út, 3. 1. 2006 - 14:01)

Na to co pouzivas je to jeste stale jemna zaplata:-)))) - jak se do lesa vola, tak se z nej ozyva....a kdyz tu na sebe povis tolik veci, ze te lze identifikovat...mela bys byt trochu opatrnejsi co komu pises:-)))))

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 13:01)

Zuzano, ty jsi cvok!Vynech mě prosím ze svého repertoáru, svůj slovník alá "dávat po tlamě" atd. si strč za klobouk. Na rozdíl od tebe vulgarity nepoužívám.Když máš tolik času, přečti si všechny příspěvky na Liposukcích I. - IV. - tam ti za tvou zlou povahu nemůže přijít nikdo na jméno.A dej mi už pokoj. Tímto příspěvkem s tebou končím veškerou komunikaci.

Zuza (Út, 3. 1. 2006 - 13:01)

Ty vis moc dobre jak to myslim...a tak bacha!!!!

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 13:01)

Kamčo - rozumíš tomu?Ona se snad zbláznila, to myslela na tebe nebo na mě? Dřív mně psala Jaňulko, ona v tom má asi trošičku zmatek.

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 13:01)

Kamčo a ostatní - už ju neřešme!!Přehlížejme!

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 13:01)

Já jsem si vzala bílý tričko a nádherný bílý kalhotky. Všechno vypadalo po zákroku na odpis.Doma jsem to hned dala do umyvadla s Wanishem (skvrn a špíny se zbavíš) a bylo to stejně bělounké jako předtím!

Zuza (Út, 3. 1. 2006 - 13:01)

Mirko a Kamco, ne, vy me neoslovujete...akorat me tu nadavate, ja si budu psat co chci a kdy chci....a moc me tesi co to s vama dela...jinak byt vama davam si pozor na pusu, az tak to tu anonymni neni, aby vam damy nekdo nedal po tlame...nektere se sice schovavaji za prezdivkami, to ale neznamena, ze svet neni malej..ze Alenko?Na hruby pytel hruba zaplata:-)

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 13:01)

Ale ať sem klidně píše každý kdo chce, rady a vylepšováky vždycky každá ráda vidíme. Ale blbce z nás dělat nemůže jen kvůli tomu, že toho ví o něco víc. Každá se pořád něco učíme. Pak aby jsme se "třepaly" vůbec sem nahlédnout:-)))A rádio je spíš fór. Však jsi četla, jak ji to baví:-))) Ale ono to chce mít opravdu i smysl pro legraci.

Lada (Út, 3. 1. 2006 - 13:01)

Už se těším na pozítří.A neboj, já myslím, že kalhotky nechávají všichni :-)))

evina (Út, 3. 1. 2006 - 13:01)

Neboj Lado, pozítří bude pohoda. Jsem pitomá, že jsem to neudělala najednou, ale když člověk může být připraven sebelíp a stejně neví, co bude a trochu se bojí. Myslela jsem, že budu už takhle dlouho nepoužitelná a kdybych k tomu ještě přidala nohy ....Doufám, že mi ty kalhotky taky nechá:-)

katka (Út, 3. 1. 2006 - 12:01)

ano Lado, mozna nejaka zkusenejsi bude vedet, ale kdyz sem napise, tak bude oznacena za radio a nevim co jeste :-(

Reklama

Přidat komentář