Reklama

Liposukce IV.

Zuza (St, 18. 5. 2005 - 21:05)

Mirko, vzdyt uz se to v predchazejicim prispevku uzavrelo - ale jinak se bav o cem chces, nemusis reagovat na co nechces, to je dobrovolne a odlisne nazory se daji ocekavat i v jinych vecech. Jsem trochu provokater, ale nemyslim, ze bych chtela provokovat tebe nebo jine dopisovatelky, ale doktory rozhodne, nekteri to potrebuji nekteri ne. Neber to osobne, uz jsem to psala. Nekdo chce psat nebo cist o narikani jak ho neco svedi nebo boli, nekdo jak se maze tim nebo onim a nekdo chce psat nebo cist o liposce neco jinyho, kazdy tu ma sve misto, pokud je to na tema liposukce. Nazory budou pro nebo proti, je to diskuze:-)

Mirka (St, 18. 5. 2005 - 20:05)

Zuzko, už toho nech.Já se chci bavit s holkama taky o jiných věcech než kolik týdnů v kompresu.

*** (St, 18. 5. 2005 - 20:05)

tak čumím že ta Zuza vám do toho zase vlezla co? Dámy kašlete na ni, je to stará paprika která si takto léčí komplexy. Kam vleze tam je to rozhádaný. Ale když si jí nebudete všímat tak zmizne. Dámy hlavně pozor vy,co se pro lipošku rozhodujete. bude vam psat na vaše maily a přesvědčovat o těch nesmyslech, že zná doktora, kterej to dělá tak dobře, že za dva týdny je stahovačka spíš na skodu. Jen ji na to nehoupněte, to byste pak shánely opravy!!!Uplně nejlepší je ju ignorovat !

Zuza (St, 18. 5. 2005 - 19:05)

Mirko:-)))) ja se s tebou nepru :-))) nerikam, ze mas odlozit kompres, jednak by sis do toho mluvit nenechala, mas vlastni rozum a pak urcite je duvod, proc ten kompres nosit ( treba i to mnozstvi odebraneho tuku) ale to prirovnani moc nesedi. Myslim, ze kazdy ma dost sveho rozumu, ber to tak, ze se na problemu neshodnem :-) a tim bych to uzavrela.

Mirka (St, 18. 5. 2005 - 19:05)

Kamčo, taky než ti doktor dělal břicho, tak zkoumal 1) jestli nemáš kýlu 2) jestli nemáš strie ? U toho prvního hrozí nebezpečí proděravění kanylou, u toho druhýho je jasné, že je kůže nepružná. V tom případě je stažení kůže problematické. U strií se často musí kůže zmenšovat. Na tenhle problém upozornil doktor předem, on totiž pozná i strie na natažené kůži. Evi2 neboj, není to nic hroznýho s tím kompresem. Né, že bych nepoznala v životě nic hezčího, tak to zas ne, ale mám pocit, že pro sebe něco dělám. A je to otázka zvyku (doufám, že si na to nezvyknu tak, že to budu chtít nosit až do smrti - hi,hi,hi)Je fakt, že když je velký vedro, tak se v tom asi budeme potit víc než bez něj. Teď jak jsem chystala večeři, tak já blbec přemítala o "minimálnosti" kompresu. "Půjdu-li do nového zaměstnání a řeknu, že chci minimálně 15 tisíc, tak dá-li zaměstnavatel 25 tisíc - samozřejmě beru. (ti, co zastávají názor dvou týdnů kompresu - však trvají na 15 tisících)". Kamčo, pochopila jsem to i s mým dlouhým vedením dobře?

Zuza (St, 18. 5. 2005 - 19:05)

Koukam, ze problem kompres je jako pichnuti do vosiho hnizda, ale ja to tusila:-))))). Ale v te metodice je skutecne psany povinny tyden:-) u nas se rika 14 dni. Prave k te technice odsavani se vztahuje delka noseni kompresu. Nechapu co je spatne na zverejneni informace, ze to jde taky setrneji. Ale je tam taky cela rada jinych okolnosti, stav kuze, stari, kondice a taky osobni pocit. Takze kazdy jak mu veli rozum:-)a doktor, kdo to vydrzi dele chybu neudela a pro ty co stejne jako ja to nemohly vydrzet - nemam nasledky:-), ale vzdy jsem se poradila s doktorem.

Kamča (St, 18. 5. 2005 - 19:05)

Jo, ve střehu jsme, to si piš. Ale takové jako jsi ty, jsou tu taky potřeba, je to jiný názor a já třeba taky na vše odpovědět neumím, je to ode mě hnusné, ale melu jen o svém břichu. Balvanu? Hmm, už mu říkám břícho. Za chvíli to bude bříško.Určitě jsi to měla s odložením kompresu lehčí než my s Mirkou, my tam nechaly panu doktorovi každá 2000ml sádla. Takže i v tom bude ten rozdíl, to jak se pak každá cítíme bez kompresu.Já jsem šťastná, že mám vše dohromady, protože podruhé už na břicho nejdu ani za nic. Evi, ty jdeš na vnější stehna a já vůbec nemám tušení, jak na to vypadá kompres. Já mám jen body a zatím je pořád škaredě, takže super. Ale jak bylo nedávno v pondělí horko, tak jsem se sakra zapotila. Ale zase je to sauna zadara:-)

Zuza (St, 18. 5. 2005 - 19:05)

Mirko o pupiku jsem necetla, necetla jsem toho hodne a nemuzu se prinutit prelouskat ty prispveky za dobu co jsem tu nebyla :-). Nechci vas znervoznovat, jsem jen jiny nazorovy proud :-), to tak v diskuzich byva, ze nekdo ma jiny nazor, ale to k demokracii patri, jinak by to byla zase totalita:-).Ja mam bricho od Dr.Francu delane jen ze dvou direk dole, coz je pochopitelne spatne a proto taky zustalo neco neodsato. Oprava byla jen v malem rozsahu z dvou direk proti sobe a to je uz O.K. Dirku mam asi 1,5 cm pod pupikem a druhou skoro z boku. Ale uz je to jen takova tecka. Tim pupikem me to jen zajimalo, zajima me vsechno nezname:-), jste zbytecne ve strehu:-), nemyslim to zle.Z bricha jsem mela odsato nejak necelych pul litru, uz si to nepamatuju presne, nekde to bude posany, ale to nez bych nasla:-), oprava netusim, protoze se to delalo zaroven s opravou vnitrku po Vrb. a s koleny a celkem ze vseho bylo asi 250 ml? mozna tak nejak, nepamatuju si to uz presne. Mam delany jen spodek. Problem, proc bych si bricho uz nenechala delat znova je ale jinde, nez v tom, jak je to udelany, to uz je dobry, ale v tech striich. Ty proste na tom oblejsim brisku nebyly videt vubec, netusila jsem ze nejake mam, ted je to rada kratkych carek a s tim se neudela nic, jinak bricho je okolo hladke. Ale tohle se mi nelibi a neni to nici vina. Ty strie jsou jen na jednom miste v okoli jizvy po slepaku, na kterym jsem byla pred tehotenstvim. Smula:-)

Eva2 (St, 18. 5. 2005 - 19:05)

Mně taky doktor řekl jen 2 týdny, ale mě jste přesvědčily a určitě to prodloužím.. tím mi ale vzniká jiný problém, jelikož jdu v půlce června, bude dost vedro. Říkala jsem si, že 14 dnů to vydržím, i kdybych měla chodit kamálama :-), ale přes měsíc??? Takže otázka : Je to opravdu tak strašné? Nechci se přehlašovat až na podzim, už takhle jsem nedočkavá :-((

Kamča (St, 18. 5. 2005 - 19:05)

Mirko, nevadí, je to naše staré téma na kterém se určitě zhodneme. Ta protéza se ti opět povedla! To mě hned baví! Můj muž taky s piercingem nesouhlasil, mluvila jsem o tom určitě dva roky a pak šla tajně. Už si zvykl. Je to taky stará škola. Liposukci jsem dostala za odměnu.

Kamča (St, 18. 5. 2005 - 18:05)

Pro přesnost: dr.Vr. píše bezpodmínečně.dr.Fr. píše minimálně.Ale to je na jedno kopyto:-)

Mirka (St, 18. 5. 2005 - 18:05)

Kamčo,já nevím jak to, ale já to otevřu až zítra v práci. Doma se dostanu jen do starých mailů.Zítra odepíšu.

Mirka (St, 18. 5. 2005 - 18:05)

Kdybych byla mladší, tak si dám do pupíku taky piercing, ale můj muž by mě asi odvezl do blázince. Po čtyřicítkce se z umělých věcí do těla dávají jen protézy (hi,hi,hi).

Kamča (St, 18. 5. 2005 - 18:05)

Mirko, poslala jsem mailíka:-)

Mirka (St, 18. 5. 2005 - 18:05)

Kamčo, já jsem fakt trouba. Toho rozdílu - minimálně a doporučuji - jsem si fakt nevšimla. Už jsem klidná.

Kamča (St, 18. 5. 2005 - 18:05)

Mirko, jak jsem říkala - klídek. Jsi docela dobře nastartovaná, asi jako já, ale to chce klídek. Chro, chro, my co si rochníme máme sice odsátý tuk, ale jen z břicha, nervy nám nechali obalený. Ty ještě makáš, nebo už jsi doma?Tak Peťo, já mám zatím pupík fakt O.K, v pondělí v Brně jsem si koupila nový velký zirkonový piercing(pro jistotu velikosti pštrosího vejce), tak kdyby se nějak změnil k horšímu, tak pupek zakryju. Našla jsem si dr. Vrbického a Dr. Franců, předešlé lékaře Zuzky a ti opravdu píšou kompres MINIMÁLNĚ 14 dní. A víme, že dr. Procházková a dr. Linzer to tak říkají také. To tu psaly i Denis, Katka, Peťa. Mirko náš pan doktor DOPORUČUJE 6 týdnů. To jsou dvě různá slova. Nemíchejme hrušky s jablky. Minimum a doporučení. Jsem ráda, že máš Peťo rozum a opravdu jen slepě nenasloucháš. Důležité je, jak se člověk cítí. Můžu se tě Zuzko zeptat kolik máš odsátého tuku z bříška? Jak na poprvé, tak i na opravě? Byla jsi na dolní a i na horní?

Mirka (St, 18. 5. 2005 - 18:05)

Peťo, tak to máš stejně jako já. Mně ještě dělali pas, tak mám ještě dvě dírky vzadu v pase. Neboj, pupík bude dobrý, jak zmiznou otoky, Kamča ho má taky dobrý. Jen já mám takovýho zgerba.

PEŤA (St, 18. 5. 2005 - 18:05)

Já mám po lipce spodního a horního břicha (bez pasu), takže celkem 5 dírek. 2 nahoře u žeber, 2 dole a pupík mi myslím napíchla dvakrát.O svůj pupíček mám docela strach.

Mirka (St, 18. 5. 2005 - 17:05)

Jestli jsi Zuzko nečetla o pupíku, tak doporučuji www.liposuction.com a spoustu dalších. Nám, co dělali různí doktoři (hlavně osvědčení) horní a spodní břicho a pas, tak vzadu je na každé straně jedna dírka, na horní břicho dvě dírky, na spodní dvě a pupíček. Jsi znalá, tak jistě víš, že čím víc dírek, tím systematičtěji se doktor dostane na všechny strany. (např.na spodní břicho je běžné 3 vpichy - dvě dole a jeden v pupíku). Naštěstí máme šikovné doktory, tak naše jizvičky nejsou vůbec vidět. Jestli ti to nedělali pupíkem, tak je možné, že to je zrovna ten důvod, proč ti tam zůstalo jelito tuku a proč máš na břiše krabatou kůži i po opravě.

Prd (St, 18. 5. 2005 - 17:05)

Ahoj! Pojdte se podívat do místnosti:Prdí holky míň než kluci? Prosím skuste taky přispět svým názorem!Díky moc!

Reklama

Přidat komentář