Torzní pole

Fyzika až donedávna zkoumala všechny děje jen v rámci gravitačních a elektromagnetických polí. V poslední době je však stále frekventovanější pojem "torzní pole", jehož výklad a studium je základem pro pochopení energo-informačních procesů v přírodě i ve vesmíru, základ k výkladu parapsychologických jevů a mnohých dalších skutečností, které jsme až dosud nebrali v úvahu.

O torzních polích bylo napsáno a publikováno již více než 10 000 odborných studií, většina autorů pochází z území bývalého Sovětského svazu. Této problematice se dnes věnuje seriózně více než 100 vědců na celém světě.
Anatolij Akimov, ředitel Mezinárodního institutu teoretické a aplikované fyziky Akademie přírodních věd (Moskva), již na 2. mezinárodní konferenci "Reálnost jemného světa" poukázal na fakt, že teorie a učení o torzních polích nejsou jen teoretické konstrukce. Za teorií stojí velká experimentální báze, která již vyústila v praktické uplatnění v nových průmyslových technologiích.

Již na konci 80. let se vědělo, že torzní pole jsou univerzální a vznikly torzní generátory, schopné produkovat torzní toky a torzní vlny. Zjistilo se, že torzní záření je předáváno informačně, prakticky bez ztráty energie. Rychlost torzních vln není menší než 10.9 c, kde c je rychlost světla. Torzní vlny se šíří v prostředí fyzického vakua, které se ve vztahu k nim chová holograficky. Prakticky všechny vlastnosti torzních polí, předpovězené v teorii, se přímo či nepřímo potvrdily experimentálně. Díky pracím mnohých experimentátorů - V. V. Kasjanova, A. F. a F. A. Ochatrinových a zejména N, g. Karpova je již k dispozici velké množství fotografií, které demonstrují možnost fotoviazualizace torzních poli. V r. 1994 - 5 se změny struktury i fyzikálně-chemických vlastností kovů působením torzních polí v praxi prověřily i v metalurgických závodech.

Teorie torzních polí a fyzického vakua je základem pro změnu paradigmatu a revoluční přeměnu našeho myšlení. Umožňuje porozumět zákonům evoluce a biologie a definitivně nás osvobozuje ze zajetí Darwinovské teorie, která sama sebe zavedla do slepé uličky.
Nejen Akimov, ale mnoho dalších vědců je přesvědčeno, že prakticky vše, co bylo popisováno jako "zázraky" či fenomenologie, může současná fyzika pomocí teorie o torzních polích dostatečně hodnověrně objasnit. Ještě hodnověrněji vysvětluje tyto procesy nový pohled informaciologie, jejíž podstatu objasnil prof. I. Juzvišin, doktor matematicko-fyzikálních věd a prezident Mezinárodní akademie informatizace (jediná světová akademie, která má statut generálního konzultanta OSN) v knize Informaciologie (1997). Představuje tuto novou vědu jako generalizující základ pro hlubší poznání mikro- a makrokosmických dějů a procesů informačního kosmického prostoru. Cílem Mezinárodní akademie informatizace (dnes již působí v pěti stech městech na celém světě a spojuje poznání více než jedenácti tisíc renomovaných vědců z nejrůznějších oblastí) je shromažďovat novátorské technologie, docílit informační komunikace s vesmírem, která nám otevře cestu k úspoře přírodního bohatství i finančních prostředků na celosvětové úrovni. Rozvoj informaciologie je současně novým krokem na cestě vývoje lidstva. Je to generalizační nauka o všech informačních jevech a mikro- i makrodynamických procesech v nekonečném vesmíru. Informaciologie je výsledkem analýzi a syntézy všech vědních oborů, jevů a přírodních procesů. Předmětem této vědy je objektivní realita informačního vesmíru, který nemá začátek a je bez konce. Tato realita existuje nezávisle na našem vědomí, v nás, mimo nás, mezi námi, kolem nás, a je objektem naší existence a poznání.

Informaciologie zkoumá informační mikro- a makrodynamické procesy, které probíhají ve vesmíru ve vzájemných vazbách, vzájemných vztazích a v součinnosti se zvěcnělými a nezvěcnělými atributy zhmotnění a odhmotnění, se zdroji anihilace a autoregenerace. Informaciologie se rovněž zabývá procesy recepce, přenosu, uložení, zpracováni, vizualizace a poznání informace. Metodou poznání a zobrazeni informace jako předmětu zkoumání je praxe, která je kritériem pravdy, dále teoretický výzkum a výpočty.

zdroj: Albert Ignatenko - Schola Vitae

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (25)

 • Obrázek uživatele emil
  emil (anonym)

  Tuto stať si tisknu. Je to teorie , která dává platnost mystice a mystickým prožitkům.Děkuji za uveřejnění.

  Čer 20, 2006
 • Obrázek uživatele Radek
  Radek (anonym)

  Naprostý blábol.

  Dub 21, 2007
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  neskutečný kecy...

  Srp 09, 2007
 • Obrázek uživatele Tomík
  Tomík (anonym)

  Když o tom psal Souček tak jsem to bral, dobře, scifi. Ale aby z toho nějaký Blábolil zase dělal univerzální jazyk Vesmíru...No, blbci nevyhynuli:)

  Srp 09, 2007
 • Obrázek uživatele M
  M (anonym)

  Mene dokonaly jedinci,kteri nestacili pochopit fyziku a pisi na internetu kde se vse toci kolem torznich vln |jinak by nepsali ani carku] ty co to pochopili tituluji blbci zakladem inteligence lrome torznich vln je i slusnost

  Zář 18, 2007
 • Obrázek uživatele :)
  :) (anonym)

  nehovrim, ze to co tvrdia torzne polia je nutnea pravda, ale staci sa obzriet do zadu ako sa smialy newtonovi, einsteinovi, ked prisli s niecim, co uplne popieralo vtedajsiu logiku...takze ano blazni este nevymreli - nastastie.

  Lis 03, 2007
 • Obrázek uživatele Jindřich Čubák
  Jindřich Čubák (anonym)

  Myslím.že o tomto fenoménu píše i Rudolf Steiner l.p.1923 a nejen on.(František Bardon) Mám radost,že jejich "pravdy"jsou potvrzeny i vědecky.

  Lis 25, 2007
 • Obrázek uživatele omg
  omg (anonym)

  ignatenko (autor) je obycejny lhar, cely clanek je vymysleny..

  Led 20, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Když o někom prohláším , že lže musim mít důkazy, zase jeden , který ví všechno

  Kvě 18, 2008
 • Obrázek uživatele glori
  glori (anonym)

  K tomuto tématu bych doporučil knihu Fyzika víry autor : Tichoplavov, Tichoplavová Torzní pole a jejich vlastnosti jsou zkoumány a využívány již mnoho let, bohužel zase jako první se zde angažuje armáda!!

  Srp 16, 2008
 • Obrázek uživatele Jan
  Jan (anonym)

  Viz zjištění vědců o tom, že atom na jednom konci vesmíru ví o druhém atomu na druhém konci a dokonce ví co se s ním zrovna děje. Tudíž mezi nimi existuje jisté metafyzické propojení. Jemnohmotný svět je realitou. Tato skutečnost je zatím pro mnohé nepředstavitelná, protože přijetím této reality se mnohým hroutí veškeré dosavadní představy o světě, vesmíru a vůbec smyslu života. Všechno je jinak. :-)

  Lis 08, 2008
 • Obrázek uživatele fyzik
  fyzik (anonym)

  tohle není žádné duchovno jen prachsprostý vymyšlený okultismus

  Kvě 04, 2009
 • Obrázek uživatele Michal
  Michal (anonym)

  tohle není žádné duchovno

  Říj 14, 2009
 • Obrázek uživatele Neuvěřitelné
  Neuvěřitelné (anonym)

  Jeden blbec vypustí nějaké bláboly a další blbci mu ty bláboly žerou.

  Říj 15, 2009
 • Obrázek uživatele Peet
  Peet (anonym)

  Jeden blbec vypustí nějaké...Ten je blbej, ten to nepochopil, ten je uplne mimo... jo to taky umim, ukazovat prstem a shazovat vsechny kolem sebe abych poukazal na svou "vyjimecnost" jak JA jsem ten kdo tomu neveri narozdil od druhych, jak JA jsem to prokouknul ci jak JA proste vim jak to je ci JA se to ucil ve skole jinak a narozdil od druhcyh jsem tomu rozumel... HMM. Asi je cas se nad sebou zamyslet. Jsme lidske bytosti, vsichni, vsichni jsme na stejne planete a ta planeta neni nevycerpatelna a pri dnesnim sobeckem chovani a poznani ktere nam vnucuji ve skolach jsme to dopracovali pouze tam, kde s kazdym krokem cekaji existencni hrozby. A jakozto lidska bytost necitim potrebu ty druhe shazovat, ale naslouchat jim, protoze HLEDANI je prirozena vlastnost. Snazim se veci pochopit, Fyzika mne bavila ale ani na vysoke mi nikdo nebyl schopen vysvetlit prachobycejny fenomen zvany gravitace. A tak jsem patral dal. Nasel jsem zcela novy svet "esoteriky", "mysticismu", "iracionalna"... a narazil jsem na lidi, kteri se snazi dopatrat k nejakemu zaveru, vzajemnou pomoci, kreativnim a konstruktivnim komunikovanim mezi sebou a to jest dle mne dobra cesta... a kdyz pominu co si mnozi o teto oblasti mysli, tak vas musim upozornit, ze je neuevritelne mnozstvi dolozenych tzv. "nevysvetlitelnych" jevu, ktere se deji dnes a denne po cele nasi planete - jejich existenci nelze poprit, proste se to deje a je nasi volbou, zda se je pokusime pochopit nebo ne... nekdo se snazi... ale fyzika tak jak ji znate tyto jevy vysvetlit nedokaze... cili bud neco je spatne a nebo neco chybi... takze kdo je lhar? Ten kdo hleda a nebo ten kdo se boji zmeny a tudiz siri zarputile tu svou "znamou pravdu vetsiny"? :o)) Kazdy jste vyjimecny, ale ne natolik aby jste si mohli dovolit kohokoliv soudit ci odsoudit...

  Zář 03, 2010
 • Obrázek uživatele veryna
  veryna (anonym)

  no, tak uz se nemuzu dockat, kdy se tu bude psat o tom, ze vesmir, zemi a vse dalsi stvoril Buh a nejvic me zajima, kolik lidi se k teto teorii prihlasi, tak jako tady k torznimu poli.. ??

  Zář 04, 2010
 • Obrázek uživatele dejv
  dejv (anonym)

  no, tak uz se nemuzu dockat,...Mám pocit, že spoustu lidí irituje hlavně samotné slovo Bůh. Je stejně dráždivá i teorie, že vědomí, potažmo myšlenka může generovat vznik hmotných částic? Jak vzdálené je potom slovo stvoření?

  Led 17, 2011
 • Obrázek uživatele dwqe
  dwqe (anonym)

  zdá se mi nebo bývalá sssr je nepřeberným zdojem všemožných pseudotitulovaných pavědců ala Ignatěnko

  Feb 26, 2011
 • Obrázek uživatele Co to je torzní pole
  Co to je torzní pole (anonym)

  Podstatné mi chybí - co to je to torzní pole? Alespoň jeden odstaveček...

  Lis 14, 2011
 • Obrázek uživatele Mára
  Mára (anonym)

  Přátelé všichni máte svým způsobem pravdu. Každý je vývojově na jiné úrovni a tím pádem žijeme každý v trochu odlišné realitě. Je zde velká spousta ,,probuzených´´ lidí, kteří věci jako jemně hmotný svět a energetická pole vnímají a nebo s nimi dokonce i pracují. Pokud se někdo nachází na jiné úrovni a tyhle záležitosti ještě nevnímá, neměl by osočovat zbytek společnosti, ale spíše pracovat na tom aby se co nejdříve posunul na další úroveň bytí a tím i vnímání okolního světa. Nechť vás provází láska!

  Čer 10, 2019
 • Obrázek uživatele Misla
  Misla (anonym)

  K rozsireni poznatku z knihy Fyzika viry doporucuji otevrit stranky: poselstvilasky.cz, kde bytosti z nejvyssich sfer svetla popisuji deni na planete Zemi i ve vesmiru. V podstate se jedna o uceni Jezisovo, ktere lidstvo pred 2ma tisici lety nepochopilo. Uceni je psano pro lidsvo 21.stoleti, ktere ma dostatek znalosti z fiziky, chemie, kosmologie,biologie a dalsich oboru.

  Čer 18, 2020
 • Obrázek uživatele Torzní tvoje máma
  Torzní tvoje máma (anonym)

  Dementní píčovina.

  Led 14, 2022
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Neuvěřitelné, čím se někteří lidé z přebytku volného času dokážou zabývat.

  Led 14, 2022

Přidat komentář

Reklama

Reklama