Rozhovor s léčitelem Walmarem Deusem

V přelomovém roce 2000 začíná v Praze veřejně působit člověk, který svůj život zasvětil tomu nejdůležitějšímu v lidské existenci - duchovnímu růstu - svému a dalších, kteří hledají. Poznal duchovní zákony a je připraven je předávat lidem. Během své léčebné praxe pochopil skutečné příčiny vzniku nemocí, jak je ještě nepopsal žádný léčebný systém, a tyto příčiny dokáže odstraňovat. Neexistuje pro něj nevyléčitelná nemoc a výsledky jeho práce jsou jednoznačné a z pohledu medicíny fenomenální.

Jak dlouho již pomáháte lidem ke zdraví?

Aktivně asi patnáct let. Nejprve jsem zkoušel pomáhat příbuzným - odstraňoval jsem různé bolesti. Spontánně a zcela sám jsem denně objevoval nové skutečnosti, získával velmi rychle další a další poznatky. Postupně jsem začal diagnostikovat.


Jakým způsobem?

Zpočátku rukama, silně se mi zvýšila citlivost v prstech. Začal jsem jimi cítit vibrace pacienta. Potom se totéž projevilo i u prstů u nohou. Když jsem vedl ruce podél těla, vnímal jsem určité signály v organismu pacienta. Takto jsem nacházel problémová místa v jeho těle. Diagnostika rukama byl teprve začátek. Myslel jsem si, že léčím pomocí energie, která proudí ode mne k lidem, na které působím. Dařilo se mi velice rychle tišit bolesti. Například žaludeční vředy jsem dokázal zacelit během jedné, dvou minut. Dotyčný člověk mohl poté klidně pít i alkohol bez dalších obtíží. Takových zkušeností jsem měl bezpočet, výsledky byly bezchybné a zcela prokazatelné.

Potom přišel můj třetí prožitek smrti. Po něm jsem začal cítit všechny poruchy v organismu lidí celým svým tělem. Nestalo se tak hned, tato citlivost se postupně rozvíjela v průběhu několika měsíců. Konkrétní poruchy v organismu pacienta se projevují na stejném místě v mém těle.

Které problémy jste schopen léčit?

Léčím různé nemoci. Neexistují pro mě žádné bariéry v tom smyslu, že bych byl schopen vyléčit pouze některé choroby a jiné ne. Mé energetické působení na pacienty je velmi efektivní.

Pochopil jsem, že každá porucha v organismu je důsledkem určité konkrétní příčiny. Když jsem vyléčil jednu nemoc, vznikla nějaká nová na jiném místě. Došlo mi, že nejdu správnou cestou. Začal jsem dělat určité pokusy na svém těle. Všiml jsem si totiž, že při diagnostice mě signály v těle pacienta neustále vedou k jeho hlavě. Vytrvale jsem se snažil pochopit, v čem tkví příčina všech těch projevených nemocí.


K jakému závěru jste dospěl za léta praxe?

Postupně jsem pochopil, že příčina všech fyzických poruch je v hlavě. Podstata je v tom, že člověk prodělá v životě různé úrazy. Od malička padá na zem, poraní se o nábytek, někdo ho uhodí, atd. Všechny tyto úrazy jsou pro hlavu otřesem. Každý úraz vyvolá otřes mozku. Malý nebo velký, to je jedno, vždy je to otřes mozku. Mimoto první a automatickou reakcí při každém úrazu je vznik strachu. Člověk v ten moment celý ztuhne, nejen navenek, ale hlavně uvnitř. Všechny orgány se sevřou, od fyzického těla se oddělí jemná těla - duše člověka. Bloky v jeho páteři brání energii, která z něj vyšla, vrátit se zpět. V důsledku toho vznikají v organismu poruchy, protože tělo zůstane bez energie, která je nutná k podpoře funkcí jednotlivých orgánů.

Bez ohledu na to, ve které části těla úraz vznikl, všechny impulzy každého otřesu končí až v hlavě. Tyto impulzy naruší původní tvar lebky, protože dojde ke vzájemnému posunu lebečních kostí. Touto konečnou reakcí v lebce se v organismu upevní poúrazový stav a už není možný spontánní návrat do normálu.

Došel jsem tedy k závěru, že pro ozdravení organismu je nezbytné navrátit lebce její správný tvar. Musí být co nejvíce souměrná. Na její symetrii přímo závisí tvar hrudníku i pánve. Pokud mají tyto tři části kostry nesymetrické postavení, potom jsou vnitřní orgány, zavěšené v těle, stahovány do odpovídajících směrů a dojde k porušení jejich správného postavení, které je nezbytné pro jejich normální funkci.
Na vnitřní orgány potom tlačí páteř a žebra, střeva poklesnou dolů, stlačují močový měchýř a další orgány v dutině břišní. Posunuté orgány dále tlačí na cévy a dochází k městnání krve, čímž se zpomalí celý krevní oběh a činnost srdce. Při vážných poruchách v organismu pomalejší krevní oběh způsobí další zúžení cév, což ještě více zpomalí krevní oběh. Následkem takového stavu může být vznik nemocí jako roztroušená skleróza a jiné.

Celkově ale fyzický a psychický stav člověka přímo závisí na stavu jeho duše. O tomto rozsáhlém tématu budu hovořit na přednáškách, které budou vždy spojeny s léčebnou seancí.

Jací lidé vyhledávají vaši pomoc?

Mými pacienty jsou osoby s velmi vážnými poruchami v organismu. Často jsou to lidé na hranici života a smrti. Zájemců o mou pomoc je čím dál více. Abych mohl vyhovět všem, kteří se u mě chtějí léčit, připravuji veřejné léčebné seance ve velkých sálech.

Je vůbec možné uzdravovat velké množství lidí najednou?

Na to se mě ptají mnozí. Opravdu to lze. Jsem pevně přesvědčen, že duše jednoho člověka nemůže existovat sama od sebe, nezávisle na jiných jednotlivých duších. Vyléčím-li jednotlivé pacienty, vrátím jejich organismus do normální plně funkční podoby, jejich stav stejně nezůstane stabilní a beze změn. Jsou denně v kontaktu s jinými nemocnými lidmi (chtěl bych podotknout, že zdraví lidé v zásadě neexistují), prodělají nové úrazy či stresy a jejich organismus na ně opět reaguje způsobem, který jsem již popsal.

Proto chci pracovat s velkým množstvím lidí najednou. Každý člověk je jako jedna buňka. Ani buňky organismu nemohou existovat samostatně, existují jen jako součást celku. A lidské duše jsou buňkami "těla" jedné obrovské existence, kterou nazýváme Bůh. Proto jsem přesvědčen, že je potřeba uzdravovat najednou co největší množství lidí, respektive duší, které budou poté dále působit na ostatní nemocné. Zdravý člověk vyzařuje své zdraví - duševní a fyzické, svou čistotu na vše živé kolem sebe, a tak pomáhá ostatním ke zdraví.

Veřejné seance tedy považujete za důležité?

Z mého pohledu za velice důležité, protože jsou nadmíru efektivní. Působení na skupinu lidí vyvolává v jejich organismech ozdravné procesy. Nejdříve reagují citlivější lidé a jejich procesy se odrážejí na další přítomné, kteří jsou méně citliví nebo kteří mají v jemném či fyzickém těle mnoho různých energetických, resp. fyzických překážek. Takto si lidé na seanci navzájem pomáhají, zesilují celé působení a výsledný efekt léčení je skutečně silný. Naproti tomu při individuální léčbě vydávám stejné množství energie pouze na jednoho člověka. Proto se chci v budoucnosti věnovat zejména veřejnému léčení. Seance je nejlépe pořádat ve velkých a dostatečně vysokých prostorách. Může to být i místo bez střechy, ale je nutné, aby bylo izolované od okolního hluku.


Všechny čtenáře www.doktorka.cz zveme na první setkání v sobotu
14. října ve 14 hodin v kostele sv. Šimona a Judy v Praze, Dušní ul. Vstupenky prodává síť Ticketpro (celorepubliková infolinka 14051).

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Ach jo
    Ach jo (anonym)

    Ach jo, mluvi a mluvi a mluvi. Ale co se mu opravdu podarilo vylecit, to se nedozvime. Takze vrati lebce puvodni tvar a vyleci vse? Laik zasne a odbornik se divi...

    Feb 18, 2007

Přidat komentář

Reklama

Reklama