Lidská aura

Osobní zkušenost
Pokud rozvineme svou vnímavost a citlivost, začneme vidět celý svět úplně jinak. Začneme věnovat víc pozornosti těm aspektům, které jsme předtím považovali za okrajové. Zjistíme, že používáme nová slova při mluvení o těchto zážitcích.

Termíny jako "špatné vibrace" nebo energie tam byla "báječná" se stanou úplně běžné. Začneme víc důvěřovat zážitkům typu - někoho potkám a okamžitě se máme či nemáme rádi, aniž bychom o sobě cokoliv věděli. Prostě se nám vzájemně líbí naše vibrace. Když na nás někdo upřeně hledí, podíváme se na něj a poznáme, co si o nás myslí a jaký je. Nebo máme pocit, že se něco stane, a potom k tomu opravdu dojde. Začneme naslouchat své intuici. "Víme" o věcech, ale ne vždycky víme, jak jsme k tomu přišli. Cítíme, že přítel něco potřebuje, a když mu nabídneme pomoc, zjistíme, že jsme měli pravdu. Jindy při hádce zase můžeme cítit, jakoby něco bylo vytahováno z našeho solárního plexu, nebo můžeme pocítit "bodnutí".

Nebo se nám zdá, jako bychom dostali ránu pěstí do žaludku. Někdy máme pocit, že nás někdo polil hustým lepkavým sirupem. Naopak, občas jsme obklopeni a hlazeni láskou a koupeme se v moři něhy, požehnání a světla. Všechny tyto zážitky pocházejí z energetických polí. Náš starý svět pevných betonových předmětů je obklopen a proniknut proměnlivým světem vyzařující energie, která je neustále v pohybu a neustále se mění jako moře.

Po léta pozoruji analogie těchto zážitků projevující se jako určité formy, viditelné v lidské auře, která se skládá z pozorovatelných a měřitelných částí energetického pole, obklopujícího a prostupujícího tělo. Když je někdo "zasažen" jednáním partnera, jasnovidec tento šíp skutečně vidí. Když máte pocit, že z vašeho solárního plexu je něco vytahováno, obvykle tomu tak je a já to vidím. Pokud budete následovat svou intuici a rozvíjet své smysly, nakonec to uvidíte také.zdroj: Ruce světla - Barbara Ann Brennan

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (7)

 • Obrázek uživatele Simča
  Simča (anonym)

  Kdyby se v dnešní době na poznání duchovna (aury, bílé magie, meditace..) zaměřilo více lidí, svět by byl rázem lepší. Největší problém je v tom, že lidé jsou nedůvěří. Škoda...

  Feb 26, 2006
 • Obrázek uživatele Alena
  Alena (anonym)

  Já mám trochu strach, že někteří lidé by chtěli těchto energií zneužít... nevím.

  Feb 27, 2006
 • Obrázek uživatele Jiřka
  Jiřka (anonym)

  Lidé nejsou jen nedůvěřiví, ale dokonce i agresivní, sotva se něco podobného dočtou. Je to smutné. Přitom to nikdy nezkusili, ani si nic nepřečetli...

  Srp 25, 2006
 • Obrázek uživatele EL
  EL (anonym)

  Ale nebojte hloupych lam je stale plno, ktere naleti na kazdou blbost a podvodnici budou mit zne stale. Lidska hloupost je nekonecna a mnozstvi podvodniku take.Zajimalo by mne, proc temto vecem veri hlavne zeny?

  Lis 28, 2006
 • Obrázek uživatele Judyta
  Judyta (anonym)

  Pokud někdo nevěří na lidskou auru tak ji nikdy neviděl a nepociťoval Jestli se někdo bojí že by toho mohl někdo zneužít ať se jí naučí vnímat a hned rozpozná nebezpečí ne?

  Feb 09, 2007
 • Obrázek uživatele Pepa
  Pepa (anonym)

  Lidska aura je a pomaha kdo nevěří nemuž o ni nic vědět rad pomůžu tim co to potřebuji bezjištně stači napsat na 723960603 sms s datumem narozeni cikanska věštba křiž

  Srp 17, 2008
 • Obrázek uživatele suei
  suei (anonym)

  Zajimalo by mne, proc temto vecem veri hlavne zeny?.... Těžko říct :-) Asi kvůli intuitivnímu vnímání světa, bližšímu ženám. Mužům je toto odepíráno, jsou kvůli takovému pohledu na svět a život zesměšňováni. Aura je nádherný barevně světelný obraz naší existence. Viděla jsem ji jen výjimečně, běžně vidím jen éterický modrý obal. Přeji všem lidem, kteří tento obal vidí, aby nezneužili svých schopností a vydrželi šikanu slepých lidí se ctí. Ti, kteří zneužívají esoteriku a důvěřivosti lidí pro sex a peníze, jsou slepci. Přeji ji, aby brzy procitli a následky jejich činů byly tak mírnější.... Většinou tito lidé netuší, co dělají, když předstírají schopnosti a pomoc.

  Dub 24, 2011

Přidat komentář

Reklama

Reklama