Jak proběhl esoterický festival Miluj svůj život

Na festival přijelo poměrně mnoho lidí. Již první den se zaregistrovalo přes tisíc návštěvníků. Program byl velmi nabitý, a člověk nevěděl, kam má jít dřív.
Redakce Doktorky.cz navštívila přednášku Walmara Deuse, který mluvil o symetrii lidského těla a o tom, že když se poruší ( například úrazem) můžeme mít v budoucnosti zdravotní problémy - a to i takové, které bychom nikdy do souvislosti s úrazy nedávali. Krátkozrakost, srdeční problémy či dokonce rakovina může vzniknout následkem dávno zapomenutého úrazu.

Poté nám Bohumil Vurm krásně shrnul symboliku tarotových karet a připomenul, že jak tarot, numerologie či astrologie jsou jen pomocné metody, na kterých bychom se neměli stát závislými. " Jakákoliv položená otázka již v sobě zahrnuje odpověď. Pokud se dokážeme otázat, dokážeme si i odpovědět." A tarot nám tu odpověď může pomoci vydolovat z našeho podvědomí.

Na festivalu nebyly však jen přednášky. S každým léčitelem jste si mohli individuálně popovídat, popřípadě se nechat léčit. Jak řekl Walmar Deus: " Každý dobrý léčitel, lékař, terapeut vám může pomoci - pomoci probudit a povzbudit vaše vlastní sebeozdravné síly".

Koho už zmáhalo neustálé sezení v posluchárnách, mohl si jít zatančit nebo zacvičit čchi-kung, tai-čchi, jógu či si dopřát některou ze speciálních masáží.
Další program zahrnoval praktické dílny, meditace, relaxace, divadlo, koncerty,zpívání, malování ? Pro odvážné celé jedno odpoledne probíhal regresing.Velký úspěch měla večerní esoterická diskotéka.
Všude bylo plno stánků se zajímavými knihami, potravinovými doplňky, přírodní kosmetikou, krásnými obrázky, drahými kameny...

Celý festival se vydařil, jak po stránce organizační ( dík agentuře ANO ), tak po stránce obsahové.

A co nám obzvláště udělalo radost ? Jídlo - velice chutná vegetariánská strava, která většinou chybí na podobných akcích. Avšak hladem nemuseli trpět ani masožravci.

Takže jediným problémem bylo se správně rozhodnout a určit pro sebe priority.Poslední den byl pro nás ve znamení Míly Tomášové, která odpovídala na dotazy obecenstva.


Připomenula nám, že krásu a duchovno můžeme nalézt kdekoliv a při jakékoliv činnosti, kterou děláme s láskou a pokorou.


Autor: tj

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama