Reklama

7 překvapivých věcí, které mohou oslabovat váš imunitní systém

Váš imunitní systém udržuje vaše tělo v chodu. Je důležité mít silný imunitní systém, abyste se ubránili nemocem kolem vás.

Když vaše tělo má slabý imunitní systém, tak jste ztratili schopnost zahnat nemoci a nemoci ho dále oslabí.

Následující věci mohou váš imunitní systém oslabit:

1. Prostředky proti plevelu a Roundup

To je jeden z nejdůležitějších důvodů, proč nakupovat ekologické prostřeky proti plevelům. Roundup způsobuje mutace v bílých krvinkách a to vážně oslabuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost vašeho organismu proti nemocem.

Reklama

2. Nepřilnavé pánve

Perfluorované sloučeniny jsou přítomny v hrncích a pánvích, aby zamezili přilepování stravy ke dnu zatímco se vaří. PFS je jsou spojeny s oslabeným imunitním systémem, hormonální nerovnováhou a osteoartrózou. Místo teflonové pánve zkuste pánve keramické, z nerezové oceli nebo litiny.

3. Nedostatek spánku

Nedostatek spánku může vést k oslabení imunitního systému. Spánkvá deprivace může snížit počet T-buněk v těle, takže je těžké bojovat s infekcí.

4. Antibiotika

Užívání antibiotik snížiuje hladinu cytokinů, hormonálního posla imunitního systému. Když se potlačuje imunitní systém, je více pravděpodobné, že dojde k rozvoji rezistentních bakterií nebo onemocnění.

5. Nesmějete se dostatečně často

Pozitivní emoce spojené se smíchem snížují stresové hormony a zvyšují počet některých buňek imunitního systému.

6. Popkorn z mikrovlnky

PFC (perfluorované uhlovodíky) jsou přítomny v pytli popcornu, aby se popcorn nelepil na stranu sáčku. Stejně jako u nepřilnavé pánve jsou PFC špatné pro váš imunitní systém.

7. Konzervy

Bisfenol A (BPA) v nátěru vnitřní strany většiny plechovek byl spojeván s poruchou imunitního systému.

Zdroj: Organic Health

Reklama

Komentáře

Default User Image
Denis (Po, 11. 3. 2024 - 22:03)

Přiznám se, že jsem opravdu dlouho hledal co by mi tak pomohlo na lepší imunitní systém a podařilo se mi narazit na Ginger Shot od kratomworld.cz U mě naprostá spokojenost, protože mě nakonec jen tak něco nepoloží. Mám taky mnohem víc energie a celkově se cítím daleko líp. 

Default User Image
Marek (Út, 12. 3. 2024 - 09:03)

Já měl 2 roky neustále opakující zánět průdušek, vyzkoušel jsem plno věcí, ale nejvíce mi pomáhá https://www.001shop.cz/mattisson-vegansky-n-acetyl-l-cystein-nac-600-mg-60-kapsli/ . Již 9 měsíců jsem bez kašle. Možná, že k tomu přispěly i probiotika, ale ty jsem užíval vždy a až nasazení tohoto přípravku mi opravdu pomohlo.

Reklama