Reklama

Manuka Doctor - novinky v kosmetických produktech

Výhody požití manukového medu jsou dobře známé, ale věděli jste, že med Mānuka je také fantastickou složkou pro vaši pokožku? Produkty péče o pleť Manuka Doctor jsou vyrobeny z udržitelného a pravého medu Mānuka, certifikovaného novozélandskou vládou na neuvěřitelně vysoký standard, který poskytuje nejčistší a nejspolehlivější přírodní ingredience.

Mānukový med je skutečně darem přírody s úžasnými vlastnostmi pro pleť a pohodu! Může být pomocí pro řadu kožních potíží a je vhodný pro všechny typy pleti, včetně stárnoucí pleti!

Ošetření pleti si samozřejmě můžete vytvořit doma se svým manukovým medem, ale díky naší řadě péče o pleť je mnohem pohodlnější využít tuto zázračnou složku pro vaši pokožku. MGO obsažený v medu Mānuka mu dává lepší antimikrobiální vlastnosti, než mají jiné medy, což znamená, že je lépe schopen bojovat s kožními onemocněními, jako je akné a růžovka. Protože je protizánětlivý, může také pomoci zklidnit zarudlou, podrážděnou pokožku.

Mānuka med je nabitý přírodními antioxidanty, které pomáhají odvrátit poškození způsobené volnými radikály, jako je výskyt vrásek, a proto je dokonalou složkou proti stárnutí.

S manukovým medem se můžete vypořádat i se suchou pokožkou, protože má hydratační vlastnosti, které zklidňují, vypínají a vyhlazují suchou pokožku.

Reklama

Kromě medu Mānuka využívá  ksoemtika Manuka Doctorť řadu dalších účinných ingrediencí z úlu a přírody k řešení kožních problémů. Všechny produkty jsu bez  SLS, SLES, Parabeny, ftaláty, minerální oleje, siloxany, hliník, DEA, MEA

Nové výrobky od Manuka Doctor jsou často jen osvědčené dřívější receptury v novém balení bez neekologického celofánu.

Značka Manuka Doctor přepracovala péči o pleť, zefektivnila sortiment, zvýšila udržitelnost a snížila dopad obalů na životní prostředí. Obaly mají nyní zvýšenou udržitelnost a jsou 100% recyklovatelné. Bioplastové tuby jsou nyní vyrobeny z etanolu lisovaného z rostlin cukrové třtiny.

Dřívější výrobky v starých obalech rozdělené do několika řad můžete zakoupit za nižší ceny zde:

Pleť:

 

Tělo:

 

Rty:

 

Ruce a nehty:

 

Zuby:

 

Přípravky je možno zakoupit v kamenné prodejně shop.cz - Krakovská 22, Praha 1 (50 m od Václavského náměstí) od Po-Pá mezi 9.00-18-00 

 

MK

 

Reklama

Komentáře

Viki (Pá, 16. 12. 2022 - 13:12)
Používám dlouhodobě rozjasňující olej.
Default User Image
Simona (So, 11. 11. 2023 - 20:11)

Máte ještě noční masku s levandulí od Manuky Doctor?

Reklama