Reklama

Čajová lžička aloe denně má schopnost zvrátit stárnutí

Existuje mnoho výzkumů, které poukazují na to, že nepřirozeně zrychlené stárnutí vlivem moderního způsobu života a vystavení nadměrnému množství ultrafialového záření, může být zpomaleno. Ve skutečnosti GreenMedInfo. com eviduje více než 150 přírodních látek s účinkem proti stárnutí.

Aloe vera je jednou z nejvíce přesvědčivých  látek, která působí zevnitř navenek.

Ve studii publikované v roce 2009 v časopise Annals of Dermatology, zdravé ženy nad 45 let, které dostávaly 2 rozdílné dávky aloe vera gelu po dobu 90 dní (nízkou dávku: 1200mg/den a vysokou dávku 3600 mg/ denú, viděly zřetelné výsledky. Výzkumníci měřili klinické známky a biochemické změny stárnutí kůže před a po suplementací aloí a zjistili, že: “Po vnitřním užívání aloe vera se obličejové vrásky výrazně zlepšily v obou skupinách a elasaticita kůže se zlepšila ve skupině užívající nízké dávky. “

3600 mg aloe denně přitom není nic, co by se mělo nazývat medadávkou. Jde o množství trochu menší než 1 čajová lžička. 1200mg je pouze čtvrtina čajové lžičky a podle studie mají tyto malé dávky dokonce větší vliv na elasticitu kůže než dávky velké.

Za zmínku stojí, že aloe vera má mnoho dalších pozitivních účinků na naše zdraví.

Reklama

Zdroj: GreenMedInfo

Reklama

Komentáře

Reklama