Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Energie

Alternativní terapeuti jsou přesvědčeni, že energie (různé terapeutické tradice ji nazývají čchi, prána, vitalita nebo životní síla) tělem obíhá kanálky, kterým se říká meridiány.

V určitých bodech (v JÓZE se jim říká čakry) se energie koncentruje a ovlivňuje člověka fyzicky i mentálně. Nemoc se považuje za důsledek blokády nebo nerovnováhy toku energie, které působí změny molekul a buněk jednotlivých orgánů. K těmto změnám prý dochází dříve, než se objeví jakékoli změny zachytitelné klasickými prostředky.

Léčitelé a čínští lékaři říkají, že často mohou říci, že něco není v pořádku dlouho před klasickými lékaři. Podle názoru některých terapeutů mohou tok energie tělem ukázat i některé technické metody, např. KIRLIANOVA FOTOGRAFIE.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (10)

 • Obrázek uživatele F. Okrlík
  F. Okrlík (anonym)

  Objednávám vzorek vašich energií, pošlete mi prosím od každé jeden kvalitní vzorek o velikosti 10 kilowathodin. Počítám tak s pěti až deseti vzorky jsem ochoten dát až 1000kč za jeden kus. Dále jsem ochoten od vás odebírat smluvně 1000 kW měsíčně té nejlepší energie. kterou si vyberu podle vámi zaslaných vzorků. Případně se dohodneme na paušálu za pronájem elektroměru.

  Feb 21, 2001
 • Obrázek uživatele michal
  michal (anonym)

  prosím kdo a jak dokáže vyzkoumat, které energie a kde jsou zablokované nebo jen co odblokovat,abych netrpěl depresemi.děkuji michal

  Srp 06, 2006
 • Obrázek uživatele david
  david (anonym)

  Michale, jestli máš opravdové deprese, tak se obávám, že pomůžou jedině antidepresiva. Mám s tím sám dost zkušeností.

  Srp 24, 2006
 • Obrázek uživatele Ada
  Ada (anonym)

  To si nemyslím, prášky ten svůj problém jedině potlačíš a nevyřešíš příčinu. Zkus psychoanalýzu (to je běh na dlouhou trať, ale pomůže) nebo kineziologii. Obojí funguje, kineziologie mi vrátila sílu (životní energii) do druhého dne!!!! (sotva jsem chodila a přeživala (následky EB viz., únavy a dalších fyzických následků. Byla jsem skeptická, ale stal se snad zázrak. Držím palce.

  Říj 07, 2006
 • Obrázek uživatele mili
  mili (anonym)

  Antidepresiva užívám už 4 roky, hluboké deprese sice nemám, ale "radost ze života", životní elán, energii atp. také ne. Nepomáhá ani čokoláda a sladkosti, prostě nic, co bych dala za nějaké zlepšení, ale kineziologie se bojím!

  Lis 16, 2007
 • Obrázek uživatele Z.S.
  Z.S. (anonym)

  Ahoj, Michale, na deprese by Ti pomohlo EFT, je to jemná metoda a tak koukni na stránky www.eft-ahc.cz a objednej se, je to běh na dlouhou trať, ale budeš spokojený.

  Led 08, 2008
 • Obrázek uživatele Zvědavý
  Zvědavý (anonym)

  Jen náhodou jsem sem nakouknul...nechápu tuto diskusi. Jmenuje se ječné zrno a diskutuje se tu o něčem úplně jiném? Kde je chyba?

  Led 08, 2008
 • Obrázek uživatele věra
  věra (anonym)

  Milá Mili nechtěla jsem užívat antidepresiva jsou to jedy,vyzkoušela jsem 10x kineziologii a moc mi pomohla dám kontakt

  Bře 25, 2008
 • Obrázek uživatele petra
  petra (anonym)

  ráda bych navštívila nějakého dobrého kineziologa.Nevěřím totiž všem. Máte někdo dobré zkušenosti.Můžete dát kontakt?

  Dub 19, 2008
 • Obrázek uživatele Marek
  Marek (anonym)

  Když je kirlianova fotografie tak skvělá proč se už dávno všude nepoužívá?Já na energii a auru věřím ale důkaz nemám.Vezměte si jakýkoliv záhadný fenomén a vždycky se najde spousta vědců a jiných lidí kteří se vám vysmějou.Kde je teda pravda???

  Říj 08, 2008

Přidat komentář

Reklama

Reklama