ANDĚLÉ MEZI NÁMI

Nevymýšlíme si je! Andělé jsou mezi námi, dnes dokonce více než kdy jindy, a to nejen v reklamách a obchodech. Počet lidí, kteří vypovídají o setkáních s těmito nebeskými bytostmi, stále narůstá. Andělé jim při těchto setkáních předávají aktuální poselství, pomáhají k uzdravení či záchraně života.

Andělé jsou zde, aby nás učili, že Boží láska je odpovědí na všechny otázky a obtíže. Jsou zde, aby nás vyléčili z následků strachu. Jsou mocnými léčiteli a my s nimi můžeme spolupracovat a umocnit tak jejich snažení. Čím vice budeme Anděly zvát do svého života, tím jasněji se v našich životech odrazí velkolepost nebes.
Léčivá moc Andělů nemá hranic. Mohou nám pomoci vylepšit naše vztahy, zaměstnání, finanční záležitosti i bydlení a vyřešit jakékoli další problémy…

„Andělé jsou tady pro nás pro všechny“.
Rozhovor s Charlesem Virtue, synem Doreen Virtue Ph. D.

Pamatuješ si na svoje první setkání s Anděly? Jak to probíhalo?
Moje nejranější vzpomínky na Anděly nepřinášejí žádné zvláštní zážitky. Prostě si pamatuji na hlasy, které mě láskyplně provázely mým každodenním životem. Například si vzpomínám, jak jsme byli s maminkou u doktora v čekárně, když mi byly 3 roky: tak jak to všechny děti dělají, prostě jsem šel pryč a ztratil se. Nejprve mě přepadla panika, všechny dveře vypadaly stejně, ale uklidnil jsem se, když se mi objevil můj Anděl strážný a provedl mě chodbou. Umožnil mi „pocítit“ rozdíl mezi správnými a nesprávnými dveřmi pomocí teplého vjemu zářícího z těch správných. Následoval jsem toto vedení po celou cestu zpět do čekárny a nikdy jsem nepochyboval, že mě v těchto chvílích vedl Anděl.

S mámou po boku máš docela unikátní spojení s Anděly. Za co jí nejvíc vděčíš?
Nemohu říci, že bych měl speciální či jakoliv jinak výjimečný kontakt s Anděly. Na svých třídách a kurzech učím, že všichni máme stejně silný kontakt s Anděly, ale většina z nás si to neuvědomuje – a proto máme dojem, jako bychom neslyšeli nebo necítili jejich vedení, které nám všem denodenně a v každé situaci láskyplně sesílají.

Jaké je nejdůležitější poslání tvé práce? Co je tvůj cíl?
Moje mise je prostá, dát co nejvíce lidem vědomí toho, že Andělé jsou zde a pomáhají všem bez výjimky. Mým úkolem je obnovit vědění, že lidé nepotřebují zvláštní nadání ani schopnosti k navázání kontaktu a přijímání jejich poselství. Jsem zde, abych každému pomohl překonat bloky, strach a pochybnosti, které nám nedovolují cítit otevřeně tento život měnící vztah s Anděly, kteří nás obklopují.

Co si účastníci kurzu odvezou domů z kurzu? Co mohou dělat ve svém každodenním životě?
Účastníci kurzu si odvezou hluboké poznání, že to jediné, co jim může zamezit, aby slyšeli láskyplná a nápomocná poselství, je jen jejich pochybnost a strach. Jsou také velmi často schopni téměř okamžitě objevit své životní cíle, a každý odchází s vědomím, že je schopen komunikovat s Anděly.

Co je poselství pro práci s Anděly?
Pokud cítíte přítomnost a slyšíte poselství Andělů, tak teď přišel čas je následovat. Můžete pracovat přímo s Anděly, nebo jít na kurz, pokud chcete. A nezáleží na tom, na jaký kurz půjdete, či kdo ho vede. Pokud tomu věříte, následujte svou intuici a důvěřujte tomu a nikdy se nedostanete do nepříznivé situace.

Koho andělé milují?
Andělé jsou 100% láska a světlo. Milují všechno a každého, ale jsou smutní, když nenasloucháme jejich vedení. Chtějí, abychom byli šťastní, v bezpečí, bohatí a zdraví. Jejich poselství nám pomáhá toho dosáhnout. A když vidí, že jsme upadli do těžkostí, tak jsou zarmouceni, když nenasloucháme jejich láskyplnému, duševně povznášejícímu a prospěšnému poselství.

Potkal jsi při své práci někdy s Ježíšem či Bohem?
S Bohem coby stvořitelem všeho jsem často ve styku. Andělé sem byli z nebes sesláni, aby byli mezi námi a Bůh si přeje, abyste tohle věděli.

Pokud se chcete o práci s Anděly dozvědět více, pak máte jedinečnou šanci se osobně setkat s Charlesem Virtue, který v Praze povede seminář Znamení shůry ve dnech 11.-12. 10. 2008. Naučíte se, jak zesílit vnímání svých Andělů a jak vyložit sobě i druhým jejich znamení s použitím Andělských výkladových karet Doreen Virtue. Charles Vás povede krok za krokem tímto úvodem, abyste posílili svou sebedůvěru a získali větší jasnost v přijímání poselství od Andělů pro sebe i svoje blízké.
* Objevíte, kdo jsou Vaši Andělé * Naučíte se očistné metody eliminující bloky a strachy, které Vám brání své Anděly jasně slyšet * Získáte přístup k andělskému výkladu pro sebe i své blízké s kartami či bez nich * Pochopíte, jak se kontaktovat a jak komunikovat s Vašimi Anděly

Více informací na: KODAVA, tel.: 775 268 761, e-mail: kodava@email.cz, www.andele.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (41)

 • Obrázek uživatele alfons
  alfons (anonym)

  ne, nerozumim ji

  Lis 25, 2009
 • Obrázek uživatele Granvin
  Granvin (anonym)

  Jo a jak to souvisí s tématem?

  Lis 25, 2009
 • Obrázek uživatele m.
  m. (anonym)

  Jejich posláním je být našimi průvodci, ochránci a uzdraviteli. Andělé jsou ochotni nám nejrůznějšími způsoby v životě pomáhat, patří to k jejich poslání zde na Zemi. Stačí, abychom je zavolali...

  Lis 25, 2009
 • Obrázek uživatele Ren
  Ren (anonym)

  Andílci važně existují.Od 19let jsem mela často pocit,že mi někdo stojí za zady a v koupelně,při mytí obličeje jsem parkrát vyjekla"nebud tady"nebud tady az zvednu hlavu k zrcadlu,prosím!Bojím se!  Po 2-3 letech,jsem oběvila u sestry na navštěvě,ve špajzu knihu KNIHA DUCHU 1vydání,kterou sestra vživotě neviděla.Odnesla jsem si ji domu a jen do ní nakoukla.Po roce jsem ji vzala do rukou a celou za noc přečetla.Myslela jsem,že mi pukne hlava po tolika otazkach a odpovědích,které jsem podvědomě znala.Bylo tam psano,že pokud se budu bát...neukaže se mi,než na to budu připravena :) Od té chvíle jsem přestala mít strach.Druhou noc byli u mě v pokoji má sestra a kamarad,ktery si tu knihu zrovinka četl a ja seděla naproti okna.Uslyšela jsem lehounké zatukání jako nehtem a tak kouknu na okno a hledím udiveně na malou kulatoučkou hlavičku se špičatoučkým nosánkem,ktera na mě kouka a usmivá se.V tu ránu jsem začla plakat a ti dva na mě koukali,jako na blázna.Po té hlavička zmizela a ja to s brekem vykládala a Charliho (každý si svého anděla má pojmenovat sám)při tom namalovala i s veršovanou omluvou- jemu,že jsem se ho vylekala a at se nezlobí a kdykoli za mnou příjde,že jsem vděčná,za jeho dohled a trpělivost.:) Komunikujte se svymi anděly a oni vám budou vždy nablízku a z plných sil vám budou septat do ouška,jako mě! rady od Charlího svatouška.

  Led 22, 2010
 • Obrázek uživatele Ren
  Ren (anonym)

  Každej si může najít způsob komunikace se svym andělem i jinými.My spolu komunikujeme např.přes vypnutou televizi do ktere koukam a on mi ukazuje ruzné místa a věci.Také mi lupe při komunikaci v garnýži.Je to partak :)

  Led 22, 2010
 • Obrázek uživatele Petr
  Petr (anonym)

  Ja myslim, ze se v teto diskuzi vyskytuje docela velke procento dusevne labilnich jedincu :-) A tento muj nazor nijak neovlivnuje fakt, jestli andele existuji nebo ne.

  Kvě 16, 2010
 • Obrázek uživatele kaspar
  kaspar (anonym)

  Ja myslim, ze se v teto...Moje slova :-)

  Kvě 16, 2010
 • Obrázek uživatele Tom
  Tom (anonym)

  Ja myslim, ze se v teto...Se mnou nechtějí komunikovat, dost mě to mrzí.

  Kvě 16, 2010
 • Obrázek uživatele kaspar
  kaspar (anonym)

  Se mnou nechtějí...Mě to nemrzí. Netuším totiž, čím bych měl takového anděla udeřit, aby to nebylo cosi jako znesvěcení. Zabít, ale neznehodnotit. Možná by to byl na sběratelkých burzách hit!

  Kvě 16, 2010
 • Obrázek uživatele Fion
  Fion (anonym)

  Kaspar: právě teď se ukázal jedinec s největší duševní úchylkou!

  Kvě 17, 2010
 • Obrázek uživatele kaspar
  kaspar (anonym)

  Kaspar: právě teď se...Anebo, představte si, z andělů vyrábět potravinové doplňky! Bio! A co by taky šlo, odstraňovat jimi geopatogenní zóny! Anebo nosit jejich kousky jako amulety. Z toho všeho by šikovný psycho- nebo bio- tronik vymlátil peněz!

  Kvě 17, 2010
 • Obrázek uživatele Ema
  Ema (anonym)

  Věřte nebo ne,ale andělé opravdu jsou.Nebudu vás zde o tom přesvědčovat,ale jednou sami poznáte,že jsou.

  Kvě 17, 2010
 • Obrázek uživatele Roman
  Roman (anonym)

  Ja bych byl moc rad za takoveho andela strazneho, nicmene kdyz mi nekdo rekne, ze ma pocit jakoby ho nekdo sledovat kdyz je v koupelne a na zaklade toho tvrdi, ze to musi byt andel strazny ... no co byste rekli? Dokazuje to, ze jsou andele, nebo spis, ze ten jedinec je spis psychicky labilni a muze mit treba sklony k perzekucnim bludum nebo ruznym psychotickym nemocem, napr. schizofrenii ...

  Kvě 17, 2010
 • Obrázek uživatele Brita
  Brita (anonym)

  Strážní andělé určitě existují.

  Kvě 21, 2010
 • Obrázek uživatele monika
  monika (anonym)

  Nevím jestli jsou andělé ale něco je.Nebo spíš někdo. Stalo se mi,že jsem cítila zvláštní energii,která mě varovala.

  Kvě 21, 2010
 • Obrázek uživatele 1
  1 (anonym)

  už je to pár let ,co se mi stala jedna zvláštní příhoda.Šla jsem domů z práce a costou jsem každý den přecházela železniční přejezd.nevím co se tehdy přhodilo ,ale vzpomínám si ,že mě kdosi vysloveně zastavil.Když jsem se probrala tak předemnou jel vlak.já jsem neslyšela ani výstražné znamení ani ten vlak.vlak projel a já když se otočila tak kole nikdo nebyl.a popravdě domů jsem chodila tak ,že jsem chodila raději dva kilometry navíc než bych tímto místem měla projít znovu.

  Kvě 27, 2010
 • Obrázek uživatele Fido
  Fido (anonym)

  Pro 1: To ses ale bát nemusela, když to místo bylo pro tebe vlastně šťastné - právě tím mystickým zjevením. :-) Ale chápu, je to mimořádný zážitek...

  Kvě 27, 2010
 • Obrázek uživatele 1
  1 (anonym)

  Pro 1: To ses ale bát...největší sranda na tom je ,že i po tak dlouhé době ,když opravdu nemusím tak přes ty přejezdy nechodím.nikdy jsem nepochopila ,co se tehdy stalo a je pravdou ,že jsem byla tehdy dobře vystrašená,.nedokážu pochopit jak mozek může úplně vypnout .

  Kvě 28, 2010
 • Obrázek uživatele Micha El
  Micha El (anonym)

  andele o kterych jako takovych je tu rec, existuji v kazdem z nas a kazdemu se snazi jakkoliv pomoct, asvak lide kteri se mezi nami muzou v tomto obdobi pohybovat jsou archandele jejich vissi stupen, na lidech je aby archandeli vyhledavali, prtz i kdyz tu pomahat muzou, tak to neni jejich hlavni prioritou, clovek musi nejdriv chtit to vsechno prijmout, vsechno to co archandel vi jak oo duchovnim tak o svete jako celku

  Zář 12, 2010
 • Obrázek uživatele Markétka
  Markétka (anonym)

  andele o kterych jako...sice máš pravdu ale děláš andělům ostudu svýma příšernýma hrubkama.......odradíš tím mnoho lidí a nebudou ti věřit......

  Zář 12, 2010
 • Obrázek uživatele Alois
  Alois (anonym)

  andele o kterych jako...Jak je zavolat,abychom přežili dnešní situaci? Aby nikdo nemusel skákat pod vlak?

  Zář 12, 2010
 • Obrázek uživatele prostě
  prostě (anonym)

  Jak je zavolat,abychom...poprosíš konkrétního anděla o pomoc- a nezapomeneš poděkovat.Když nevíš, kterého, tak požádej archanděla Michaela(jako hlavního).

  Zář 12, 2010
 • Obrázek uživatele Superman
  Superman

  ??? MILUJI LUCKU VONDRÁČKOVOU !!! ???

  Čer 17, 2011
 • Obrázek uživatele Boris
  Boris (anonym)

  Kdyby andělé chtěli pomoci tak pomůžou, třeba lidem na vozíku a tak.

  Čer 17, 2011
 • Obrázek uživatele Superman
  Superman

  poprosíš konkrétního...Tak ten hlavní archanděl Michael je ve skutečnosti Ježíš Kristus. A už brzy nám všem pomůže. Dobrým lidem k věčnému životu a ničemné lidstvo brzy odstraní. Pokud chcete vědět více spojte se se SJ v okolí vašeho bydliště.

  Čer 17, 2011
 • Obrázek uživatele Superman
  Superman

  psychiatrií. Nutně ji...Já se potřebuji spojit s Luckou a ne s psychiatrií. Duševně jsem úplně v pořádku, ale ta láska mi pořád chybí. Jinak jestli já jsem blázen tak Lucka potom taky, ale to si o ní nemyslím. Jenom s tím Plekancem šlápla trochu vedle. :(

  Čer 17, 2011
 • Obrázek uživatele 17.6.
  17.6. (anonym)

  Martine,přestaň jsi rozlezlý po celý Doktorce.

  Čer 17, 2011
 • Obrázek uživatele Superman
  Superman

  Tak to si Krista a SJ...Co proti nim furt máte ? Jste nějací moc agresivní. To se vám nebude trpět. Aby vás Kristus nenabouchal svým perlíkem někam. ? ? ?

  Čer 17, 2011
 • Obrázek uživatele Superman
  Superman

  Martine,přestaň jsi...Co jsem slíbil, to jsem splnil. ?

  Čer 17, 2011
 • Obrázek uživatele Superman
  Superman

  než křesťanství. A...Takové věci píší akorát ti praví uchyláci, kteří se nedokážou změnit. ?

  Čer 17, 2011
 • Obrázek uživatele Sára
  Sára (anonym)

  Kdyby andělé chtěli pomoci...Andělé nemají Božskou moc,jsou jen Boží služebníci a poslové.Znám člověka,který je na vozíčku a sám říká.Kdybych neskončil na vozíčku nikdy bych neuvěřil a dnes bych už nežil,protože jsem v hodněkrát riskoval svůj život jen pro zážitek.Můj anděl byl velmi zaměstnaný anděl.

  Črv 25, 2011
 • Obrázek uživatele Sára
  Sára (anonym)

  sice máš pravdu ale...Je vidět slečno,že o andělech nic nevíte,protože těm je nějaký pravopis scela ukraden.Ani sám Bůh nehodnotí člověka podle toho co umí a neumí,ale zkoumá srdce člověka.Myslím,že když jste to psala měla jste ve svém srdci pýchu.Znám mnoho vzácných lidí co udělali tady na světě hodně velkých věcí a přitom neuměli ani psát nebo číst.Pak jsou dodnes také lidé co trpí dislexií a přitom jsou to velmi geniální lidé co našli třeba lék na nevyléčitelnou chorobu a jiné.Třeba to změní váš pohled na lidi co píšou hrubky.Možná,že pochopíte rozdíl mezi povrchností a empatií.Nicméně mám pro vás dobrou zprávu,dá se to léčit.Já také patřím mezi vyléčené kritiky :-) hodně štěstí.

  Črv 25, 2011
 • Obrázek uživatele Sáro
  Sáro (anonym)

  a copa tě vyléčilo? Uvědomění, že děláš mnohem větší hrubky než ti, který jsi kritizovala? "...Měla jste ve svém srdci pýchu..." to jsou slova jak od Pana faráře. Svobodný člověk ví, že hesla jako "pýcha" a "pokora" jsou jen manipulační zaklínadla, kterými nás ovládali po celý středověk, než tomu humanismus postupně učinil přítrž... u většiny lidí.

  Črv 31, 2011
 • Obrázek uživatele Humanismus je jen
  Humanismus je jen (anonym)

  a copa tě vyléčilo?...berlička, stejná jako víra v boha či anděly. Budoucnost je v diktatuře :-D

  Črv 31, 2011
 • Obrázek uživatele Elena
  Elena (anonym)

  Tohle stojí za přečtení! Kniha o lékaři, který při urazu ochrnul od hlavy dolů, který se dokázal z toho dostat a dnes chodí. Je to svědectví , kniha dle skutečné události, kde popisuje i jak se z toho dostal http://www.poznani-knihy.cz/detail/436/18164/kuby-clemens-na-ceste-do-sousedni-dimenze

  Led 10, 2012
 • Obrázek uživatele Sara
  Sara (anonym)

  Tohle stojí za přečtení!...V životě jsem už přečetla hodně knih,ale to je nic v porovnání s jedinou knihou, která se mi díky Bohu dostala do ruky, je to Bible a na šla jsem v ní odpověď na všechny svoje otázky, návod na kvalitní život nejen tady, ale hlavně naději, že smrtí to nekončí, mohla jsem poznat Boha jako Lásku a Ježíše Krista, jako svého osobního Spasitele, který nás svou zástupnou obětí na kříží vykoupil ze smrti a tuto naději nabízí každému, kdo to vírou přijme. Přeji Vám všm Boží milost.

  Črv 06, 2012
 • Obrázek uživatele tvl
  tvl (anonym)

  Ti svatí černoprdelníci to tady pěkně zaplevelili tou svojí pohádkou. Všude samej bůh, bible a podobně. Fakt dobrej výplach mozku.

  Čer 02, 2018

Přidat komentář

Reklama

Reklama