Alternativní medicína, tajemné cesty do lidského nitra i do vesmíru ? také o tom bude blížící se veletrh ESOTERIKA

Na pojmenování věcí skrytých, které jsou naší součástí, umožňují sebepoznání i mnohým z nás ulehčují život, se letos zaměří veletrh ESOTERIKA.

Služebně nejstarší z akcí, které v rámci rozsáhlého veletrhu BIOSTYL 2012 obsadí již o víkendu - ve dnech 20. - 22. dubna prostory Průmyslového paláce v Praze - Holešovicích, nabídne rozmanitý program s řadou zahraničních i domácích hostů zvučných jmen. Zájemci o nové i tradiční metody diagnostiky, léčení či poznání nových souvislostí a smyslu života se mohou těšit na přednášky, semináře, filmové projekce či praktické ukázky z dílny předních osobností ve svém oboru, jakými jsou James Humble, Konstantin Korotkov, Simona Wenger, Viliam Poltikovič, Petr Vachler a další.

Veletrh ESOTERIKA prozradí například, jak pomocí měření energetických polí určit zdravotní stav a následně stanovit vhodnou léčbu. Představí rovněž speciální roztok, díky kterému se podařilo vyléčit už mnoho nemocných s různou diagnózou. Návštěvníci se dozví, co znamená pojem volné energie, že vše se bude dít tak, jak si sami nastavíme, nebo něco o přelomovém roce 2012 a co nás čeká v letech příštích. Čekají na ně ale také novinky o relaxačních a léčebných centrech, meditačních technikách, masážích či aromaterapii. Celý program bude navíc doplněn výstavami uměleckých předmětů a řady nejrůznějších produktů, které budou na veletrhu ke koupi za zvýhodněné ceny.

Na veletrhy zve i ředitel pořádající společnosti Felicius Media, Ctirad Hemelík: „Náplň veletrhů je zacílena na návštěvníky, kteří poptávají přírodní produkty nezatížené průmyslovou velkovýrobou, příznivce aktivního a zdravého života, kterým není lhostejné, v jakém prostředí žijí, a zajímají se o věci, které dávají našemu životu hlubší rozměr. Takových jedinců v české populaci rok co rok přibývá, což je pro nás více než potěšujícím faktem. Programová nabídka je koncipována pro jednotlivce i celou rodinu, osloví dospělé i děti.“

Tradiční veletrh BIOSTYL 2012 - největší svého druhu ve středním a východním regionu - se v letošním roce podruhé uskuteční ve složení Biostyl - Evolution - Ecoworld - Esoterika. Kromě stovek stánků prezentujících nejrůznější produkty a služby, jež korespondují s oblastí zdravého životního stylu, vzdělání, ekologie a sebepoznání, veletrhy každoročně nabízejí unikátní a hojně navštěvovaný doprovodný program - Festival Evolution se zaměřením na aktuální témata a obory za účasti plejády odborníků a hostů z celého světa. Více informací o programu, jednotlivých veletrzích nebo o návštěvnické soutěži o zájezd k moři je k dispozici na www.mojeveletrhy.cz, předprodej probíhá na www.vstupenkov.cz. Další informace na http://www.facebook.com/eso.bio.eco.

  

Jako hlavní hosté veletrhu ESOTERIKA pro letošní rok přijali pozvání Konstantin Georgijevič Korotkov, James Humble se svými spolupracovníky nebo Simona Wenger. Oborem ruského profesora a vědce Konstantina Korotkova je elektrofotonika: pomocí speciální kamery je možné zachytit fyzické, emocionální, mentální a duchovní energie vycházející z živých organismů i neživých objektů. Výsledky těchto pokrokových měření umožňují diagnostikovat nerovnováhu ovlivňující individuální zdravotní stav a její příčiny. Tato metoda nabízí neuvěřitelné možnosti využití k diagnóze a léčení fyzických, emocionálních, duševních a duchovních potíží v oborech, jako jsou medicína, psychologie, biofyzika, genetika, zemědělství, ekologie a další.

James Humble je osobností, která před patnácti lety přišla na skvělé účinky roztoku, který dostal název MMS - Master Mineral Solution. Tento roztok je podle Humbla schopen vyléčit 90 % všech známých nemocí. MMS je známý po celém světě a počet jeho uživatelů lavinovitě roste. Po boku Humblea se o své poznatky a zkušenosti podělí také Andreas Kalcker ze Španělska a Leo Koehof z Holandska. 

Cesta (The Journey) je unikátní metoda, která umožňuje lidem vyzkoušet účinnou léčbu emocionálních a fyzických problémů na buněčné bázi. Cesta patří dnes mezi mezinárodně nejuznávanější, vysoce účinné léčebné procesy. Více informací o ní přednese na svém semináři akreditovaná terapeutka ze Švýcarska, Simona Wenger. Díky jednoduchému návodu se účastníci dozví, jak se zbavit hlubokých zranění, strachů, pocitů méněcennosti, nezdravých přesvědčení a závislostí, které nám brání žít naplněný život. 

O tom, že volné energie jsou naše budoucnost, aneb věci se budou dít tak, jak je nastavíme sami v sobě v souladu s vesmírnými zákony ku prospěchu všech, povypráví hned několik osobností. Alžběta Šorfová a Ivo Fluksa na úvod představí volné energie a jejich místo a funkci v energetickém spektru člověka, státu, planety a vesmíru. Následovat bude příspěvek Georga Egelyho, maďarského vědce v oblasti bioenergie a volné energie, který mimo jiné odhalí vznik a podivné vlastnosti kulového blesku.

Na veletrhu nebude chybět ani pravidelný host Eric Pearl se svou spolupracovnicí Pat Atanas. Oba jsou předními osobnostmi a aktivními praktiky rekonektivního léčení - The Reconnection, které spočívá v opětovném spojení neboli v návratu do energetické rovnováhy.

Z řad domácích hostů se představí například publicista Jaroslav Chvátal. Prostřednictvím své přednášky objasní tajemné události a jevy, kterými je prosycen současný svět a přítomné přiblíží jejich spojení s kosmickou prapodstatou. Tématu UFO se dotkne publicista Karel Rašín společně s filmařem Igorem Chaunem. Karel Rašín mnohokrát přednášel na záhadologických setkáních o únosech do UFO. V roce 2009 založil Českou skupinu exopolitiky, do níž návštěvníky zasvětí během své přednášky. Rovněž prozradí několik zajímavostí z chystaného květnového UFO kongresu v Praze.

Filmový producent Petr Vachler uvede svůj nový film Tajemství a smysl života. Snímek hledá odpovědi na základní otázky lidského života. Osobnosti jako Raymond Moody, Mabel Katz, Srikumar Rao, Andreas Clauss, Erich von Däniken, Ihaleakalá Hew Len a desítky dalších se zamýšlejí nad vlastní existencí: kdo jsme, co je smysl života, co je láska, co je humor či potřebujeme-li dnes nového avatara...? Na realizaci snímku se rovněž podíleli jeho koproducenti Ctirad Hemelík a Karel Janeček.

Jemný dotek mocné transformační síly, tzv. metamorfní techniku, která umožňuje uvolnit emotivní bloky a stresy pro získání zdraví, vnitřní vyrovnanosti, síly a pohody představí badatelka a lektorka v oblasti osobního rozvoje a práce s energiemi, Jitka Třešňáková. Metamorfní technika je příjemná, relaxační, jemná a velmi účinná metoda, která hledá příčiny blokád už v období prenatálního vývoje.

Jitka Třešňáková spolupracuje mimo jiné s lektorem a terapeutem Silvanem Paoluccim, který na veletrhu vystoupí v rámci přednášky Strážce prahu aneb Jak zvládnout vlastní ego a jak zvítězit nad strachy. V této návaznosti mohou návštěvníci zavítat i na Paolucciho workshop Kontakt s duší a transformace vědomí v denním životě.

Asijský kontinent přijede na veletrh reprezentovat například indický mystik Šrí Sarvabhávana Prosun Circar. V přednášce nazvané Knihovny palmových listů severní Indie, tzv. Bhrgu Nadi pozve návštěvníky do Indie, na cestu za poznáním vývoje a transformace jejich životů. Ve své přednášce se bude věnovat tématům svobodné vůle a předurčenosti, historii duchovního turismu do knihoven palmových listů, důvodům a významu návštěv těchto knihoven.

 

Veletrh zahájí i zakončí americká hudební skupina Dharma Bums, která hrála i pro Dalajlamu a ztělesňuje myšlenku svobodného Tibetu. Následný workshop „Tibetské zpěvy a mantry“ povede frontman kapely Phil Void.

Na veletrhu ESOTERIKA představí své nejnovější filmy také oblíbený český filmař Viliam Poltikovič. Učitelé z hvězd je snímkem spojeným s tematikou UFO a Maestra Ayahuasca nás zavede do Amazonie mezi šamany, kteří žijí v souladu s přírodou, dokážou vystoupit ze svého těla a cestovat po Zemi i vesmíru. Po projekcích obou filmů budou následovat diskuze s jejich tvůrci - Viliamem Poltikovičem a Petrem Chobotem.

Kromě zmíněných přednášek, seminářů, workshopů či projekcí nabídne veletrh ESOTERIKA ve svém bohatém programu ještě mnoho dalšího. Pro informace o kompletním programu všech veletrhů navštivte www.mojeveletrhy.cz.


TISKOVÉ KONFERENCE, které pro vás připravujeme:

20. dubna, 11:00, tisková konference svazu PRO-BIO, VIP salónek Průmyslového paláce - Výstaviště Praha - Holešovice

Budou představeni zúčastnění farmáři a prezentovány jejich jedinečné bioprodukty rovněž v rámci připraveného jídla v malé biorestauraci, kterou ve spolupráci se svazem PRO-BIO zajišťuje organizace Zelené trhy.

 

20. dubna, 13:30, tisková konference s Dr. GEORGEM EGELYM (Maďarsko), VIP salónek Průmyslového paláce - Výstaviště Praha - Holešovice

autorem patentovaného funkčního zařízení, které produkuje více energie, než samo spotřebovává. Technická řešení spojená s obnovitelnými dosud nepoužívanými zdroji energie. Jeho technologie radikálně zlepšují kvalitu životního prostředí, čistí vzduch rozkladem CO2, jsou schopny přeměnit nebezpečný toxický odpad ve sklovitou hmotu, mohou být použity k výrobě tepla a elektřiny. Poslední zmíněná aplikace představuje znovuoživení Teslovy technologie, která je zde připravena k rozvinutí a nabízí zvýšení účinnosti na úroveň, která by byla ziskově velmi zajímavá.


 

 

Záštitu veletrhu BIOSTYL 2012 poskytl ministr zemědělství Ing. Petr Bendl.

Organizátor: Felicius Media s.r.o.

Partnerem veletrhů je Incheba Praha

Generálním partnerem veletrhu Biostyl je společnost INTERSPAR

Odborným partnerem veletrhu Biostyl je PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců

Odborným partnerem veletrhu Ecoworld je CENIA - česká informační agentura životního prostředí

Partneři: Evolution.cz, Pražské brány, Vstupenkov.cz, Occto, Hub Praha, Zelené trhy

Mediální partneři: Tiscali.cz, Doktorka.cz, Český rozhlas Radiožurnál, Moje psychologie, Moje zdraví, Dieta, Maminka, Metro, Literární noviny, Meduňka, Regenerace, Regena, Záhady života, Bioměsíčník, Medium, Paní domu, Enigma, Sféra

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (52)

 • Obrázek uživatele Ben
  Ben (anonym)

  doufám že i tam se zjeví Nekonečný...,tak jako na Veletrhu cestovního ruchu se svýmí ebenovými svěřenkami!

  Říj 23, 2012
 • Obrázek uživatele vzhledem
  vzhledem (anonym)

  k tomu, že se to konalo v dubnu, nebude problém zjistit, jestli se tam ukázal.

  Říj 23, 2012
 • Obrázek uživatele ..
  .. (anonym)

  http://www.tv7.cz/?vid=3152

  Čer 13, 2013
 • Obrázek uživatele Na takový kraviny
  Na takový kraviny (anonym)

  maj místo v hlavě jen prdlouši.

  Čer 14, 2013
 • Obrázek uživatele Martin
  Martin (anonym)

  Snažím se vytvořit portál s kompletními informacemi o alternativní medicíně. Zatím spíše obecně + část o čínské medicíně: http://www.vylecimse.cz/index.php?id=cinska-medicina/tradicni-cinska-medicina

  Črv 23, 2013
 • Obrázek uživatele Luci
  Luci (anonym)

  já jsem zastáncem alternativní medicíny a vždy mi dobře poradí v lékárně zelený anděl.

  Feb 02, 2017
 • Obrázek uživatele Na podobných veletrzích,
  Na podobných ve... (anonym)

  se sejde řada šarlatánů a pomatenců.Odborník tam půjde sotva.

  Feb 02, 2017
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  se sejde řada šarlatánů a...Když je poptávka, je i nabídka. Hodně lidí věří nesmyslům a proto je vyžaduje. Dobře jim tak. Spousta vychcánků toho využije ke svému obohacení.

  Feb 02, 2017
 • Obrázek uživatele ů
  ů (anonym)

  Když je poptávka, je i...No, možná to nebude dlouho trvat. Se zaváděním EET budou mít prodejci orgonitů a podobnýých ptákovin utrum. Málokdo si kvůli objíždění takových akcí sem tam bude pořizovat kasu za 10000 Kč.

  Feb 02, 2017
 • Obrázek uživatele Moni
  Moni (anonym)

  Určitě ano... Leč lidská...člověk by si myslel že na tohle šarlatánství podobné vymývání morků naletí a možná toto propaguje jen nějaký méně vzdělaný blb. Omyl! Právě z řad vysokoškoláků kteří se snaží díky svému titulu oblbnout ostatní. Pokud má člověk svůj rozum a tak nějak uvažuje logicky nemá nějaký takový agitátot sebemenší šanci. Člověk by předpokládal že vysokoškolsky vzdělaný člověk který už má se svým životem nějakou tu zkušenost a to ve všech oblastech bude mít v té své mozkovně rozsvíceno. Ovšem znám případ kdy je tam nejen v této oblasti temno.

  Feb 07, 2017
 • Obrázek uživatele a víš co je nejhorší
  a víš co je nejhorší (anonym)

  jaký blbec nejnebezpečnější a nejzákeřnější? Ten co si myslí že snědl všechnu chytrost světa že všemu a každému rozumí a vždy a všude může každému, samozřejmě i tomu koho nezná prostě se s ním nikdy osobně nesetkal radit jak má žít co má dělat jak se chovat proč ho bolí to a to a ty souvislosti to by ani děcko v MŠ nevypustilo z pusinky. A čím je ten člověk starší, měl by přicházet k rozumu, ááále naopak blbne a snaží se oblbovat zcela normální lidi které osobně zná potká náhodně otravovat příbuzné a to fakt neomaleně a dost a i když tyto potřebuje z ekonomických a existenčních důvodů tak si je proti sobě štve jen tím dokazováním JÁ JSEM NĚKDO a samozřejmě takto se chová možná i v práci . Tento člověk ovšem je, ale když mu to protistrana dovolí a ne každý je slaboch i když ti na setkávání s tímto blbem doplatili nejvíce , velký manipulátor ovšem jen v omezeném okruhu svých pavěd.Stále zdůrazňuje svobodu, charakter, férovost, souvislosti atd. Ona totiž svoboda je pěkná věc ale jen do té doby než začnu omezovat ve jménu MÉ svobody svobodu druhých kteří o to nestojí ale protože mají v určitou dobu sami nějaký osobní problém lehce lze s nimi manipulovat a to je orné pole pro tohoto člověka. Takže buď ignorovat nebo si dělat legraci možná trochu provokovat . Takový člověk je pak docela bezradný a vzteky bez sebe. A při tom stačí tak málo na takového manipulátora. Každý má prostě někde Achilovu patu.

  Feb 07, 2017
 • Obrázek uživatele Jox
  Jox (anonym)

  jaký blbec...Dojemné :-)

  Feb 07, 2017
 • Obrázek uživatele Silva
  Silva (anonym)

  Znáte někdo kosmetiku Eoné Bio ručně dělanou kosmetiku?

  Feb 09, 2017
 • Obrázek uživatele Karel
  Karel (anonym)

  jaký blbec...Jj, takových lidí je.

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Pavel 1
  Pavel 1 (anonym)

  člověk by si myslel že na...Bohužel, většina propagatoru léčitelství a meditací jsou tzv. RYCHLOKVASKY"kteří po absolvování kurzu či přečtení knihy začnou ostatním" pomáhat "! Bohužel, tak 80% je takových. Ono to chce mít jisté předpoklady a léta praxe, než se do toho můžete pustit. Ale vždy se najde nějaký šílenec, který vymyslí "převratnou" metodu, kde se vše naučíte za víkend. A na ti lidé bohužel slyší. Tito pomatenci pak dělají ostudu těm dobrým.

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Dobrým? On
  Dobrým? On (anonym)

  Bohužel, většina...v alternativě někdo takový je?

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Pavel 1
  Pavel 1 (anonym)

  v alternativě někdo takový...Divil by jste se,ale ano. Ovšem oni reklamu nepotřebuji... Nebo si myslíte, že čínská medicína se praktikuje po tisíce let jen tak? I dnes má co nabídnout. A v některých oblastech víc jak ta moderní.

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Ááále
  Ááále (anonym)

  Divil by jste se,ale ano....houby houby, slavný soude...

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Pavel 1
  Pavel 1 (anonym)

  houby houby, slavný soude... A nutí vám to někdo? Někomu stačí ke spokojenosti sladká nevědomost, bůček a pivo...

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Čili z toho
  Čili z toho (anonym)

  A nutí vám to někdo?...vyvozuješ, že každý, komu nesedí tyhle šamanské metody, je pivní strejda? :-)

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Pavel 1
  Pavel 1 (anonym)

  vyvozuješ, že každý, komu...To sis dovodil ovšem sám...vše co se neuvádí v učivu pro střední či vysoké školy a oficiálně se neuznává,tedy neexistuje? Nesmíš toto hodnotit dle TV šamanu, a pomatencu co se všude roji.

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Aha. Vezmeme-li tedy
  Aha. Vezmeme-li tedy (anonym)

  To sis dovodil ovšem...kupu hnoje a z trusu vybereme slámu, znamená to, že sláma bude vonět po fialkách? :-)

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Pavel 1
  Pavel 1 (anonym)

  kupu hnoje a z trusu vybereme...Můžete mi říct, co z těch provokaci máte?máte z toho uspokojení? Promiňte ale s hlupáky co jsou přesvědčeni o své genialite, nehodlám ztrácet čas. Promiňte.

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele To já si zase
  To já si zase (anonym)

  Můžete mi říct, co z...říkám, že s hlupáky je třeba se bavit,neboť oni bez pomoci neprohlédnou... Taková skoro misijní činnost. Šíření osvěty... :-) Chápeš?

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Pavel 1
  Pavel 1 (anonym)

  říkám, že s hlupáky je...Šíření arogance a nevědomosti za osvětu nepovažuji :-D co jsi sám a aktivně a dlouhodobě vyzkoušel, že tvrdíš že to je hloupost?

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Když máš
  Když máš (anonym)

  Šíření arogance a...v rodině rakovinu, setkáš se s ledasčím... I s příklady víry v alternativu a absencí důkazů o její účinnosti...

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Pavel 1
  Pavel 1 (anonym)

  v rodině rakovinu, setkáš...Tak to chápu. Ovšem ne každý léčitel a ne vše se dá běžně léčit... Často je to i karmicka záležitost, a pak to vždy nejde.

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Tak karma
  Tak karma (anonym)

  Tak to chápu. Ovšem ne...už je úplně za hranou :-D. Co s tím má společného plynový ohřívač? :-)

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele zbytečně
  zbytečně (anonym)

  jaký blbec...bojuješ. Každý věří něčemu a osloví svoje spoluvěrce. Chceš zakazovat, protože TY jsi ten, kdo všechno prokoukl? Nakonec z toho vyplývá, že jsi roven všem "pomateným", ale to ve své nabubřelosti asi nepochopíš :)

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Kolik
  Kolik (anonym)

  bojuješ. Každý věří...moudra se skrývá ve tvých slovech :-DD

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele omyl
  omyl (anonym)

  moudra se skrývá ve tvých...moudro se neskrývá ve slovech :-D

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Ano, toho
  Ano, toho (anonym)

  moudro se neskrývá ve...jsem si nemohl nevšimnout :-)

  Zář 22, 2017
 • Obrázek uživatele Pavel 1
  Pavel 1 (anonym)

  už je úplně za hranou :-D....Mě naštvat nemůžeš :-) provokace, ignorantstvi a co jsi ještě dokázal? Jak jsem psal již jednou, s hlupáky nemá cenu diskutovat, protože nemohou obsah pochopit... Tím naší diskusi končím. Můžeš si plkat svá moudra dal...

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Netrousím nikde,
  Netrousím nikde, (anonym)

  na rozdíl od tebe, žádná moudra a nestavím se, na rozdíl od tebe, do role morální autority... Jen nazývám věci pravými jmény... Měj se, truhlíku :-DDD

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Pavel 1
  Pavel 1 (anonym)

  na rozdíl od tebe, žádná...Ne,ty jen urazis vše čemu nerozumíš,a provokujes a děláš si legraci z lidí, které ani neznáš... Já se nepovažuji za žádnou morální autoritu, nechápu, co mi to tedy posouvás. Toto je místnost na nějaké téma, tak jsem k tomu něco napsal.tot vše... Venuji se těmto věcem desítky let, a učil jsem se i v Číně. Vím proto, že určité alternativní metody fungují, protože jsem si to vyzkoušel jak na sobě, tak i druhých. Reklamu si nedělám, kontakt tu neuvadim, ani se tím nezivim. Tak si věř čemu chceš, stejně jako věřím něčemu já... Říká se tomu demokracie. A to je vše. Ať si každý udělá obrázek z komunikace.

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Tak nemoralizuj, když
  Tak nemoralizuj... (anonym)

  se nepovažuješ za morální autoritu... Vždyť jsi ukončil diskusi :-D. Tak proč se pořád pokoušíš mít navrch? :-D Jako bys vystudoval bohosloví...

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Pavle 1
  Pavle 1 (anonym)

  Ne,ty jen urazis vše čemu... píšeš "Mne naštvat nemůžeš", ale vše další napsané odhaluje, že píšeš v rozladění. Usoudíš-li, že někdo není hoden tvé odpovědi, co tě nutí odpovídat? Může být sledování svých pohnutek považováno za alternativní sebe uzdravování?

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Dr. Chocholousek
  Dr. Chocholousek (anonym)

  se nepovažuješ za morální...Nech se vyšetřit magore? Nech se vyšetřit, a neprodleně tady pokud nemáš něco k tématu.

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Dr. Chocholousek
  Dr. Chocholousek (anonym)

  se nepovažuješ za morální...Řekni nám o sobě něco? Co znáš a umíš?

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele pane doktore
  pane doktore (anonym)

  Nech se vyšetřit magore?...neprodleně ukončete výstup a nástup, nebo to na vás prásknu!

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele To se nám
  To se nám (anonym)

  to tu ale hezky rozproudilo... :-)

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  píšeš "Mne naštvat...Udělala jsem si o tobě obrázek.Blb,který nic v životě nedokázal.

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  neprodleně ukončete výstup...A bonzak k tomu :-o

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Janičko
  Janičko (anonym)

  Udělala jsem si o tobě...obrázky? Jakými barvami maluješ blba, který nic v životě nedokázal?

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  obrázky? Jakými barvami...Na tebe je škoda barev. Vymaloval ses sám.

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  obrázky? Jakými barvami...Mě např.cinska medicína pomohla, a páni doktoři léta nedokázali. Ono mě důkaz nad všechny.

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Pavel 1
  Pavel 1 (anonym)

  Mě např.cinska medicína...Dík jani za podporu. On ten člověk co se ani nedokáže podepsat, jen provokuje. I tací lidé jsou. Bohužel. Já v roce 1993 odjel do činy, a byl tam 7let. Učil jsem se bojová umění a čin.medicinu. Bylo to tvrdé, ale skvělé zároveň. Snažil jsem se mu něco vysvětlit, ale marně. Jen to skončilo osocovanim.

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Ale jo, jen
  Ale jo, jen (anonym)

  Dík jani za podporu. On ten...si povídej :-D

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  Dík jani za podporu. On ten...Tak to je skvělé. Někteří lidi jsou jako otravný hmyz.ja byla v Indii půl roku, ale bylo to pěkný. Jen ty extrémy tam jsou hrozný.

  Zář 23, 2017
 • Obrázek uživatele Pavel 1
  Pavel 1 (anonym)

  Tak to je skvělé....Indie je zajímavá, ale je tam hodně rozdílů. Byla jsi tam na joze?

  Zář 24, 2017

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama