Zázračné vyléčení z rakoviny

14.10.2002 00:00
Duchovno

Indka Monika Besraová, která se uzdravila z nádorové nemoci, když se modlila k Matce Tereze, potvrdila v rozhovoru pro italský katolický týdeník Famiglia Cristiana, že šlo o zázrak. Díky tomuto zázraku také příslušné církevní orgány nedávno ve Vatikánu zahájily proces blahoslavení Matky Terezy.

Paní Besraová prohlásila, že spatřila paprsek světla, který vycházel ze snímku Matky Terezy: odehrálo se to 5. září 1998, když sestry sloužící v řádu, který Matka Tereza založila, převážely na smrt nemocnou pacientku do nemocniční kaple. Paní Besraová umírala na nádorové onemocnění břicha.

"Měla jsem strach, srdce mi začalo prudce bít, ale cítila jsem se lehce a najednou jsem pocítila v břiše škubání," řekla uzdravená Indka týdeníku.

Jak časopis dodává, již v noci na následující den neměla paní Besraová žádné zdravotní problémy. "Necítím žádnou bolest a nádor zmizel," cituje Famiglia Cristiana slova, která vyléčená žena pronesla ke své sousedce na vedlejší posteli.

Týdeník také cituje výroky dvou indických lékařů, kteří konstatují náhlé vyléčení pacientky "z konečné fáze nemoci", aniž by se dala tato skutečnost vysvětlit.

Skupina jiných indických lékařů ale na začátku týdne zdůraznila, že 30letá paní Besraová se ve skutečnosti vyléčila díky léčbě velmi účinnými léky.

Zdroj: ČTK

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

je v pořádku. Už kvůli tomu, že raka mají většinou straší lidi. A...
to  |  10.8.2017 08:13

Ony existují tzv. "survival rates", které udávají, kolik...
D  |  10.8.2017 10:24

Jinak dost pochybuju, že posledních několik let života po osudové...
D  |  10.8.2017 10:38

Vzhledem k tomu, že na té onkologii pracuji 28 let, dovolím si napsat, že...
A  |  10.8.2017 10:46

Copak Déčko, to je vykuk. Více netřeba. A taky nechci pomlouvat. Milé...
Eduard Nud  |  14.8.2017 14:12

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *