Představy o Bohu

Představy o Bohu

19.2.2010 00:00  |  Duchovno

Američan D.N. Walsch je autorem myšlenkově pozoruhodné série Hovorů s Bohem. ... celý článek

Komentářů: 18 | Poslední komentář: 15.6.2010 08:44

Komentáře

reagovat 25.2.2010 22:42 - ELTH

http://www.exxephoto.estranky.cz/clanky/duchovni-okenko/neale-donald-walsh-tlumocnikzla

reagovat 26.2.2010 00:35 - pozor lež!!

...

Toho nade mnou ignorujte, patří do blázince i s tím svým paranoidním a nenávistným webem.

reagovat 26.2.2010 23:35 - ELTH

Satan říká dělej si co chceš - je to v pořádku, ale nebe a věčný život ti nabídnout nemůže. To Bůh nás učí dělat dobré skutky. Kdo je dobrý? Bůh nenávidí zlo - lidé se jej snaží normalizovat. Viz. vždy bylo špatné, když muž vzplál touhou po jiném muži nebo když žena zabila své dítě ještě v lůně. Teď je to normální = správné = "dobré". Kdo nakonec rozsoudí co je dobré a co zlé? Jedině stvořitel! Abysme nežili v nevědomosti co je dobré a co zlé, dal nám Bůh Bibli, kterou můžeme vše poměřovat. Proto pokud autor komentuje Hovory s "Bohem", tak by se měl podívat do Bible jaký je Bůh a pak porovnávat... Kéž Vám Bůh Bible otevře oči abyste prohlédli a uviděli Pravdu! AMEN!

reagovat 27.2.2010 08:26 - L.

Bible me nezajima.Nevim vo co vam porad de,co ztoho cist bibli?Kcemu to pomuze?

reagovat 27.2.2010 18:33 - ELTH

Bible me nezajima.Nevim vo co...

Pokud tě zajímá duchovno a hledáš Pravdu, tak jediná a pravá pravda (cesta) je nám zjevena právě v Bibli, kde je zjevena Boží vůle. Tam se dozvíš jak se věci mají od stvoření přes Ježíše (a spasení skrze něj) až po konec tohoto světa, jak jej znáš. Pokud tě vábí satan svými nevyřešitelnými záhadami a ty podléháš a zahrabáváš se v nich, tak to je tvá volba. Máš na vybranou: Buď jsi s Bohem a máš život věčný, nebo si proti němu a nemáš. Walschův bůh, ale není ten Pravý Bůh, protože to je ten z Bible. Satan vypustil do světa spousty bludů o Bibli aby ji lidé nechtěli číst, ale já ti povím, že jediné co se může stát, když si Bibli přečteš, je, že dojdeš Pravého poznání a dojdeš spasení skrze uvěření v Ježíše Krista ukřižovaného a třetí den oživeného. Kéž by se ti otevřely oči a tys prohlédl - tolik po tom touží Hospodinovo i mé srdce...

reagovat 27.2.2010 19:45 - sally

Pokud tě zajímá duchovno a...

No, nevím, jestli zrovna v tomto případě tvá slova padla na úrodnou půdu...

reagovat 27.2.2010 20:46 - ELTH

Kéž by! Kéž by padla... Jenže já nedělám rozdíly na jakou půdu seji Boží slovo. Jako zvěstovatel radostné zprávy o Ježíši Kristu, jen hlásám Boží slovo všude, kde mohu. Žel ne vždy dopadá na úrodnou půdu :( Ale to já v moci nemám, to záleží na každém jednotlivě jestli semínko opečuje a ono vyroste a nebo jestli o něj nebude dbát a ono zajde (tady také vstupuje satan aby nás pokoušel). Kéž by Bůh dal a všichni prohlédli a prozřeli tak jako já. Díky Bohu, že je ke mě milostiv a povolal mě do služby abych mohl kdekoliv směle kázat Boží království! Nezoufejte lidé. Boží království je tu pro každého, kdo činí pokání a vyzná Ježíše jako svého Pána. Jedině tak Vám Bůh odpustí Vaše hříchy a Vy budete zachráněni a budete mít podíl na věčnosti...

reagovat 28.2.2010 04:46 - radovan

Satan říká dělej si co chceš...

jo jo to kdybys tu bibli vybli lepe cetla tak z toho tveho boha by se i jeden posral... Ps:tolik rozporu polopravd a lzi jenom tak nenajdes.

reagovat 28.2.2010 20:28 - ELTH

jo jo to kdybys tu bibli...

Ale copak, že se tu uchylujeme k vulgárním řečem? Pokud máš na mysli nějaký konkrétní rozpor, tak sem s ním. Není třeba ihned tasit sprosťárny... Tvůj výstup zde pak nemá žádnou hodnotu.

reagovat 21.4.2010 10:18 -

věřím jenom gnozi

reagovat 21.4.2010 10:46 - . . .

Milejsi a srozumitelnejsi knizka je Hovory s Bohem nez Bible..kcemu bible kdyz o kus dal volaji Alah a druhy zas Budho a dalsi Jehovo..je to nejaky divny,lidi si ty Bohy vymysleli.

reagovat 21.4.2010 18:57 - Pčečetl jsem si vaše názory

Pokud jsem pochopil dobře, tak zlo se od dobra liší v tom, že dobrý člověk zasouvá do vagíny, zlý zasouvá jinak. Čili Boha zajímá na člověku především to, jak používá svůj penis. Jak se chová k jiným lidem, jaký ma charakter, povahu, jestli lže, krade, podvádí, vraždí, to Boha ani tak nezaímá. Boha zajímá jen sexuální život člověka, podle toho se lidé třídí. Kdo předpisově zasouvá do vagíny, jde do nebe. Kdo zasouvá jinam, jde do pekla.

reagovat 21.4.2010 20:33 - Emilka

Pokud tě zajímá duchovno a...

Tak super, ono teda staci precist bibli a tim padem dojdu ke spaseni. Skoda, ze jsem to nevedela driv. Aspon bych nemusela ty svoje hrichy neustale rozebirat a uz vubec bych se neobtezovala nejakou snahou zit jak nejlepe mohu.

reagovat 22.4.2010 00:56 - IGNACIUS

ARCIROUHÁNÍ !
Nahlížím,že je zde vskutku mnoho heretiků,kteří tupí jméno našeho Pána.

Však vězte,vy arcikacíři,že všeho dočasu a Pán Bůh navěky. Skončíte v ohni pekelném,tak jak zvěstováno jest v Písmu i jak káže Mistr Henryk Lahola.

reagovat 22.4.2010 03:51 - ! !

Choď preč!

reagovat 8.5.2010 12:50 - Světlo

Zájem o Duchovno mrkni se na www.svetlo.ic.cz , ne?

reagovat 9.5.2010 12:57 - jedna

ARCIROUHÁNÍ !...

já věřím v Boha a moje víra mně posiluje. Nevěřím slintům fanatiků,, nesnáším je, stejně jako sektáře a církev samu. Církev napáchala v historii tolik zvěrstev, nevěřím, že kněžím Bůh dal schopnost odpouštět hříchy formou svaté zpovědi. Kněží kradli, konfiskovali majetky, pronásledovali, mučili, upalovali, jsou samá pedofilní aféra, kážou skromnost a chudobu a chtějí vracet majetky, které ukradli, baží po penězích, souloží, hřeší vesele proti Desateru, zastrašují lidi, chtějí řídit jejich životy, zakazují antikoncepci, čímž zasahují do svobod lidí, chtějí jim diktovat, jak mají žít, neustále kážou vodu a pijí víno, ve Vatikánu se obklopují přepychem. papežen je dnes bývalý člen hitlerjugend, který má možná dost na svědomí, bazilišek, jehož pohled mi vnuká pocit přetvářky a falše, ten, který volá, že Bůh ochrnání své ovečky, ale sám asi jeho pastýřem není a v boží moc nevěří, když jezdí v papamobilu s neprůstřelným sklem a ochrankou svých goril.
Bůh a církev nejsou jedno. Náboženství je opium chudých, ideologie, která se snaží potlačit v lidech přirozenost a nahnat jim strach.
Opakuji, že v Boha jednoznačně věřím.

reagovat 15.6.2010 08:44 - Jan

Opravdu stačí si přečíst Bibli: "Boha nikdo nikdy neviděl, Jednorozený Syn, který je v Otcově náruči, nám o něm řekl." (Jan 1.18). Takže to, co si o něm myslíme, víme od Ježíše Krista. Nejsou to naše představy. Představy panteistů jsou velice zkreslené a ukazují an neznalost Bible. Neznalost Bible je neznalost Krista. A ten nám řekl o Bohu, ale hlavně o tom, jak se máme chovat. Bůh to od nás nepotřebuje pro sebe, ale kvůli nám.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

ARCIROUHÁNÍ ! Nahlížím,že je zde vskutku mnoho heretiků,kteří...
IGNACIUS  |  22.4.2010 00:56

Choď preč!
! !  |  22.4.2010 03:51

Zájem o Duchovno mrkni se na www.svetlo.ic.cz , ne?
Světlo  |  8.5.2010 12:50

já věřím v Boha a moje víra mně posiluje. Nevěřím slintům...
jedna  |  9.5.2010 12:57

Opravdu stačí si přečíst Bibli: "Boha nikdo nikdy neviděl,...
Jan  |  15.6.2010 08:44

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *