Pozor na promiskuitu aneb kosmické zákony a my

Pozor na promiskuitu aneb kosmické zákony a my

26.3.2003 00:00  |  Duchovno

Světem vládne Král Mamonu a Mistr Sex. Promiskuita a nevěra se stala, společně s honbou za penězi, běžnou součástí života, jen málokdo z nás se nad tím pozastaví a zamyslí se. Kde se poděl Kosmický řád, Spravedlnost, Láska. Pravda a Božská podstata?... celý článek

Komentářů: 27 | Poslední komentář: 30.4.2017 20:52

Komentáře

reagovat 26.3.2003 09:00 - Šárí

Mám jen poznámku k fungování energie reiki, a předem říkám, že píšu z vlastní zkušenosti.
Reiki vysílá do našich těl i duší boží energii Lásky. A co se stane, když tahle Láska narazí na naše v nevědomí ukryté strachy, zlobu a další bloky dávno "zapomenutých" a vytěsněných emocí? Tyhle věci se objeví náhle v naší paměti a v našem životě, protože k plnému uzdravení je musíme poznat, "odžít", vědomně je uzdravit a opustit. Takový reikista se pak diví-čekal, jak se bude mít báječně, a ono je mu hůř ... A jeho okolí si říká, to reiki je nanic.
Někdo to v téhle chvíli vzdá, své bloky a nemoce si ponechá. Je ale škoda nevyužít příležitosti, s pomocí reiki je práce na uzdravení sama sebe sice obtížná, ale skutečně přináší výsledky.
Reiki není kouzelný proutek, který vás mávnutím zbaví problémů, ale báječný pomocník na vaší cestě.
Šárí

reagovat 26.3.2003 11:18 - Máša

Je mi dvacetdva let a zatím se sama v sobě nevyznám. Vztahy mi pomáhají zjistit, co chci a nechci. Prostě hledám jako asi spousta mladých lidí. I když docela střídám kluky, tak to nikdy není jen kvůli sexu - chci najít někoho s kým se budu cítit fajn a když po čase zjistím, že si v něčem nevyhovujeme , tak se rozejdeme a já zase za nějaký čas zamiluji do někoho jiného, avšak ani k těm bývalým nepociťuji nic negativního. Někde jsem četla, že buď člověk jedná s láskou nebho s nenávistí nebo je lhostejný. Lhostejná rozhodně nejsem, protože mi záleží na tom , s kým jdu do postele - ten člověk mne zajímá, líbí se mi. nenávist rozhodně necítím, takže zbývá láska. Avšak ne s každým ke komu člověk pociťuje pozitivní city se dá trvale žít, takže člověk hledá dál někoho pro život a přitom možná projde více postelí.
No abych to shrnula nemyslím si, že tím že nyní vystřídám pár kluků než najdu toho pravého, tak přispěju ke světovým zemětřesením. Proto bych chtěla Magiku poprosit o objasnění, od kud čerpala své informace a zda si myslí, že počínání mladých lidí, kteří se teprve hledají je špatné.

reagovat 26.3.2003 13:18 - Petr

Ahoj Míšo, nechtěla bys se mnou přimět nějakou sopku k erekci? Totiž k erupci? :-) Šampaňské už se chladí...

Petr (25)

reagovat 26.3.2003 22:47 - Magica Bohemica

Drahá Míšo, velmi Ti děkuji za Tvůj komentář a nyní se pokusím co nejlépe a srozumitelně odpovědět. Můj článek je napsán spíše v globálním smyslu.
SEX mladých lidí, kteří hledají toho správného a pravého partnera s láskou a pokorou nelze řadit mezi promiskuitní. Každý z nás musí v životě projít jistým poznáním světa

reagovat 26.3.2003 22:49 - Magica Bohemica

Šárí, moc Ti děkuji za Tvůj komentář, vlastně jsi si odpověděla sama. Jen na vysvětlenou: Reiki neodsuzuji, je každého svobodná volba zda zasvěcení získá za úplatu nebo si jej zaslouží jinak či je mu přímo shůry dáno. S láskou Magica Bohemica.

reagovat 26.3.2003 22:52 - Magica Bohemica

Petře, moc mě těší jak jsi to správně a krásně pochopil. S láskou Magica Bohemica

reagovat 27.3.2003 07:07 - Šárí

Děkuju Magice za odpověď. A hlavně za její odpověď Máše, která se mi, musím přiznat, líbila víc než celý původní článek.
Víte, s tím reiki to bylo zvláštní, já ho dostala skutečně pouze ze zvědavosti a za úplatu, jak píšete, a příliš si ho ze začátku nevážila. Ale ono si našlo cestu k mé duši fantastickým způsobem. Proto neodsuzuji věci získané "za úplatu", můžou se stát časem krásnými dary.
Šárí

reagovat 2.4.2003 14:25 - Hana

Bibli si občas pročítám,ale na první ženu Adama jsem tam nikde nenarazila.To teda slyšín poprvé!Díky

reagovat 2.4.2003 23:18 - Magica Bohemica

Zdroj čerpal z hebrejských pověstí. V Bibli o tom zmínka není, ale jak je známo Bible byla mnohokrát přepisována a překládána různými autory a překladateli.

reagovat 5.4.2003 04:30 - Jimmy

Ahoj Marusko.
Sama v sobe se nevyzna ani holka ktere je 40 let.
Je dobre ze hledas sveho vyvoleneho, ale je treba
hledat tim spravnym smerem, jinak to ani nejde.
Moc Ti preji aby si brzy nasla toho sveho praveho
na cely zivot. To jak popisujes sve hledani, tak ho
urcite nikdy nenadej a tu pravou lasku nikdy
nepoznas. Vsechno ma sve pravidla a zakony.
Jinak Ti preji vse dobre.
Jimmy

reagovat 8.4.2003 14:57 - Eva

na stránkách www.vesmirni-lide.cz si můžete přečíst i další informace, nejen k tomuto tématu.

reagovat 9.4.2003 01:34 - Magica Bohemica

Nejsem www.vesmirni-lide.cz !!!!! Mám svůj vlastní zdroj viz. má odpoveď na reakci od Míši.

reagovat 26.3.2004 02:14 - novakus

Je až dojemné, s jakou péčí a detailně jsou tyto a podobné bláboly zpracovány. Nepochopil jsem, proč jsou v rubrice zabývající se duchovnem. Nemá to nic společného ani s duchovnem, ani s alespoň vzdáleně amatérskou sexuologií. Nevím, jak by mi auto vysvětlil, jak je možné, že jsem za mlada, jako všichni v tom věku žil velice promiskuitně ke spokojenosti své, i svých partnerek a dnes na prahu šedesátky nemám problémy ai s prostatou (možná právě proto), ani s bublajícími hromadami negativismu, který jsem podle něj vypouštěl do terénu. Asi tady jde o reklamu na nějakou ujetou sektu, která potřebuje další hejly, kteří jí naletí a budou do ní vrážet prachy.

reagovat 18.5.2004 07:11 - Karel

"...pravá podstata bití..." nevím koho v tomto případě máme bít.
Jnak pouze dvě otázky: Kde se dají studovat "Kosmické zákony Sexu"? Kdo z naší krásné planety už byl v kosmu tak daleko, že poznal jak To tam funguje?

Že by "Magica.Bohemica" byla mimozemšťankou?

reagovat 1.5.2006 09:08 - ***

Dnes se mnozí lidé ohánějí nevěrou. Např. tady na doktorce je diskuzí na toto téma ažaž. Chlubíme se, kolik jsme měli sex partnerů, jsme "hrdí" na to , jak zvládáme sex bez citové angažovanosti. Co takhle trochu jiný pohled(viz článek)? Něco na tom je...ale v dnešním nánosu materialismu a chtivosti tento pohled asi není "in", co ?? ;-)

reagovat 4.8.2006 13:13 - Honza

Bože můj, to je blábol, prošpikovaný perlami typu "LÁSKA je pouze LOGIKA ", "Hlavní příčnou znečištění spodních vod je PROMISKUITA" atd.Doopravdy je to tak, že právě manželský sex (čili ten podle autorky správný, nepromiskuitní) je v naší civilizaci obvykle dost energeticky i eticky podřadný, protože PRÁVĚ TEN JE ČASTO PROVOZOVÁN BEZ LÁSKY, zato s požehnáním úřadů či církví.Magica Bohemica se skrývá pod honosným pseudonymem a uvádí neplatnou www adresu.

Milostivá si pravděpodobně touto cestou hojí svůj sexuální mindrák. A při tom má ve většině svých ostatních vývodů pravdu. Škoda, že ji svojí sexuální bigotností a ztrnulostí takhle hloupě profanuje.

reagovat 28.11.2006 08:55 - Smudla

Strasnej blabol. Zase kosmicka energie, nikdo ji nezna nezmeril a ona je energie mrska tak chtyra, ze vsechno vi. Ach jo, odkud se asi tihle blaboliti berou, jestlipak tomu vereji nebo jen chteji neco prodat. Fakt des!!!!

reagovat 28.11.2006 19:08 - Edgar

To Sari

"Mám jen poznámku k fungování energie reiki, a předem říkám, že píšu z vlastní zkušenosti. Reiki vysílá do našich těl i duší boží energii Lásky."

Takze tedy Reiki je nabozenstvi a nekde je Buh, ktery vsechno vi? Nebo kdo je tedy Reiki? A vira se kupuje? Nebo jak to tedy je? Pokud to neni bytost ( treba Buh), jak vi kde a jak pusobit? A to je nejaky vseobecny Buh? Nad vsemi Bohy?

reagovat 28.1.2007 14:37 - orge

Blábol, který nestojí za komentář a i čtení je jenom ztráta času...

reagovat 15.11.2007 09:13 - LG.

Obávám se, že většina lidí není schopna tento článek pochopit. Kdo nezažil LÁSKU, neuvěří a není schopen pochopení. Ale myslím, že negativní reakce autorce naprosto nevadí. Ona totiž ví! ;-) Krásná slova! Díky za ně.

reagovat 28.1.2008 21:14 - Luciana

Kdo neví, pozná. Kdo není otevřen lásce, nepochopí.

Mě zase příjde jako blábol komentáře pode mnou. Celý ten článek je úplně jasná a samozřejmá věc. Není na to nic nejasného nebo nadpřirozeného. Tak to prostě je.

reagovat 8.2.2008 08:14 - klubíčko

nevím,mě ten článek hodně pohladil na dušičce.jako bych to všechno už věděla,jen to tu někdo krásně popsal.moc zajímavé.

reagovat 6.4.2011 02:30 - db

neverim prave sem narazil na slova prazdnejsi nez slova vericich, je vedecky prokazano ze verici lide casem zacnou nevedome povidat absolutni nesmysly.... dlouhe roky mi to bylo zabavou ale po tomhle clanku me znalosti o semantice byly zasazeny 9,5 stupnem richterovvy stupnice a kdejaky krestan nebo muslim ktereho potkam odedneska pro mne jiz bude pouhym proslim jogurtem z kauflandu

reagovat 30.4.2017 17:03 - andy

Nejak mi nedava smysl - tak prostitutky jsou uzitecny - akoradze promiskuita zpusobuje prirodni katastrofy... rada bych porozumnela neuveritelnym duchovnim vecem ktere se mi nedavno prihodily, ale zda se mi ze vy jste si tyhlety vysvetleni spis tak nejak vykukaly pred spanim, asi tak, jako si ja muzu vyfantazirovat zase svoje vlastni... takze bez jakekoliv snahy o kritiku rekneme ze mne to nijak neobohatilo.. :/ rekneme proste treba ze na zakonu ze prehnana interakce s lidmi nebo sebeposkozujici obohacovani lidi na kterych vam ani jim na vas nezalezi z kazdeho z nas zrejmne nejakym zpusobem vycucavaji stavu, coz defakto ma hlavu a patu diky nadprodukci hormonu kterej vychazi na vnivec a vystavuje celej sekrecni system a organismus ktery je vlastne nepretrzite ve stresove reakci ktera nepovoluje... jakou kazda iniciacni faze hledani druha (nezavaznej sex) vpodstate je... muzi disponuji uplne jinym typem sekrecniho systemu. to je jasny. No co muzu se svoji docasne "pokazenou aurou" prave skoncene prostitutky delat abych mela dost "stavy" do noveho vztahu jsem se bohuzel nedozvedela.. ikdyz vylezet anginu a zacit znova jinak s klidem a travit vic casu v prirode by mohlo byt tim poslanim ktere jsem ve vasem clanku hledala :)

reagovat 30.4.2017 17:13 - andy

Nejak mi nedava smysl - tak...

omlouvam se prispevek patril k jinemu podobnemu clanku, stranky se zrejme zamenily..

reagovat 30.4.2017 18:53 - Karel

Promiskuita je i u zvířátek která se chgovají naprosto přirozeně. Nejsou aztížená lidskými výpotky.

https://www.youtube.com/watch?v=0CHfVf4B4Yw

reagovat 30.4.2017 20:52 - hasič

Kosmické zákony, neznám. Reiki je asi něco jak věštění z karet, oboje za peníze. Takové energie bláhovým osobám nakakám kýbl.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

neverim prave sem narazil na slova prazdnejsi nez slova vericich, je vedecky...
db  |  6.4.2011 02:30

Nejak mi nedava smysl - tak prostitutky jsou uzitecny - akoradze promiskuita...
andy  |  30.4.2017 17:03

omlouvam se prispevek patril k jinemu podobnemu clanku, stranky se zrejme...
andy  |  30.4.2017 17:13

Promiskuita je i u zvířátek která se chgovají naprosto přirozeně....
Karel  |  30.4.2017 18:53

Kosmické zákony, neznám. Reiki je asi něco jak věštění z karet, oboje...
hasič  |  30.4.2017 20:52

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *