Lidská aura

13.3.2000 00:00
Duchovno

Osobní zkušenost
Pokud rozvineme svou vnímavost a citlivost, začneme vidět celý svět úplně jinak. Začneme věnovat víc pozornosti těm aspektům, které jsme předtím považovali za okrajové. Zjistíme, že používáme nová slova při mluvení o těchto zážitcích.

Termíny jako "špatné vibrace" nebo energie tam byla "báječná" se stanou úplně běžné. Začneme víc důvěřovat zážitkům typu - někoho potkám a okamžitě se máme či nemáme rádi, aniž bychom o sobě cokoliv věděli. Prostě se nám vzájemně líbí naše vibrace. Když na nás někdo upřeně hledí, podíváme se na něj a poznáme, co si o nás myslí a jaký je. Nebo máme pocit, že se něco stane, a potom k tomu opravdu dojde. Začneme naslouchat své intuici. "Víme" o věcech, ale ne vždycky víme, jak jsme k tomu přišli. Cítíme, že přítel něco potřebuje, a když mu nabídneme pomoc, zjistíme, že jsme měli pravdu. Jindy při hádce zase můžeme cítit, jakoby něco bylo vytahováno z našeho solárního plexu, nebo můžeme pocítit "bodnutí".

Nebo se nám zdá, jako bychom dostali ránu pěstí do žaludku. Někdy máme pocit, že nás někdo polil hustým lepkavým sirupem. Naopak, občas jsme obklopeni a hlazeni láskou a koupeme se v moři něhy, požehnání a světla. Všechny tyto zážitky pocházejí z energetických polí. Náš starý svět pevných betonových předmětů je obklopen a proniknut proměnlivým světem vyzařující energie, která je neustále v pohybu a neustále se mění jako moře.

Po léta pozoruji analogie těchto zážitků projevující se jako určité formy, viditelné v lidské auře, která se skládá z pozorovatelných a měřitelných částí energetického pole, obklopujícího a prostupujícího tělo. Když je někdo "zasažen" jednáním partnera, jasnovidec tento šíp skutečně vidí. Když máte pocit, že z vašeho solárního plexu je něco vytahováno, obvykle tomu tak je a já to vidím. Pokud budete následovat svou intuici a rozvíjet své smysly, nakonec to uvidíte také.

zdroj: Ruce světla - Barbara Ann Brennan

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Lidé nejsou jen nedůvěřiví, ale dokonce i agresivní, sotva se něco...
Jiřka  |  25.8.2006 12:01

Ale nebojte hloupych lam je stale plno, ktere naleti na kazdou blbost a...
EL  |  28.11.2006 14:17

Pokud někdo nevěří na lidskou auru tak ji nikdy neviděl a nepociťoval...
Judyta  |  9.2.2007 15:19

Lidska aura je a pomaha kdo nevěří nemuž o ni nic vědět rad pomůžu...
Pepa  |  17.8.2008 16:58

Zajimalo by mne, proc temto vecem veri hlavne zeny?.... Těžko říct :-)...
suei  |  24.4.2011 22:37

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *