Lékařský pokoj mysli

22.1.2000 00:00
Duchovno

Pamatujte si, že tohoto pokoje budete používat po zbytek svého života. Najdete v něm zdraví, štěstí a nezávislost. Nebudete už chtít navštěvovat lékaře kvůli lehčím onemocněním, a když už ho požádáte o pomoc, můžete sami uspíšit své uzdravení. Za současného stavu, kdy ortodoxní léčba je zdlouhavá, a navíc drahá, není výše uvedená možnost zanedbatelná.

Žádnou část tohoto cvičení nevynechávejte, poněvadž do "pokoje" budete vkládat energii mysli, jež se pak stane lékárnou v energetických dimenzích a nedá se zničit. Síla tohoto "pokoje" bude mimořádná a stejně jako při stavění jakékoli budovy jsou pro něj nejdůležitější základy.

Cvičení: Jako vždy si buď sedněte, nebo lehněte, zavřete oči a třikrát se zhluboka nadechněte. Až to uděláte, chci, abyste si představili chodbu. Projděte jí a brzy najdete dveře.Je na nich vaše jméno a v zámku je klíč. Odemkněte, vyndejte klíč ze zámku, vejděte do pokoje, zavřete za sebou dveře a zamkněte zevnitř.
Nyní se rozhlédněte. Je to prostor vaší mysli. Zjistíte, že pokoj je plný poliček. Dvě okna mají výhled na parkoviště. Je tady také křeslo. Je to vaše lékárna a od nynějška bude vaším úkolem ji zásobovat tím, co v dané chvíli potřebujete nejvíc. Máte migrény? Jste diabetik? Trpíte artritidou a dlouhotrvajícími bolestmi? Ať jde o cokoli, musíte nyní podniknout první krok k léčbě nemoci.

Řekněme, že vás jen prostě bolí hlava. Sedněte si do křesla, zavřete oči a nakreslete v duchu skleněnou nádobku. Na štítek napište "Pilulky proti bolesti hlavy" a přilepte ho na nádobku. Nyní se podívejte dovnitř. Tím, že skleničku opatříte štítkem, objeví se v ní pilulky proti bolestem hlavy. Je jich tolik, že vám vystačí na celý život. Vezměte si dvě nebo tři, dejte je do úst, cucejte je nebo hned spolkněte a vraťte skleničku na poličku. Seďte v klidu a bolest vás přejde.

Že je to nemožné? Není to pravda. Co jste ve skutečnosti udělali? Tím, že nasměrujete svou mysl na problém s nepochybným vědomím, že se vyléčíte, uvolníte vlastní přirozené "odstraňovače" bolesti, přesněji řečeno endorfiny.Vaše mysl kontroluje činnost těla.
Tím, že budete navštěvovat vlastní lékařský pokoj mysli, podniknete velký krok směrem k vlastní nezávislosti.Vybudování této všemocné lékárny vám pomůže vyléčit se ze všech neduhů. Je to opravdu zázračný pokoj.

Navštěvujte svůj lékařský pokoj mysli každý den, bez ohledu na to, jestli jste nemocní nebo ne. Při každé návštěvě něco udělejte. Vyplňte třeba další štítky a přilepte je na prázdné lahvičky. Je mnohem lepší být připraveni na jakoukoli eventualitu. Jednoho dne to může být velíce naléhavé.
Tímhle seznam potřeb pro vaši lékárnu zdaleka nekončí. Musíte mít vatu, pilulky na hubnutí, prášky proti bolestem hlavy, hormonální pilulky, heroin či další drogy pro narkomany.Ano! Narkoman, který se snaží svého návyku zbavit, potřebuje svou denní dávku.Takhle to má mnohem snadnější a poskytne mu to stejnou stimulaci, poněvadž ve skleničkách je vždycky to, co tam chcete mít. To, co vytváříte, jsou energetické pilulky, energetické stříkačky. Všechno, co má energii, to existuje.

zdroj: Magická síla vědomí - Betty Shineová

Související články

Světlo léčící fyzické nemoci

26.2.2000 00:00

Jak funguje tvůrčí představivost

4.1.2000 00:00

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Opravdu to funguje.Já tomu říkám Vesmírná ordinace a přidala jsem si i...
Eliška  |  29.5.2007 10:17

To by mne fakt zajímalo jestli to funguje. Máte běkdo s tímto zkušenosti?
Gabriela  |  27.12.2008 22:32

Lékařský pokoj mysli Pamatujte si, že tohoto pokoje budete...
o  |  27.12.2008 22:41

Také by mě zajímala zkušenost ostatních. Vzhledem k tomu, že diskuse se...
Eliška  |  3.1.2010 13:37

POTŘEBUJI SE ZBAVIT STRACHU,ÚZKOSTÍ A ZBYTEČNÝCH OBAV.pOMŮŽE MI TO?
-¨)  |  11.4.2011 09:33

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *