Léčivé obrazy on-line

21.8.2000 00:00
Duchovno

Paní Jaroslava Měšťanová je již dlouhá léta nejen malířkou, ale také astroložkou. Právě proto se setkává s životními příběhy mnohých lidí, jichž by se dnes asi stěží někdo dopočítal. Mnohé z těchto příběhů ovlivnili i její dráhu malířky. Snažila se naladit na to, co by lidi s nimiž se setkala oslovilo a posílilo.

Své obrazy maluje převážně v létě v malebném zákoutí Nýřan mezi jabloněmi ,jalovci a borovicemi. Jak říká, potřebuje slunce, z něhož se jí dostává nejvíce energie právě v létě a v přírodě. Na to, že její obrazy oplývají léčivou energií se přišlo vlastně zcela náhodou, ale byla to nejspíš jedna z oněch nenáhodných náhod, které spoluutvářejí naše životy.

Na malý obrázek jednou večer před spaním odložila svůj osobní krystal - kyvadlo. Krystal už byl mdlý, po práci jako když ztratí lesk a sílu, ale ráno si však všimla, že se krystal nápadně třpytí , je čiřejší a plný síly. Když se poté setkala se svou kamarádkou a senzibilkou v jedné osobě, bylo jí řečeno, že obraz a dokonce i fotokopie léčí a to nejen kameny, ale i ona energetická centra v těle, jimž se říká čakry. Nechala potom prověřit i své ostatní obrazy a aniž by do děje nějak zasahovala, přijala informace a svědomitě je sepsala.

Protože si však nebyla jistá, zabalila jeden obrázek - destičku do neprůhledného papíru, aby nebylo poznat, co balíček obsahuje a donesla jej k jinému senzibilovi. Senzibil nakreslil, z které strany destička vyzařuje a pak také tvar obrazu a to byl tvar hlavy, proto začal být nervozní, když mu to i začalo kreslit náznak očí. Prudce odhodil tužku, s tím že mu to dnes nejde, ale jaké bylo jeho překvapení, když sejmula papírový obal a tam byla malba , která znázorňovala řeckou bohyni Nyx a automatická kresba naprosto korespondovala s obrázkem.

Galerii obrazů neleznete zde.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

http://www.galleryart.cz/index.php?nid=10196&lid=CZ&psi=12&pcc=PH...
odkaz  |  23.9.2012 18:14

http://www.galleryart.cz/index.php?nid=10196&lid=CZ&psi=12&pcc=PH...
odkaz  |  23.9.2012 18:15

http://www.gnoze.eu/data/image/zbozi/136_big.jpg
odkaz  |  23.9.2012 18:17

...je tam odkaz na starší články...
Zuzuzu  |  31.12.2013 21:00

PF 2015!
...  |  31.12.2014 22:10

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *