Horoskop pro každé znamení 9. týden

27.2.2017 08:11
Duchovno

9. týden (27.2.-5.3.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Pondělní ráno může mít velmi urychlující efekt. Možná budete překvapovat sami sebe, co jste všechno schopní vymyslet. A spolehněte se na to, že vaše nároky budou začátkem týdne velmi vysoké a ničím se vám lidé nezavděčí.

Býk

Zatímco v pondělí si klidu neužijete ani trochu, ve čtvrtek se vám nebude do ničeho chtít investovat zbytečnou energii. V sobotu se vám mohou na mysl vkrádat různé domněnky a fantazie.

Blíženci

Přelom března a února přinese pestré zážitky a zkušenosti. Zatímco začátkem týdne vás může někdo velmi překvapit, ve středu a ve čtvrtek se můžete cítit trochu jako blázni vy sami. Nebudete si jistí, co je vlastně možné.

Rak

V tomto týdnu bude vhodné zasít semínka na sazenice některých druhů zeleniny - třeba salát, rajčata, kedlubny. Vhodné bude také posílit fyzičku a posílit odolnost otužováním.

Lev

V pondělí pozor na přehmaty, které mohou pramenit z netrpělivosti. Raději vždy chvilku počkejte, nechte si aspoň malý čas na rozmyšlenou. Ve čtvrtek zbytečně nekřičte, raději jděte mlčky ostatním příkladem.

Panna

Začátkem týdne budete muset absolvovat trénink v trpělivosti, toleranci a umění odpouštět. Možná zjistíte, že to, co považujete za nezbytné, nakonec vůbec nemusí být. V sobotu nevěřte slibům.

Váhy

V tomto týdnu nic nepřehánějte, i tak se mohou některé dlouho neřešené problémy vyhrotit a způsobit razantní změny v dosavadním běhu událostí. Důležité je vědět, co chcete, a proč to chcete.

Štír

Koncem února vás mohou některé impulsy vyprovokovat k reakcím, které vás budou později mrzet. Ve čtvrtek a v pátek budete vstřícnější a ochotní akceptovat i to, co vám není příliš milé.

Střelec

Konec února ve vás může probudit chuť něco risknout. Obavy se budou střídat s optimismem, ale většinou budete tápat, bude těžké něco jasně rozhodnout. Pokud se v neděli pustíte do sportovních aktivit, budete dostatečně výkonní.

Kozoroh

Nečekané události začátkem týdne mohou vést k zásadnímu přehodnocení vašich momentálních cílů. Ve středu budete velmi netrpěliví a budete se snažit vše řešit zbytečně energicky a nátlakem.

Vodnář

Začátkem týdne možná dokážete zázraky díky tomu, že se nebudete párat s otázkou, co je a co není možné. Koncem pracovního týdne vás budou zaměstnávat situace, kdy se budete muset spravedlivě rozhodnout.

Ryby

Pokud máte ve středu nebo ve čtvrtek narozeniny, možná vás příliš věcí netrápí, ale vzhledem k vaší ležérnosti a odevzdanosti se dost pravděpodobně trápí někdo ve vašem okolí.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz