Horoskop pro každé znamení 8. týden

20.2.2017 08:11
Duchovno

8. týden (20.-26.2.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

V tomto týdnu uděláte velký pokrok v práci, na kterou potřebujete inspirovanou mysl a vynalézavého ducha. O víkendu byste se měli věnovat pohybu v přírodě, ale ještě důležitější pro vás bude příjemná společnost.

Býk

Není vhodná doba na otálení, kdo si nepospíší, nejspíš mu něco důležitého uteče. Pokud se nebudete chtít zúčastnit planého teoretizování, pak ve středu můžete vzít za pořádnou práci a hodně toho udělat.

Blíženci

V úterý pro vás nic nebude problém, i kdyby vaše řešení problému bylo sebebláznivější. Ve čtvrtek budete muset brát větší ohled na praktické možnosti a něco mírně poupravit.

Rak

Některé záležitosti jsou opravdu náročné. Zejména pokud jste narození okolo 9. července, můžete mít pocit, že se proti vám všechno spiklo. V neděli sbírejte síly na nové nadechnutí.

Lev

I když na mysli vám v tomto týdnu může vytanout leccos, mluvte rozhodně přímo a na rovinu. I kdybyste nenašli pochopení nikoho v okolí, vaše intuice by vás neměla zklamat.

Panna

Můžete mít pocit, že fungujete i za některé další členy rodiny nebo spolupracovníky, kteří jsou stále duchem mimo a spoléhají na vaši pozornost a důslednost. I vy si ale zasloužíte chvílemi vypnout.

Váhy

Každá nesrovnalost se vás dotkne. Díky svým diplomatickým schopnostem a taktnímu chování dokážete přimět ke smíru i velké rivaly. Ve středu pozor na to, abyste nedělali nic natruc!

Štír

Hlava vám pojede na plné obrátky, možná z vás občas vypadne víc, než byste chtěli. Zazářit můžete v matematice nebo v teoretickém výzkumu. Ve středu můžete překonat sami sebe.

Střelec

Možná v tomto týdnu zjistíte, že nebýt vás, některé projekty by se zhroutily jak domeček z karet. Potřebujete části své odpovědnosti přenést na někoho dalšího. Krůček po krůčku se o to pokoušejte.

Kozoroh

Pokud už před sebou nějakou dobu tlačíte pověstný sysifovský balvan, ve středu to možná konečně dáte. Ale stačí malá chyba a zase nic. Ve čtvrtek si vše rozumně odůvodníte.

Vodnář

I když v některém ohledu můžete mít pocit, že vám ujíždí vlak, přesto v tomto týdnu budete díky svým radám opravdu nepostradatelní. Užijte si každou chvíli slávy a netvařte se zbytečně skromně.

Ryby

I když důležité věci se odehrávají spíš mimo vás, přesto můžete prožívat vnitřně období celkového klidu a vyrovnanosti. Kdo má narozeniny v neděli, ten stojí na prahu nové životní etapy.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz