Horoskop pro každé znamení 7. týden

13.2.2017 10:21
Duchovno

7. týden (13.-19.2.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Dobře vybírejte a z toho, co se vám nabízí, berte jen to pro sebe nejlepší. A méně bude znamenat více. Ve čtvrtek možná přijde nečekaná, ale jasná a povzbudivá zpráva.

Býk

Okolo vás bude vládnout netrpělivost, ale vy si na vše dopřejte dostatek času. I za cenu toho, že budete začínat ve velkém předstihu před ostatními. Radost z hotové práce podpořte nějakou dobrotou.

Blíženci

Vaši spolupracovníci nebudou vždy vítat vaši neustálou iniciativu k vymýšlení novinek a zlepšováků. Nejlépe se vám budou prosazovat ve čtvrtek. V neděli odpoledne navštivte své příbuzné.

Rak

Často se budou rozcházet vaše potřeby s tím, co můžete mít. Nespokojenost bude živená ještě vaší nepohodou nebo špatnou náladou. Může vám ji napravit oblíbená hudba nebo procházka.

Lev

V pondělí a v úterý jednejte podle obecných společenských norem a obvyklých zvyklostí. Ve čtvrtek se pusťte do vyjednávání. Čím budete stručnější, tím větší dopad budou vaše slova mít.

Panna

I když všední dny velkou hitparádu neslibují, snažte se každý den aspoň o malou radost pro potěšení svých smyslů a své duše. Ve čtvrtek můžete udělat i nějaké odvážné pokrokové rozhodnutí.

Váhy

Mars v Beranu vás vyzývá do akce, Jupiter ve Vahách chce od všeho ještě trochu víc.. Ať neuženete sami sebe vlastními ambicemi. Rozmýšlejte, co vám za tu námahu stojí a co ne.

Štír

Máte na vybranou: buďto budete čekat, jak se události budou ubírat bez vašeho zásahu, nebo se rozhodnete, co chcete, a něco pro to uděláte. V úterý postupujte systematicky a důkladně.

Střelec

Pokud vás k aktivitám motivuje láska, budete schopní hory přenášet. Někteří z vás ale raději půjdou velmi opatrně krůček po krůčku a budou si dávat dobrý pozor na to, aby nepřekročili pravidla.

Kozoroh

Začátkem týdne ještě budou výborné konstelace pro konstruktivní a dobře uvážené změny. Důležité je mít smysluplné cíle. Čtvrtek bude příležitostí pro teoretické diskuse.

Vodnář

Kdo má narozeniny v úterý, může upevnit svou pozici v práci. Také vás uklidní každodenní řád a stabilnější životní styl. Ve středu budete těžko hledat kompromisy.

Ryby

Nepodléhejte sentimentu ani pod vlivem výloh plných srdíček. Jen vy nejlépe víte, co vaše blízké duše potřebují a čím jim uděláte radost. V sobotu po poledni vstupuje Slunce do vašeho znamení, zaktivizujte svůj život.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz