Horoskop pro každé znamení 47. týden

20.11.2017 08:01
Duchovno

47. týden (20.-26.11.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Za měsíc budou Vánoce, jejich atmosféra se už nedá nikde přehlédnout. I počasí občas může komplikovat váš běžný program. V úterý bude situace vyžadovat určité sebezapření.

Býk

Nedržte se svých zajetých kolejí, pokud vám něco nevyhovuje, nebojte se to změnit. Nespěchejte, všechno má svůj čas a vy se potřebujete stále mít o co opřít.

Blíženci

Berte věci s nadhledem, věřte tomu, co byste si přáli. Neutíkejte od nedodělaných věcí a nebojte se zeptat zkušenějších na radu. Ušetříte hodně času a předejdete zbytečným chybám.

Rak

V pondělí se s ničím nebudete dlouho párat, půjdete rovnou na věc. V úterý se budete moci spolehnout sami na sebe a na svou schopnost odolávat nepříjemnostem.

Lev

Ve středu vstupuje Slunce do znamení Střelce. Bude vám dělat radost živelná činnost a nadšení pro jakékoli dobrodružství. Možná postačí otevřít tu správnou knihu...

Panna

V pondělí vám bude vše velmi rychle jasné, o ničem nebude potřeba dlouho přemýšlet. Někdy by ale neškodil taktnější a trpělivější způsob sdělení nepříjemných skutečností.

Váhy

Asi nevydržíte stát a mlčet ve chvílích, kdy vidíte, že je potřeba nahlas promluvit a jasně vyjádřit svůj názor. Snažte se při tom zbytečně nenarušit klid a příměří.

Štír

Hýčkejte si své největší radosti, nenechte si narušit dobrý pocit z rodinné pohody. Pokud máte pocit vznikajícího nedorozumění, snažte se přesně popsat svůj postoj a vyslechněte si odezvu.

Střelec

Už nějaký čas se na vás poutá pozornost. Možná jste viditelní tak, že vám to není zcela příjemné. Neschovávejte se a trpělivě odpovídejte a vysvětlujte, co je potřeba.

Kozoroh

I když kolem sebe nemáte pořád společnost, nebuďte nevlídní aspoň k lidem, se kterými se náhodně setkáváte. Možná narazíte na někoho, kdo k vám bude upřímný a pomůže vám procitnout.

Vodnář

Začátkem týdne možná budete odpočívat po náročném víkendu. V úterý vyhledejte společnost někoho, kdo vám dodá pocit, že jste nejen pro něho důležití.

Ryby

Když si některé věci necháte pro sebe, brzy poznáte, že je to pro vás výhodnější. Pokud se ale chcete někomu opravdu přiblížit, bude to chtít klidně obšírnější vyjádření od srdce.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz