Horoskop pro každé znamení 46. týden

13.11.2017 08:01
Duchovno

46. týden 13.-19.11.2017. Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Těšte se na prodloužený víkend. V pátek dokážete své myšlenky správně formulovat a vyslovit takovým způsobem, abyste své okolí účinně přesvědčili. V neděli se nesnažte nic dělat násilím, obrátí se to proti vám.

Býk

Začátkem týdne budete sršet optimismem a pokud jste zamilovaní, bude to z vás zářit velmi výrazně. Ve čtvrtek se uvolníte, přestanete cokoli řešit a budete se poddávat tomu, co se děje.

Blíženci

V pondělí zůstaňte při zemi, i když vás může potkat nějaká šťastná náhoda. V úterý hrozí nebezpečí, že něco podstatného přehlédnete, protože nebudete dobře soustředění.

Rak

V pondělí se možná budete věnovat úklidu a domácím pracím a s pocitem, že při tom správně odpočíváte. Ve čtvrtek budete ochotní pomoci každému, kdo se dostane do problémů.

Lev

Začátkem týdne vás popadnou záchvaty velkorysosti, za vaši štědrost vás budou lidé obletovat a velebit. Ve čtvrtek si dopřejte kulturní zážitek, který bude opravdu stát za to.

Panna

Začátkem týdne budete fungovat jako dobře seřízené stroje, jen s tím nebudete spokojení, všechny úspěchy vám možná budou málo. Zamyslete se nad tím, zda vám to honění a vyčerpání stojí za to.

Váhy

Pokud budete mít pocit, že se některé věci málo hýbou, nedáte svému okolí pokoj, dokud dotyčné nedotlačíte k činnosti. Koncem týdne nežeňte nic do krajností.

Štír

V pondělí nastane mimořádná konstelace pro ty, kteří se narodili okolo 30. října. Možná vám svět leží u nohou, ale možná máte tak velká očekávání, že vám není nic dost dobré.

Střelec

V úterý si budete příliš jistí svou pravdou, nebudete se s ní tajit. Přitom možná přehlížíte zcela evidentní skutečnosti, které vás nepříjemně zaskočí.

Kozoroh

Tento týden může být velmi příjemný a vydařený. Snažte se na své blízké usmívat a plnit jim jejich přání. Společně strávený čas pak bude za odměnu.

Vodnář

V úterý se vám budou informace různě mísit a ztrácet přehlednost, raději se opakovaně zeptejte, ať neuděláte zbytečnou chybu. V pátek se nebijte říkat věci přímo a nahlas.

Ryby

Začátkem týdne se můžete cítit velmi oblíbení a hýčkaní. Ve čtvrtek a v pátek budete intenzivně prožívat blízkost a vzájemné propojení s některými lidmi.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz