Horoskop pro každé znamení 45. týden

6.11.2017 08:01
Duchovno

45. týden (6.-12.11.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Vzhledem k tomu, že se budete muset i nadále zajímat o to, co se druhým líbí a co ne, vše vám půjde poněkud pomaleji. Možná ale budete mít radost ze vzájemné spolupráce a souhry.

Býk

V tomto týdnu budete snáze hledat rovnováhu mezi tradicí a novinkami, které dokážete vnést a zapracovat do běžného života. Od úterka budete více vnímat a řešit své niterné potřeby.

Blíženci

Merkur vás vyzývá k pohledu výš a dopředu. Nezabývejte se malichernostmi, dejte přednost činnostem, které mají smysl pro více lidí a pro budoucnost.

Rak

Nenechejte se potrápit maličkostmi, ty podstatné věci jsou v pořádku nebo spějí k dobrému konci. Ve středu posílíte víru ve své schopnosti.

Lev

Snažte se pomáhat i protivníkům a konkurentům, možná to přinese nakonec výhody právě pro vás. Nezatracujte staré zvyky a přístupy, i v moderním pojetí mají své opodstatnění.

Panna

Merkur vstupuje do Střelce, bude to chtít větší nadšení a chuť udělat pokrok. Nebraňte se delším cestám, na kterých můžete nasbírat důležité zkušenosti.

Váhy

Zařazujte do svého denního programu více pohybu a nebojte se přijímat výzvy, buďte aktivnější. Nebudete mít čas trápit se tím, kdo co o vás řekne. Zůstaňte si jistí, děláte to dobře.

Štír

Kdo máte ve čtvrtek narozeniny, hledejte způsob, jak zvýšit svou prestiž a zlepšit svou pracovní pozici. Můžete se ujmout řídící role a získat větší vliv na to, co a jak se bude prosazovat.

Střelec

V následujících týdnech se nebojte svítit druhým na cestu, raďte upřímně a podle toho, co si myslíte, že bude pro dotyčného nejlepší. Pokud někdo vaše rady ale nevyslyší, nemějte mu to za zlé.

Kozoroh

Začátek listopadu možná strávíte převážně v soukromí. Ať už vás k tomu přivede cokoli, využijte čas k odpočinku a k uspořádání myšlenek. Možná posílí vaše vůle něco dokázat.

Vodnář

I když občas proklínáte zkostnatělé zvyky a nevyhovující zastaralá pravidla, není nutné vše, co bylo dříve zavedené, rušit a bořit. Máte dar oživovat staré tradice v novém duchu.

Ryby

Pokud na vás chvílemi padne splín, budete mít malou chuť se o své pocity s někým dělit a někomu svěřovat. Využijte je ale pro svou vlastní motivaci, dejte prostor svým niterným touhám.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz