Horoskop pro každé znamení 44. týden

30.10.2017 08:01
Duchovno

44. týden (30.10.-5.11.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Konec října bude rychle ubíhat a nudit se nebudete. V pátek se snažte udělat pořádek v pracovních složkách i ve své hlavě. Snažte se být spravedliví a ohleduplní.

Býk

V tomto týdnu budete muset odolávat tlakům, které vás budou nutit ke změnám. Pokud vám na něčem záleží, budete se muset hnout z místa a přizpůsobit se. V sobotu se budete muset pustit na neznámou půdu.

Blíženci

Nastávající dušičkové období vás donutí zvážnět v myšlenkách, ale také vám prospěje utnout neustálý přísun zbytečných informací. Poslouchejte jen to, co vás povzbudí a dobře naladí.

Rak

V pondělí a v úterý budete fungovat hladce, zejména, pokud jste si dostatečně o víkendu odpočinuli. V pátek se nebijte udělat vstřícný krok bez zbytečných řečí. Páteční večer bude dobrou příležitostí k uvolnění napětí.

Lev

Asi se neubráníte častějšímu rozjímání, které bude mít za důsledek sníženou efektivitu práce. Mějte pochopení pro děti, kterým se nechce sedět u nudných úkolů. V sobotu se bavte tvůrčí aktivitou.

Panna

Snažte se, ať v pondělí a v úterý zvítězí pohoda nad stresem, i když nestihnete všechno podle plánu. V pátek trvejte na podstatných věcech, okolí vám bude muset dít za pravdu.

Váhy

Prožíváte celkem exponované období. Možná jste tlačení okolím do toho, abyste řešili i problémy, které se vás přímo netýkají. Využijte své smírčí pozice a buďte nekompromisní k těm, kteří jsou na vině.

Štír

V pondělí bude převažovat pohodová nálada, nenechte si ji ničím zkazit. Kdo má v pátek nebo v sobotu narozeniny, ten by měl příští rok užívat čas a nic zásadního neřešit.

Střelec

Na přelomu října a listopadu projevte pro druhé lidi více pochopení a snažte se jim víc naslouchat. Nemusí každá myšlenka bořit svět hlubokým významem. I tak může být popovídání milé a příjemné.

Kozoroh

I když víte, že některé věci nezměníte, nepodléhejte trudomyslnosti. I při nepříjemnostech lze používat humor a čerpat z něj sílu. V sobotu vás navíc něco mile překvapí.

Vodnář

V některých situacích je pohodlné působit nenápadně a zůstat mimo střed dění. V některých ohledech se ale nezbavujte své vlastní odpovědnosti a udělejte to, co je vhodné a potřebné.

Ryby

Začátkem týdne se vám do některých věcí nebude chtít, tak projevíte velkou vynalézavost ve vyhledávání výmluv. Někdy to pomůže, ale někdy se i tak setkáte s výčitkami.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz