Horoskop pro každé znamení 43. týden

23.10.2017 08:01
Duchovno

43. týden (23.-29.10.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Pokud nemáte právě o co bojovat, může na vás padnout útlum. Nevadí, i podzimní prázdniny se dají prolenošit v posteli, když nemáte chuť na aktivnější program.

Býk

Štíři okolo vás budou uzurpovat všechny výhodné pozice, nic je nezastaví. Vy si braňte aspoň to, co už je delší dobu vaše. V sobotu budete muset svým protějškům něco dokazovat.

Blíženci

V úterý budete mít dobrá předsevzetí, ale myšlenky se vám budou nekontrolovaně rozbíhat k příjemnějším tématům. Až v sobotu se dokážete pevně zakousnout do problému.

Rak

Pokud vám tma a zima kazí náladu a hůře se soustředíte, pusťte se do jednoduché manuální práce, která vám bude spokojeně ubíhat a výsledek vám nakonec udělá radost.

Lev

V tomto týdnu budou na koni ti, kteří se dokážou do svého úkolu zakousnout s patřičným úsilím a odhodláním. Důležité je jak přesvědčení o správnosti věci, tak síla nevzdat se.

Panna

V tomto týdnu možná budete ztrácet motivace s něčím bojovat. Nevadí, je potřeba umět i vypnout a nabrat nové síly. Věnujte se tomu, co si chcete v klidu a beze spěchu dopřát.

Váhy

Vaše vnímání krásy a ošklivosti se stává tématem dne a nyní budete mít i větší chuť s tím něco udělat. Jen to s tím zkrášlováním svého zevnějšku i oklního prostředí nepřežeňte.

Štír

Pokud máte narozeniny tento čtvrtek, pak neváhejte a sáhněte po té nejšťavnatější příležitosti, kterou vidíte na obzoru. Pravděpodobně si teď věříte nejvíc za dlouhou dobu.

Střelec

V tomto týdnu doplňujte deficit uměleckých prožitků. A ve čtvrtek můžete vyslyšet přání po vašich radách, povzbuzení nebo zkušeného vedení.

Kozoroh

Začátek týdne si obohaťte pěknými představami a pokud budete mít i příjemné sny, poležte si déle ráno v posteli. Sobota bude nejtěžší pro ty, kterým právě někdo schází.

Vodnář

Pokud si můžete vzít v druhé polovině týdne volno, snažte se jej naplno věnovat rodině. Můžete si užít společnou zábavu a navíc se podržet navzájem, když je někomu úzko.

Ryby

I když si možná s mnohými situacemi nevíte rady, nechte si poradit. Můžete právě v těchto dnech narazit na člověka, který vás nasměruje přesně tam, kam se potřebujete pohnout.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz