Horoskop pro každé znamení 42. týden

16.10.2017 08:01
Duchovno

42. týden (16.-22.10.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Pokud jste si v neděli opravdu odpočinuli, v pondělí se pustíte do práce s rozvahou a vytrvalostí. Ve čtvrtek a v pátek budete možná muset ustát nejedno velké překvapení.

Býk

Počasí občas bývá chladné prospěje vám větší péče o zdraví a prevenci. Navštěvujte saunu, uvažujte o očkování proti chřipce a pijte teplé čaje. Není na škodu, když si občas zalezete někam sami pro sebe.

Blíženci

Humor z minulého týdne se přesune do vážnějšího tónu a vy se budete mnohem více zabývat svými niternými motivacemi. Ve středu některé názory uzrají a vy budete moci druhým dobře poradit.

Rak

V tomto týdnu budete mít příležitost podívat se na problémy z různých stran. Možná v některých ohledech zcela změníte názor. Ve čtvrtek bude přát štěstí odvážným jedincům.

Lev

Začátkem týdne se držte rad starších a rozumnějších, během dalších dnů ale získáte jistotu a velmi silné vlastní přesvědčení, že víte, co přesně máte dělat.

Panna

Od úterka vám budou některé myšlenky hlodat v hlavě, ale kloudného řešení se doberete nejspíš ve čtvrtek, kdy vám informace pěkně zapadnou jedna do druhé.

Váhy

Máte-li narozeniny v pondělí, pak se v příštím roce držte toho, co vám jde a na co je spoleh. Kdo se narodil 19. října, ten bude muset naopak vstřebat novinky, které s ním pořádně zahýbají.

Štír

S příchodem podzimního počasí možná ožívá vaše chuť věnovat se více aktivitám, které vás baví a ve kterých jste dobří. S případnými bolístkami si rádi zalezete do svého oblíbeného místečka.

Střelec

V tomto týdnu budete usilovně bádat a budete hledat informace, které potřebujete k celkovému obrazu o problému. Koncem pracovního týdne můžete odhalit něco velmi zajímavého a netušeného.

Kozoroh

V pondělí Budou všechny okolnosti stát při vás, budete si připadat velmi jistě a samozřejmě. Ve středu hravě zvládnete zkoušky, pohovory nebo vlastní vystoupení.

Vodnář

V pondělí budete vděční za podporu a za ujištění spolupracovníků, že svou práci děláte dobře a správně. Ve čtvrtek budete málo hledět na to, jak okolí vaše rozhodnutí hodnotí.

Ryby

I do těch nejnudnějších situací se snažte přinést nějakou nadstavbu, poezii, umělecký bonus. Ve středu si budete něčím jistí, i když pro to nebudete mít žádné argumenty.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz