Horoskop pro každé znamení 41. týden

9.10.2017 08:31
Duchovno

41. týden (9.-15.10.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Potřebujete-li v domácnosti něco opravit nebo dodělat, už to neodkládejte. Ve středu budete muset vyřešit nějakou praktickou komplikaci, ale s pomocí to zvládnete. V neděli posnídáte vtipnou kaši.

Býk

V pracovních dnech se snažte přemýšlet nad svými plány, vše si rozmyslete a připravte, bude se to brzy hodit. Také vám půjde od ruky úklid a třídění nepotřebných věcí.

Blíženci

V tomto týdnu z vás bude vyzařovat sebejistota a přesvědčení, že vše vymyslíte a zvládnete. Věnujte pozornost i svému vzhledu a stylu vystupování. V neděli se uvolněte a buďte sví.

Rak

I přes veškerou snahu o diplomatické našlapování se vám možná začátkem týdne podaří rozvířit velmi nepříjemné kalné vody. Možná tím přispějete k tomu, že se něco vyřeší.

Lev

I v tomto týdnu dávejte přednost mírnému přesvědčování než přímému útoku. Vaši protivníci mohou mít nějaká esa v rukávu. V neděli se neberte zbytečně moc vážně.

Panna

Pokud jste narození po 16. září, prospěje vám větší péče o váš vzhled, vaše zdraví a celkovou fyzickou pohodu, která se přenese i do celkové spokojenosti. V neděli se nezlobte na ty, co vám trochu nabourají program.

Váhy

Máte-li narozeniny v pondělí nebo v úterý, pak možná budete muset zabojovat s nějakým nenápadným nepřítelem ve svém nitru. Nenuťte sami sebe k něčemu, co vůbec není nutné.

Štír

Dostanete-li se do střetu s mocnější silou, můžete přesto zvítězit díky zákulisním taktikám. Vaše vztahy to ale poškodí, proto zvažte, zda toho máte zapotřebí.

Střelec

Pokud jste narození okolo 14. prosince, pak nedělejte nic zbytečného. Potřebujete dobře rozmýšlet, co je pro vás důležité a co je na čase opustit. Pořádek dělá přátele a za vše se platí.

Kozoroh

V tomto týdnu můžete doplatit na svou nepozornost nebo nedostatek pokory. Co děláte, dělejte důkladně a s rozmyslem, nesnažte se za každou cenu prosadit něco, co jde ztuha.

Vodnář

Když nebude stačit úsměv k tomu, aby bylo po vašem, napněte síly při diplomatickém vyjednávání. Bude těžko posoudit, kdo má lepší šance na výhru. Pozor na nerovný boj.

Ryby

Začátkem týdne bude těžké odolávat výslechům a nepříjemným otázkám. Proč byste se trápili něčím, co se vás až tak netýká? O víkendu si udělejte pohodlí a dejte přednost klidnému povídání před akčním programem.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz