Horoskop pro každé znamení 40. týden

2.10.2017 09:01
Duchovno

40. týden (2.-8.10.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Začátkem týdne budete mít energie na rozdávání, můžete celkově zanechat dobrý dojem na někom, kdo se vám připletl do cesty a vypadá zajímavě. Čtvrteční úplněk můžete využít k přímému útoku.

Býk

Pokud jste narození okolo 5. května, pak máte příležitost upevnit vznikající vztah nebo můžete hodně napravit ten, který už za moc nestojí. Základem je to, abyste si uvědomili, v čem spočívá vaše vlastní hodnota.

Blíženci

Začátek října může přispět k vaší fyzické pohodě a dostatku energie pro práci i k lepším vztahům v rodině. Cokoli děláte, snažte se dělat s láskou a radostí z konečného výsledku.

Rak

Na jedné straně máte spoustu energie a elánu do nových projektů, na druhé straně vás mohou zneklidňovat situace, kdy vidíte, že jste se o něco snažili zbytečně. Vždy vám pomůže, když vás někdo s pochopením vyslechne.

Lev

V tomto týdnu můžete vytvořit nádherná a přitom velmi užitečná díla. Bude třeba respektovat všechny vlastnosti materiálu, práci neuspěchejte a nechte se obdivovat svým okolím.

Panna

Ve čtvrtek nečekejte a jděte si rovnou za tím, co jste si zamilovali. Máte dostatek odhodlání i síly udělat něco mimořádného. V neděli budete muset ustoupit, pokud přeženete svá očekávání.

Váhy

Pokud máte narozeniny v tomto týdnu, bude v příštím roce láska a vztahy téma na prvním místě. Buďte důrazní, ale netrapte se, když čas od času o něco milého přijdete.

Štír

V těchto dnech můžete někomu hodně pomoci. Nejen přiloženou rukou k dílu při obyčejné práci, ale i porozuměním a laskavým slovem. I vy budete rádi, že nejste druhým lidem lhostejní.

Střelec

Děti povzbuzujte k pohybu a využijte každou příležitost, kdy je můžete přibrat k nějaké pro ně důstojné a užitečné práci. Pocit, že vám pomáhají, zvedne jejich sebevědomí.

Kozoroh

Nemusíte svou lásku nebo náklonnost nijak plameně vysvětlovat. Stačí vzít do ruky rýč nebo třeba žehličku a vyjádřit se konkrétní prací, která si váš protějšek určitě získá.

Vodnář

V pondělí byste měli drobné nesnáze zvládnout díky optimismu a dobré náladě. Dařit se vám bude i díky tomu, že nebudete zbytečně mluvit a uděláte přesně to, co je potřeba.

Ryby

V úterý odpoledne můžete pocítit chvilkovou slabost, budete v tu dobu ovlivnitelní a zranitelní. V neděli byste se měli soustředit na diplomatické vyjednávání a možná i taktický ústup.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz