Horoskop pro každé znamení 39. týden

25.9.2017 09:01
Duchovno

39. týden (25.9.-1.10.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

V pondělí budete plní napětí, snadno vám uniknou slova, která budou souviset s vaší nabroušeností a netrpělivostí. Na druhé straně možná pocítíte bezmoc a nedostatek motivace.

Býk

I když budete postupovat velmi trpělivě a budete se soustředit na perfektní výsledek, konec týdne vám připomene, že podstatná jsou zcela jiná hlediska. Uděláte vše pro to, abyste někomu pomohli.

Blíženci

Začátkem týdne narazíte na problémy vždy, když budete mít velká očekávání nebo když přeceníte své síly. Pokud budete mít štěstí a uchopíte svůj úkol se správnou dávkou nadšení, půjde to samo.

Rak

Možná i okolo vás probíhá intenzivní diplomatické vyjednávání a hledání schůdné cesty pro střety názorů na různých úrovních. Úspěch může narušit nedostatek disciplíny a trpělivosti.

Lev

Konstelace jsou plné tvůrčího napětí, které může vykrystalizovat v úžasná díla, ale může se také snadno zvrtnout. V sobotu nedělejte rozdílu mezi těmi, ktří patří mezi vaše oblíbence, a kteří ne.

Panna

Ať už pracujete na čemkoli, výsledky vaší práce využije mnoho lidí. Zda se ale dočkáte nějaké materiální odměny, to nezáleží na vás, ale na dalších okolnostech.

Váhy

Pokud máte v tomto týdnu narozeniny, rozhodně vás čeká rok plný napětí, vyjednávání a hledání způsobu, jak se posunout k prospěšným změnám. V sobotu přijměte s láskou každého, kdo zazvoní u dveří.

Štír

Možná stojíte stranou velmi čilého společenského života a to, co dělají ostatní, je vám celkem cizí, možná chvílemi i nepochopitelné.. V pondělí možná budete kritizovat něčí strnulost a namyšlenost.

Střelec

V tomto týdnu stojí za to dobře zvážit, které cíle a ambice by bylo dobré přehodnotit a případně změnit. Přeci jen pokrok jde někdy kupředu rychleji, než se mění váš pohled na věc.

Kozoroh

Energii soustřeďte na běžné každodenní aktivity a snažte se být užiteční ve všem, co děláte. Koncem týdne budete mít příležitost vzdát se něčeho pro dobrou věc.

Vodnář

Aby se podařilo něco důležitého, bude potřeba velmi jemně balancovat na ostří nože,. Pokud se to podaří, v sobotu se nebraňte žádným „odměnám“, které se vám nabízejí.

Ryby

Bude těžké uchovat si svůj poetický pohled a bohorovné vnímání světa, když vás reálné drobnosti stíhají na každém kroku. Nepodlehněte konzumnímu shonu ani diplomatickým přetvářkám, v sobotu vám dají někteří za pravdu.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz