Horoskop pro každé znamení 37. týden

11.9.2017 08:01
Duchovno

37. týden (11.-17.9.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Nepřipusťte, aby vaše dny jaksi zešedly. Neztrácejte vtip a humor ani při nudných každodenních činnostech. V sobotu vás možná nadchne nějaký kutilský záměr.

Býk

Začátek týdne by měl být provázen pocitem, že přesně víte, co chcete a co pro to máte udělat. I při své šetrnosti můžete přistoupit k větším, uváženým výdajům.

Blíženci

Povinností přibývá, proto budete muset lépe organizovat čas a na některé vaše radosti nezbude čas. Můžete si aspoň slíbit něco, na co se budete už od teď těšit.

Rak

Někteří z vás mohou mít napilno, ale měl by vás uklidňovat pocit, že máte všechno jakž takž pod kontrolou. Ve čtvrtek dejte za pravdu starším a nechejte si poradit. Lev V tomto týdnu vám pomůže, když laskavě rozdělíte úkoly a nebudete šetřit odměnami. Nejen vy potřebujete pochvalu a uznání. V pátek večer možná prožijete něco opravdu pěkného.

Panna

Do nových úkolů se obujete s plným nasazením. Vše chcete mít rozmyšlené a naplánované. Kdo má ve čtvrtek narozeniny, ten by měl pro příští rok ubrat plyn.

Váhy

Pokud budete chtít všem lidem ve svém okolí pomáhat a řešit jejich problémy, asi si brzy způsobíte problémy vlastní. O víkendu ale pocítíte zadostiučinění a přijde i nějaká odměna.

Štír

Do tvůrčího týmu si vyberte nějakého Lva, ale potřebovat budete i nějakou Pannu, na kterou se budete moci spolehnout. V pátek večer pozvěte na skleničku i ty, co vám příliš nepomohli.

Střelec

Ve svých přísných pravidlech udělejte výjimku a dejte ještě šanci někomu, kdo se upřímně snaží být lepší. V sobotu místo dlouhých a zbytečných řečí raději rovnou jednejte.

Kozoroh

Konečně se můžete opírat o pravidelný rozvrh a pevně naplánovaný program vás zbaví zmatků a nejistot, co máte nebo nemáte dělat. Ve čtvrtek se soustřeďte na správnou strategii, budete-li chtít něco prosadit.

Vodnář

Asi se dočkáte některých důležitých poučení, ale pokud je bude rozdávat příjemná osoba opačného pohlaví, snad vám to nebude ani tolik vadit. V pátek budete ochotni víc utrácet, dobře zvažte, za co.

Ryby

Opírejte se o pomoc lidí s dobrou organizací, pečlivostí a dochvilností. Nezapomínejte na milý úsměv a další ocenění pro ty, kteří jsou vám k ruce. V sobotu se věnujte rukodělné práci doma nebo na zahradě.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz