Horoskop pro každé znamení 36. týden

4.9.2017 08:01
Duchovno

36. týden (4.-10.9.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Využijte výborné konstelace pro odvážné tvůrčí podniky. Od úterka se budete lépe soustředit na pečlivou práci a budete ochotní dělat právě to, co je potřeba.

Býk

Začátek týdne může být poznamenaný nechutí v čemkoli se angažovat. Možná že i přesto se vám podaří dobrá věc. V sobotu se nebudete zdráhat přiložit ruku ke každému smysluplnému dílu.

Blíženci

Začátek školního roku přináší trochu zmatků a vzrušení, ale vy si rychle vytvořte týdenní rozvrhy aktivit a zaveďte doma pravidelný režim. Pak teprve zařazujte další program, který se dá zvládnout.

Rak

První dny tohoto týdne přinesou sentiment a častější vzpomínky na dětská léta. Zkuste své děti pozitivně naladit na to, co je čeká. Ve středu se mohou dostavit neklidné sny.

Lev

Po nedělní aktivitě může nastat v pondělí a v úterý trochu útlum. Nařiďte si budík, abyste nezmeškali důležité události. V sobotu a v neděli zvládnete dodělat vše, do čeho se vám přes týden nechtělo.

Panna

Narozeniny v pondělí a v úterý souvisí s životní etapou, která je poznamenaná nejistotou a pochybnostmi o sobě. Nenechte si věšet na nos bulíky. Kdo má narozeniny v sobotu, bude mít příští rok svůj život lépe pod kontrolou.

Váhy

Nebojte se novinek a připravte se na to, že spoustu nečekaných situací budete muset prostě přijmout. Středeční úplněk bude testovat vaši pozornost a schopnost rozlišovat.

Štír

Definitivní tečku za prázdninami budete mít možná chuť pořádně zapít. Dejte si pozor, snadno se vám to může vymknout z ruky. V sobotu už dokážete na vše pohlížet mnohem praktičtěji.

Střelec

I když jsou vaše představy jasné a pevné, v tomto týdnu budete muset v mnohém ustoupit a dát za pravdu těm, kteří do problému vidí o něco hlouběji. V neděli si kontrolujte důležité údaje.

Kozoroh

Pondělní ráno bude zalité optimismem a očekáváním. Ve středu večer na někoho může dolehnout slabá chvilka. Povinnosti se kupí a odhodlání k jejich zvládnutí se těžko sbírá.

Vodnář

Pokud se vám do něčeho nechce, snažte se zapojit do běžných rutinních aktivit nějaký hravý prvek. Sbírejte body nebo usilujte o rekordy a vše vám půjde mnohem lépe.

Ryby

V úterý ráno vás osvítí nečekané inspirace, ale budete čekat, že je zrealizuje někdo jiný. Začátek školy bude těžký zejména pro děti narozené 3. a 4. března, snažte se jim ukázat reálná pozitiva toho, co je čeká.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz

Přidat komentář

 
* *