Horoskop pro každé znamení 35. týden

28.8.2017 00:01
Duchovno

35. týden (28.8.-3.9.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Nic vám nebude lhostejné, hlavně začátkem týdne se budete cítit oprávnění hodnotit práci druhých a povzbuzovat je k lepším výkonům. V neděli vás mohou ovládnout vůdčí vášně.

Býk

Během pracovního týdne bude vítězit pocit zodpovědnosti a potřeba být užiteční. Od pátku se trochu uvolníte mít potřebu trochu se předvést a ukázat své silné stránky.

Blíženci

Merkur couvá zpět do znamení Lva. Čím víc věcí dokončíte a prověříte, tím radostněji se vám bude pokračovat koncem týdne a o víkendu. V neděli se nebudete rozpakovat se zásadními prohlášeními.

Rak

Prázdniny končí a na vás dolehne tíha s přípravami dětí na školu a návrat do městských všedních kolejí. Najděte si čas na hry a na zábavu, večery jsou ještě relativně světlé.

Lev

Stále jste v centru dění, ať už jde o vaši vůdčí pozici nebo o tvůrčí elán a potřebu ukázat, co je ve vašich silách. V sobotu bude velkoryse měnit plány a vše nakonec klapne.

Panna

Ohnivý trigon Uranu, Marsu a Saturnu ovlivní i vaši narozeninovou konstelaci v tomto týdnu. Jděte do akce a buďte vytrvalí a opatrní. A z nudné práce si udělejte trochu zábavu.

Váhy

Konec srpna by měl přispět k vašemu vyššímu sebevědomí a chuti bojovat za lepší svět. Nebojte se za nějakou věc zasadit osobně a snažit se o širší ohlas veřejnosti.

Štír

Možná vám začne docházet energie, ale spíše to bude pramenit z pocitu, že druzí okolo vás přidávají na intenzitě výkonů a vůle bojovat jim nechybí. Útlum bude jen dočasný, ale potřebujete ho.

Střelec

Prázdniny sice končí, ale možná někde v hloubi duše cítíte příslib nových dobrodružství. Vyslyšte svou potřebu třídit a zpracovávat „zážitky“ z minulých týdnů v podobě fotek a videí.

Kozoroh

Buďte aktivní a nebojte se vkročit na neprobádanou půdu. Při přípravě školních pomůcek pomozte navodit pocit radostného očekávání a nelitujte peněz k tomu, abyste svým dětem nástup školních povinností aspoň trochu osladili.

Vodnář

Nenechte se strhnout k emotivním reakcím. Spoustu věcí víte lépe než ostatní, ale mlčením teď svůj vliv spíš posílíte. Snažte se spíš nahlas pochválit, co pro vás někdo udělal.

Ryby

Na své neurčité otázky budete dostávat jasné a konkrétní odpovědi. Nezavírejte oči před tím, co můžete skutečně pro sebe i pro druhé udělat. O víkendu nikdo nedá na to, že o svých krocích jen mluvíte.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz

Přidat komentář

 
* *