Horoskop pro každé znamení 34. týden

21.8.2017 00:01
Duchovno

34. týden (21.-27.8.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Využijte sílu, akceschopnost i vytrvalost. Málokdy se vaše energie může tak dobře koncentrovat a využít jako při této konstelaci planet v ohnivých znameních.

Býk

Ve čtvrtek budete rozmrzelí ze změny, která vám nebude vhod. Nepředbíhejte, brzy zjistíte, že vlastně máte příležitost trochu se osvobodit a zažít něco osvěžujícího.

Blíženci

Buďte pozorní a nespěchejte. Každý detail, který přehlédnete, vás pořádně zabrzdí. V rodině zabodujete především tím, že uděláte nějakou velmi konkrétní praktickou věc - nakoupíte, uvaříte, uklidíte...

Rak

V pondělí dodělejte, co je potřeba, a v úterý se můžete s novou energií pustit do nového projektu. Co uděláte pořádně, z toho budete mít samo radost. Ve čtvrtek vybírejte jen podle svého vlastního vkusu.

Lev

Máte v pondělí narozeniny? Zbavte se práce, která vás omezuje a nebojte se trochu riskovat. Odvážným z vás štěstí přeje. V sobotu už to bude chtít postupovat podle pravidel a rozvrhů.

Panna

Při ruční práci se můžete rozpomínat na něco, co zůstalo ve vaší paměti kdesi uvíznuté. Ve středu vstoupí Slunce do vašeho znamení. Kdo má v sobotu narozeniny, neměl by lpět na starých názorech.

Váhy

Příznivé konstelace planet slibují příjemný a smysluplný průběh tohoto týdne, tak se nesnažte zbytečně komplikovat to, co už je rozběhnuté a bez problémů funguje.

Štír

Začátkem týdne můžete být průkopníky, kteří se nebojí vystoupit z řady a říct nebo udělat něco samostatného a odvážného. V úterý se naplno zaberte do tvůrčího procesu a zapomeňte na svět okolo.

Střelec

Začátek týdne vám přinese rozptýlení a příležitost nad něčím se opravdu zasmát. V úterý využijte energii a vytrvalost k dokončení nějaké práce.

Kozoroh

Začátkem týdne vás možná překvapí iniciativa lidí, kteří stále zkouší nabourávat staré pořádky a přezkoumávat způsoby, které se jim zdají překonané.

Vodnář

Začátkem týdne se nebudete zbytečně ohlížet na okolí, nic vám nebude bránit v cestě a v rychlé jízdě. Ve čtvrtek si neberte bez dovolení nic, co vám nepatří.

Ryby

V tomto týdnu vám bude často stačit tichý výmluvný pohled a druzí vám ustoupí z cesty. Osvoboďte se od běžných způsobů komunikace. Pro zábavu můžete i sem tam něco zašifrovat.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz

Přidat komentář

 
* *