Horoskop pro každé znamení 33. týden

14.8.2017 00:01
Duchovno

33. týden (14.-20.8.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

V těchto dnech byste měli vnést do svého života aspoň nějaké nové prvky, aniž byste se vykašlali na to, co se vám osvědčilo a co vám dělá dobře. Neděli si užijete opravdu s nadšením.

Býk

I když vám ve skutečnosti nic důležitého nechybí, přece jen můžete trpět blíže neurčenou nespokojeností. V úterý můžete říct něco velmi důležité člověku, který na to čeká.

Blíženci

Pokud máte pocit, že vás ve skutečnosti lidé příliš pozorně neposlouchají nebo svou pozornost jen předstírají, jděte, a něco smysluplného udělejte. Uvidíte, jak budete najednou ve středu zájmu.

Rak

V tomto týdnu vás možná ovládnou touhy, které zhorší možnost koncentrace. Pak raději dělejte jen rutinní práce a nesedejte za volant, abyste sebe i druhé neohrozili.

Lev

Máte-li začátkem týdne narozeniny, nebojte se chopit nových příležitostí v práci i v podnikání, ale nezahazujte to, co jste se naučili a co se vám osvědčilo dřív. Věřte svým zkušenostem.

Panna

Pokud máte volné dny, můžete se pustit do ručních prací a jiných kutilských aktivit, na které potřebujete delší čas a baví vás. Radost vám udělá především to, když vytvoříte praktické dárky.

Váhy

V některých věcech možná budete působit jako velmi umanutí. Možná máte pocit, že musíte něco získat nebo něco prosadit, nebudete se chtít vzdát svých cílů.

Štír

Pokud máte v okolí někoho narozeného ve znamení Vah, nechte se povzbudit a donutit k něčemu, do čeho se vám samotným nechce, ale určitě vám to prospěje nebo aspoň udělá radost.

Střelec

I když máte hodně plánů a myslíte především na to, co bude, nezapomínejte se dobře držet toho, co jste si už vybudovali. V neděli se nadšeně vrhnete do nějaké prospěšné práce.

Kozoroh

Láska a vztahy vás budou v tomto období zaměstnávat velmi silně, ať už v tom sladkém, nebo mírně nahořklém nádechu. Nelitujte toho, co pro někoho děláte, děláte to i pro sebe.

Vodnář

Využijte velmi produktivní konstelace začátkem týdne a pracujte s radostí. Vychutnejte si radost z výsledku, než se pustíte do něčeho dalšího.

Ryby

Nevzdávejte se svých představ a nepřestávejte snít, i když srážky s realitou vás často zaženou do úzkých. V úterý se od něčeho nebudete moci odtrhnout. Můžete se k tomu vracet.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz

Přidat komentář

 
* *