Horoskop pro každé znamení 32. týden

7.8.2017 00:01
Duchovno

32. týden (7.-13.8.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Připravte se na příjemný týden, kdy vám nebude dělat problémy koncentrace na důležité úkoly i pružnost při každodenních aktivitách. V sobotu dopoledne vám bude záležet na tom, abyste uspěli a dobře se předvedli.

Býk

Pokud máte na starosti děti, užijte si s nimi dny, na které dlouho nezapomenete. Ve čtvrtek vás bude bavit i zavařování nebo úklid, rodina vám bude vděčná.

Blíženci

Snažte se i při cestování často zastavovat a vstřebávat atmosféru místa, které navštívíte. Až budete opět doma, nebudou vás těšit najeté kilometry, ale pěkné zážitky.

Rak

Týdne začíná úplňkem, možná budete potřebovat nejprve najít správný bod, ze kterého budete sami sebe pozorovat. Ve čtvrtek rádi uděláte něco užitečného pro svou rodinu.

Lev

Slavíte-li narozeniny v pátek, sobotu nebo neděli, máte do příštího roku celkem dobře našlápnuto. Buďte vděční za pevné mantinely a nebojte se být těmi, kdo rozšíří sféry vlivu.

Panna

V pondělí využijte i drobný důvod k oslavě. Ve čtvrtek si sedněte s někým s rodiny a příjemně si popovídejte u užitečné práce. V sobotu můžete zažít velmi romantické probuzení.

Váhy

Už jste dlouho nic nevyhráli? Možná jste si jen nevšimli, co vám okolí přeje i závidí. Ve čtvrtek a v pátek se nebojte pustit do nějakého dobrodružství.

Štír

Nechce se vám každému složitě něco vysvětlovat? Prostě udělejte skutek, který nikoho nenechá na pochybách. Ve čtvrtek se při práci dobře pobavíte.

Střelec

V pondělí hleďte na problémy s pochybnostmi, možná se k nejlepšímu řešení dostanete pomocí diskuse s někým, kdo vám bude oponovat.

Kozoroh

Ve středu se poddejte líné náladě, chvíli zase může pracovat někdo jiný za vás. Ve čtvrtek budete chtít své okolí přesvědčovat o tom, že víte, co je pro ně dobré.

Vodnář

Pondělní úplněk může občas probudit ve vaší apatické nátuře vášně a chuť s něčím se poprat. Ať už zvítězíte nebo ne, za oslavu bude stát i poznání, že se umíte do něčeho naplno obout.

Ryby

Už dlouho si něco tajně představujete a tiše doufáte, že se vám splní nějaký sen? Aspoň malinko se vám může přiblížit realitě už koncem tohoto týdne. Buďte připraveni!

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz

Přidat komentář

 
* *