Horoskop pro každé znamení 31. týden

31.7.2017 00:01
Duchovno

31. týden (31.7.-6.8.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Věřte si a jděte si za svým celým srdcem. Nacházejte v sobě i potřebnou něhu, když narazíte na jakýkoli slabší článek. V neděli ovládněte svou netrpělivost.

Býk

Dejte volný průchod svým pečovatelským schopnostem, vaše pohlazení a objetí bude někdo velmi potřebovat. Koncem týdne se nestyďte za svá přání.

Blíženci

O svých rozhodnutích a volbách zbytečně dlouho nepřemýšlejte, řiďte se svým vnitřním hlasem. V pátek věnujte zvláštní péči svým dětem, které potřebují váš zájem a čas.

Rak

Jste-li narození na začátku znamení Raka, pokochejte se pocitem vlastní krásy, šlechetnosti a dobroty, máte na to rozhodně právo.

Lev

Narozeniny zkraje týdne vám v příští roce dají větší prostor k tvůrčí aktivitě. Narozeniny v neděli přispějí k rozvinutí vaší trpělivé starostlivosti.

Panna

Neztrácejte jistotu, vše máte rozmyšlené a naplánované správně. Ve čtvrtek se nezdráhejte pomoct i v případě, že se tím sami o něco připravíte.

Váhy

Idealistické plány mohou změnit svět k lepšímu, ale musí dopadnout na nějakou úrodnou půdy. Možná budete mít štěstí na to, abyste našli správné parťáky do spolku.

Štír

Zkuste zaměřit svůj průzkumnický talent na oblasti, kde můžete něco opravit nebo lépe nasměrovat. Vaše iniciativa bude oceněna a i vy sami budete mít radost.

Střelec

Možná se vám podaří pohnout i dost obtížnými břemeny, když budete dobře vědět, proč to chcete udělat. V neděli budete nároční a svéhlaví.

Kozoroh

Některé děje vás vezmou za srdce a zatemní vám hlavu. Přes emoce a pocity se musíte postupně dostat ven. Půjde to asi pomalu, vydržte.

Vodnář

I když neuděláte hned to, co jste udělat měli, snažte se to napravit aspoň dodatečně. Ve čtvrtek dopoledne se snáze přinutíte i do toho, do čeho se vám nechce.

Ryby

V pondělí se vám možná bude po někom stýskat, vezměte telefon a volejte, pozdvihne vám to náladu. Ve čtvrtek bude příležitost, abyste byli na své dílo hrdí.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz

Přidat komentář

 
* *