Horoskop pro každé znamení 30. týden

24.7.2017 09:51
Duchovno

30. týden (24.-30.7.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

V tomto týdnu budete mít příležitost zazářit jako hrdina. I když se budete vrhat do nebezpečí, budete víc myslet na to, aby vaše snaha uspěla, než na to, co bude následovat potom.

Býk

V tomto týdnu budou mít i drobné mince cenu zlata, pokud je dokážete správně ve správnou chvíli použít na správnou investici. V neděli bude příležitost zapomenout na sliby a něco si užít.

Blíženci

V pondělí ještě budou tvůrčí nápady z vaší hlavy jenom sršet. Od středy se zaměříte více na praktická hlediska a rádi se zapojíte do klidné a při tom užitečné práce.

Rak

Začátkem týdne vám bude možná chybět pár korun v peněžence na něco, co nutně potřebujete. Ve čtvrtek budete ochotní jít i do akce, na kterou budete potřebovat dávku odvahy a sebevědomí.

Lev

Pokud máte narozeniny ve středu nebo ve čtvrtek, pak budete v příštím roce podnikat rozhodné a odvážné akce. Pamatujte, že nemusíte být všude první a že případný neúspěch není tragédie.

Panna

Začátkem týdne ještě můžete narazit na horké hlavy, které si budou za každou cenu chtít prosadit svou. Čím bláznivější, tím usilovnější. Od středy bude mít hlavní slovo vaše plánované a systematické strategie.

Váhy

Dobře víte, že všeho moc škodí a že rovnováha se udržuje s velkou námahou. Začátkem týdne budete muset hodně zvažovat, co se vám vyplatí a co ne. V neděli si dopřejte radost podle své chuti.

Štír

Sebevědomí a bezohlední lidé, kteří se vám postaví do cesty, musí počítat s tím, že jejich jednání nějakým svým způsobem ztrestáte. O víkendu bude dobré složit zbraně a vymyslet společnou zábavu.

Střelec

Možná vás pocit zodpovědnosti trochu brzdí v tom, co byste normálně zvládli. V tomto týdnu budete muset zvážit a podrobit rozvaze své hospodaření s finančními zdroji.

Kozoroh

I když tradice je svým způsobem jistota, k dobrému fungování do budoucna je ale potřeba zavádět stále nějaké novinky a zlepšováky. Nebraňte se jim, zvlášť když víte, že i vám hodně pomáhají.

Vodnář

Přestaňte jen tiše pozorovat a s vlastním přesvědčením se aktivně zapojte do díla. To, co se kolem vás tvoří, je koneckonců i vaše věc a vy byste neměli jen nečinně stát stranou.

Ryby

V tomto týdnu ukažte, že se také umíte nadchnout pro nějakou bláznivou věc a plně se zapojit do společného tvoření. Zapomenout na všední starosti i běžné povinnosti pro vás bude hračka.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz

Přidat komentář

 
* *