Horoskop pro každé znamení 29. týden

17.7.2017 09:51
Duchovno

29. týden (17.-23.7.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Začátek týdne bude překotný, ale budete pružně zvládat jeden úkol za druhým. V úterý ráno buďte opatrní, hlavně kroťte případnou zlost, abyste si neublížili.

Býk

V pondělí ráno se nalaďte na pohodu, v úterý večer budete vděční za všechno, co se vám pěkného přihodí. Ve středu se můžete pustit do tvůrčího díla i většího rozsahu.

Blíženci

V pondělí zvolněte tempo a usmívejte se na ty, kteří okolo vás kamsi chvátají. V úterý se nenechte rozhodit něčími nářky. V pátek už budete myslet především na příjemné věci spojené s víkendem.

Rak

Máte-li narozeniny ve čtvrtek nebo v pátek, čekejte rok dobrých pracovních výsledků, i když někdy si budete muset svou cestu trochu vybojovat navzdory obvyklým postupům.

Lev

V intelektuálních záležitostech si věřte, vaše okolí bude vaše vedení respektovat. Případné připomínky vděčně zapracujte do svého plánu, bude to všem k užitku.

Panna

Začátkem týdne se netvařte překvapeně, budete za hrdiny, když se pružně přizpůsobíte nečekaným situacím. V úterý budete sklízet i to, co jste osobně nezaseli.

Váhy

Možná vás v tomto týdnu někdo nachytá na švestkách a vy budete muset uznat, že jste sami překročili pravidla, která u druhých vyžadujete. V neděli odpoledne si připravte čistý stůl, aby se vám v pondělí lépe začínalo.

Štír

V pondělí a v úterý budete připomínat nevybuchlou nálož. Nenechte se k čemukoli vyprovokovat, hluboce se vydýchejte a s klidem trvejte na svém.

Střelec

I když by možná chvílemi zvítězil pohled morouse, okolí bude raději, když si zachováte svůj nakažlivý optimismus. Nenechte se vyčerpat, i vy jste jen člověk, který má právo na své nálady.

Kozoroh

Netrapte se pocitem, že jste občas zbyteční. Vaše okolí dobře vnímá vaši oporu a starost, bez které by mnoho věcí nefungovalo. Když si to budete chtít chvíli vychutnat, nechte druhé jednou na holičkách.

Vodnář

V úterý ráno možná schytáte nějakou tu výtku, ale večer už budete s dotyčnými opět nejlepšími kamarády. Ve středu se zapálíte pro své nápady, budou stát za to.

Ryby

Možná se vám do práce příliš nechce, ale i v pomalém tempu můžete zvládnout víc, než ten, kdo přeletuje od jednoho k druhému. V neděli budete mít chuť pustit se do něčeho nového.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz

Přidat komentář

 
* *