Horoskop pro každé znamení 28. týden

10.7.2017 13:21
Duchovno

28. týden (10.-16.7.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

I při dobrých vyhlídkách se může počasí i nálada prudce nečekaně měnit, je dobré se připravit na různé alternativy. V pátek a v sobotu budete dobré mysli a díky nadhledu a zkušenostem vše vyřešíte.

Býk

Zachovejte něco z barev a vůní plodů, které vás obklopují a sladce lákají. Můžete zavařovat, sušit nebo mrazit, když je jasné, že v čerstvém stavu všechno nespotřebujete.

Blíženci

Začátkem týdne vás zaměstnají problémy v práci nebo napjaté rodinné vztahy. Začátek víkendu bude výbornou příležitostí k hledání velkorysých řešení a plánování cest.

Rak

Kdo má začátkem týdne narozeniny, toho možná už pár týdnů zaměstnává minulost, vzpomínání a vypořádávání se starými bolestmi. S lehčím srdcem se pak můžete věnovat svým potomkům.

Lev

V pondělí se snažte předcházet konfliktům s lidmi, kteří mají nad vámi jakoukoli vyšší moc. Vyberte si jiné pole působnosti a můžete vládnout na svém o něco menším působišti.

Panna

Léto je v plném proudu, nečekejte až skončí. Dělejte na co máte chuť a užívejte si práci venku, když to aspoň trochu jde. Znovu a znovu vnímejte přírodu v její rozmanitosti, objevujte, čeho jste si ještě nevšimli.

Váhy

Když se někdo ve vašem okolí ocitne v nesnázích, vy ho z nich rychle dostanete. Umění vyslechnout, poradit, podpořit a nesoudit, to jsou teď vaše silné stránky.

Štír

V tomto týdnu vás možná bude bavit práce, zejména ta, která bude vyžadovat hloubavé odhalování příčin. Používejte zdravý selský rozum a nemůžete chybovat.

Střelec

Některým z vás už možná jistí lidé lezou krkem. Snadno si najdete důvod, proč se trochu izolovat od dotěrných jedinců. Pozorování přírody při setmění nebo vysedávání na rybách může být dobrý způsob úniku.

Kozoroh

Možná si myslíte, že bez své rodiny nemůžete být a musíte trávit čas společně. Pokud pošlete děti k babičce nebo na tábor, je škoda zůstávat v práci a neužít si volný program podle svého.

Vodnář

V tomto týdnu si budete mít chuť hrát. Překvapivě vás může bavit i práce, kterou si opředete i nějakou vtipnou motivací. V sobotu nevydržíte sedět na místě, budete si muset najít poněkud akční program.

Ryby

Začátkem týdne se budete muset poprat s nějakou odhalenou pravdou. Neuhýbejte před odpovědností, pokud jste cokoli zavinili. Je lepší vyřešit vše na místě a spravedlivě, abyste měli klid.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz

Přidat komentář

 
* *