Horoskop pro každé znamení 25. týden

19.6.2017 00:01
Duchovno

25. týden (19.-25.6.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Možná byste se do některých věcí pustili bez váhání a hned. Ale má-li být vaše úsilí úspěšné, je potřeba mít vše předem rozmyšlené a důsledně cílené. A hlavně - důležití lidé musí být na vaší straně a vyjednávání stojí čas.

Býk

Dokonalou krásu a harmonii budete nacházet jedině v přírodě, i když je mnohdy drsná. Přitom každý detail má svůj jedinečný účel. Lidské společenství proti tomu oplývá tolika zbytečnostmi a nelogičnostmi.

Blíženci

Pondělí a úterý je ještě vaše. Budete sršet vtipem a vymýšlet bláznivé akce. I když se budete cítit nad věcí, těsně před slunovratem vás vaše touhy dostanou. Risknete i případné nepříjemnosti.

Rak

Tento týden může patřit k vašim nejlepším. Můžete prožít blaho svobodné mysli a romantiku zároveň. Pokud máte narozeniny v sobotu, láska vás může vyléčit i z hlubokých problémů.

Lev

Vaše chvíle ještě nepřišla, ale optimisticky ji můžete cítit v kostech, jak se blíží. Nešetřete svou přízní a lásku rozdávejte i těm, co si ji nezaslouží. V sobotu se můžete dočkat magických proměn.

Panna

I když máte rádi všechno předem spočítané a připravené, v úterý zvládnete i náročnější improvizaci. Pokud dokážete i mile pomáhat těm, co vůči nim máte výhrady, zvítězíte sami nad sebou.

Váhy

Pokud máte na co se těšit, buďte jako malé děti a vychutnávejte si pocit lákavé budoucnosti. Období slunovratu ve vás může vyvolávat potřebu dávat věci do pořádku. Kochejte se tím, co se vám povedlo.

Štír

Začátkem týdne budete muset něco zkousnout, ale tentokrát to necháte bez výčitek i bez trestu. Sami víte, co potřebujete a co vám pomůže. řekněte si o to nahlas a uvidíte!

Střelec

Možná by stačilo jen trochu poodhalit záclonku, která vám brání vidět věci v lepším světle. Možná vám k tomu pomůže někdo, kdo si najde chvíli a zpříjemní vám život.

Kozoroh

Možná vás děti přimějí k tomu, abyste odložili svou důstojnost a odměřenost a začali se chovat bezstarostně a bláznivě. Nebojte se, že ztratíte tvář. Naopak si tím někoho možná získáte.

Vodnář

Lásku projevte jasnými činy. Na pouhá slova a teoretické úvahy nikoho nedostanete. Také se bude cenit upřímnost a přímočarost. A nebojte se, že budete za blázny.

Ryby

I když máte soucitnou duši, nebojte se některé věci ostře a jasně pojmenovat. Pravda může bolet, ale je lepší jí říct nahlas, než setrvávat v iluzi a nejistotě. V sobotu bude dobré jídlo a pohlazení lékem na všechno.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz