Horoskop pro každé znamení 24. týden

12.6.2017 09:51
Duchovno

24. týden (12.-18.6.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Nenechte se omámit pondělním optimismem, už v úterý hrozí chyby z nepozornosti nebo nesoustředěnost. V neděli proveďte inventuru toho, co jste vymysleli a napsali.

Býk

Také v tomto týdnu si libujte v příjemných chutích a vůních všeho, co vás obklopuje. Zajímavé věci se také dočtete a doslechnete, můžete navštívit nějaké zajímavé přednášky nebo pořady.

Blíženci

Zajímavé konstelace budou v pátek. Pokud budete mít tento den narozeniny, snažte se svému životu dát jasný řád, dejte přednost důkladnosti a úspornosti. Narozeniny v neděli naopak přinesou do vašeho života změny.

Rak

Díky vlivu Marsu v tomto období potřebujete pohyb a neklid, ale rychle vás všechno unaví. Regenerujte v bazénu, ve vaně nebo v sauně. Doma si dopřejte klid a příjemnou hudbu.

Lev

Co vám v tomto týdnu půjde ztuha, to se nesnažte za každou cenu prosadit. Moudřejší bude nechat si poradit, informací najdete spoustu. Ve středu nevěřte žádným slibům.

Panna

Úvahy se budou odvíjet hladce a k moudrým závěrům dojdete snadno. Realizace bude obtížnější, než se zdá. V neděli večer si budete muset přiznat nepříjemnou pravdu.

Váhy

Možná někoho z okolí přimějete k zamyšlení a pomůžete podívat se na jeho problém z nadhledu. Ve středu se ale vyhněte dobře míněným radám, mohou situaci spíš komplikovat.

Štír

Zapomeňte na holuba na střeše a hezky si hýčkejte vrabce v hrsti. A když něco funguje, nemusíte do toho stále tepat. Milý úsměv vám bude slušet lépe než tvář zachmuřená výčitkami.

Střelec

Ve skládání zkoušek budete úspěšnější v úterý než ve středu. Od čtvrtka budete zpracovávat rozporuplné informace, budete plní pochybností. V neděli vám svitne nová naděje, že nastane dobrá změna.

Kozoroh

Pondělní ráno může přinést chvilky, kdy vám bude do breku nebo do smíchu celkem bez důvodu. V úterý ale vezmete rozum pevně do hrsti a dokážete druhé povzbudit nebo jim poradit.

Vodnář

Polovina června zvyšuje nároky na rodiče školou povinných dětí, zvládnout spoustu akcí a ohlídat děti v jejich volném čase vyžaduje čas a energii navíc. Pokud ještě nemáte zorganizovaný program na prázdniny, je nejvyšší čas.

Ryby

I když vám často schází energie na řešení vlastních problémů, v tomto týdnu budete trávit hodně času zachraňováním kamarádů nebo příbuzných. V pátek odpoledne si lehněte pod slunečník a nedělejte nic.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz