Horoskop pro každé znamení 23. týden

5.6.2017 08:31
Duchovno

23. týden (5. - 11.6.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

V pondělí se můžete probouzet se vzpomínkou na sen, který ve vás zanechá zmatek. V úterý vám udělá radost třeba jen s láskou uvařené a naservírované dobré jídlo.

Býk

V tomto týdnu vstoupí do Býka Venuše. V pátek si užijete dost zábavy s osobami opačného pohlaví. V sobotu ráno si přispěte, pak ale zaberte s prací v domě nebo na zahradě.

Blíženci

Pokud máte narozeniny v pondělí, pak prožijete celkem produktivní rok, ale nečekejte zázraky, ty si budete muset odpracovat. Od úterka budete dobře zpracovávat třídit informace, které se k vám dostanou.

Rak

Když vás něco rozčílí, raději počítejte a nereagujte přehnaně. V pátek už toho asi budete mít dost. Únava se na vás podepisuje a můžete pak působit nervózně a protivně.

Lev

Využívejte příležitost k novým setkáním a seznámením. Sportovní aktivity v přírodě k tomu mohou být vhodnou příležitostí. Děti ocení zajímavé výlety a čtení pohádek, s učením už to půjde ztuha.

Panna

Začátkem týdne dáte přednost domácímu klidu a pohodě, Od úterka vás bude víc lákat změna a budete hledat rozmanité aktivity k zábavě i ke zlepšení fyzické kondice.

Váhy

Možná se zabýváte problémy cizích lidí, ale sami se málo věnujete tomu, co je jen a jen vaší starostí. V tomto týdnu byste měli podrobit kontrole i svůj zdravotní stav a možnosti k utužení zdraví.

Štír

Se vstupem Venuše do Býka se vám možná přestane chtít ráno vstávat a ochota namáhat se v práci bude stále menší. Možná by vám pomohla nějaká kretší dovolená už teď.

Střelec

Pokud na vás leží starosti, může vás rozptýlit humorný film nebo krátká procházka na příjemná místa. Krásu hltejte všemi smysly a podivujte se nad tím, co dokázala vytvořit příroda.

Kozoroh

Možná právě máte všechno pevně v rukou a těší vás, že lidé okolo vás hrají do vaší noty. Přesto se zajímejte o to, co si vaše děti nebo rodiče myslí a co by vám mohlo otevřít oči a přispět k lepší spolupráci.

Vodnář

Ve světě umění a kultury vás možná v těchto dnech něco zaujme a možná i nadchne. Využijte příležitost popovídat si o tom, co vás zajímá, s nějakým odborníkem.

Ryby

Příležitost jen tak s někým se domluvit a posedět u příjemného jídla nemusí být tak vzácná. Snažte se využívat různá setkání k novým impulsům a inspiracím pro vaši práci.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz