Horoskop pro každé znamení 18. týden

1.5.2017 00:01
Duchovno

18. týden (1.-7.5. 2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

V úterý budete po delším volnu spíš unavení než odpočatí, doplňte energii a vitamíny a vrhněte se do práce. V pátek ráno se snažte neobtěžovat okolí svou špatnou náladou, další dlouhý víkend je před vámi.

Býk

Je v pořádku, když se v době svých narozenin cítíte důležití a velmi vytížení. Máte-li narozeniny ve čtvrtek, pak se v příštím roce do ničeho obtížného nepoženete, ale dokážete si dobře užít to, co už máte.

Blíženci

Někteří z vás budou oplývat aktivitou a schopností stále vířit stojaté vody. Možná vám okolí nepoděkuje, proto uklidníte situaci tím, že s kamarády vypadnete někam do terénu a budete o sobě podávat jen stručné zprávy.

Rak

Sváteční pondělí si užijte v dobré společnosti, pokud možno bez členů rodiny. Udělá vám dobře, když uvidíte, že se rodina obejde i bez vaší soustavné péče. V pátek zvládnete drobné obtíže bez zaváhání.

Lev

Pokud máte rádi dobrodružství, možná máte neklidné sny a stále si představujete něco, co byste chtěli prožít. Prodloužený víkend může být dobrou příležitostí a ostatní je už na vás.

Panna

Možná využíváte volné dny k práci v domácnosti nebo na zahradě, snažíte se pomoct svým příbuzným nebo hledáte jiné příležitosti, jak být užiteční. Pokud si u těchto aktivit sami neodpočinete, měli byste toho nechat.

Váhy

I když máte pocit nedostatku času, některé úkoly je potřeba přepracovat nebo se vrátit k tomu, co jste neudělali úplně dobře. Zachovejte si optimismus a úsměv pro své bližní okolo.

Štír

Prodloužené víkendy můžete věnovat nějakým objevným cestám a nebo průzkumným činnostem. Možná na něco zajímavého kápnete a budete se mít čím pochlubit.

Střelec

Lidé narození okolo 21. prosince se možná nedobrovolně věnují nějaké osobní inventuře. I když se možná musíte s něčím rozloučit, stále vám zůstává dobrý výchozí základ pro využití v budoucnosti.

Kozoroh

Pondělní svátek si užijete v dobré náladě, i když nějaké velkolepé důkazy lásky nebudou na programu. V pátek někdo z vašeho okolí uvítá vaši pomocnou ruku, i tak ale k němu buďte upřímní.

Vodnář

Preventivní prohlídku nedopřávejte jen svému vozu, ale zajděte si i vy ke svému praktickému lékaři na důkladnou kontrolu zdravotního stavu. I když zatím nemáte problémy, můžete si některé ušetřit do budoucna.

Ryby

Když vám okolí stále něco vyčítá, možná by už bylo na čase se nad tím zamyslet a začít to brát víc vážně. Možná to s vámi opravdu myslí dobře a zatím můžete využít nabízené pomocné ruce.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz