Horoskop pro každé znamení 17. týden

24.4.2017 00:01
Duchovno

17. týden (24.-30 .4.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Okolí bude spoléhat na vaše organizační schopnosti a spolupracovníci budou čekat na to, co uděláte vy. Pokud s nimi nemáte čas diskutovat, rozdávejte úkoly písemnou formou.

Býk

Pokud máte narozeniny ve středu, která spadá na novoluní, pak máte dobrou šanci zbavit se nepříjemností z předchozích let a znovu se bez zábran pustit do nových plánů. O víkendu neváhejte a ukažte, na co si troufáte.

Blíženci

V pondělí si ukliďte na stole a vyprázdněte koše, potřebujete uzavřít účty a vyrovnat dluhy. Pak se bude vám daleko lépe pracovat na nových věcech. V pátek vaše mysl získá novou jiskru.

Rak

Koncem dubna můžete prožívat nějaký milostný románek. Nezapomeňte ale na praktické důsledky všeho, co děláte. O víkendu si jděte přímo za tím, co je jen vaše vlastní volba.

Lev

I když vás nebaví počítat a plánovat, alespoň některý pracovní den se věnujte méně zábavným činnostem, kterým se tak jako tak nevyhnete. V pátek buďte opatrní za volantem, dopravní situace bude asi náročná.

Panna

V pondělí si sedněte a sepište důkladně vše, co si potřebujete sami pro sebe ujasnit. Uklidní vás to a budete si jistější při každém dalším kroku. V pátek možná budete chtít trochu provokovat.

Váhy

Začátkem týdne se vaše nálady mohou střídat opravdu rychle, snadno vás něco nadchne nebo vytočí. Ve středu a ve čtvrtek si budete víc užívat a brát vše s klidem.

Štír

Možná máte na víkend už dávno pevné plány a neděli si užijete v duchu pospolitosti při rituálu pálení čarodějnic. Snažte se řešit své případné problémy ve vztahu citlivě a opatrně.

Střelec

V pondělí postupujte systematicky a důkladně, vyplatí se vám to. Raději toho udělejte méně, ale dobrý pocit z hotového díla bude pro vás důležitý. Ve středu odpoledne si budete trvat na svém.

Kozoroh

Začátkem týdne budete postupovat podle svých nejlepších zásad a dobře budete vědět, proč to děláte. Výsledky se brzy dostaví. V pátek se uvolněte a jděte schválně jinou cestou než obvykle.

Vodnář

Během pracovního týdne uděláte nejlépe, když se přizpůsobíte rytmu a stylu práce svých důkladnějších kolegů. V úterý možná připadnete na nějaké neobvyklé nápady a budete chtít uspokojit zvláštní chutě.

Ryby

Jste-li narození na konci znamení Ryb, pak vás budou v pracovních dnech znepokojovat myšlenky na vaši finanční situaci nebo budete podrobovat zkoumání a hodnocení sami sebe.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz