Horoskop pro každé znamení 15. týden

10.4.2017 00:01
Duchovno

15. týden (10.-16.4.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Pokud vaše narozeniny připadají na váš letošní Velký pátek, pak se na vás možná chystá období plné změn nebo útěků. Možná se zbavíte problémů z minulých let a budete se konečně cítit svobodnější.

Býk

Jste-li narození okolo 13. května, pak zapojte všechnu svou invenci a prosaďte si svůj vlastní odvážný plán. Nic nepřeženete ani nepodceníte, ani se nebudete držet při zemi.

Blíženci

Ve vymýšlení nových věcí se příliš daleko nedostanete, stále budete něco prověřovat a dopočítávat. Koncem týdne si ale dopřejte volno a kochejte se svátky jara na cestách a návštěvách.

Rak

Úterní úplněk je předzvěstí Velikonoc, ohlédněte se za předchozími dny a přichystejte odměnu pro ty, co vám dělají radost. Pátek bude hektický, v Neděli na vás může padnout únava.

Lev

Zkrácený pracovní týden může být provázený některými uspěchanými kroky, ale ne každý risk vám vyjde! Dobrá pohoda bude panovat v sobotu, jen zbytečně nelenošte.

Panna

Nevadí, když se trochu zdržíte procházkou parkem nebo nasáváním vůně květin. Vnímání jara vám dodá potřebnou náladu i sílu zvládnout svátky v pohodě s rodinou.

Váhy

Začátek týdne vám přinese sebejistotu a víru, že zvládnete i náročnější pracovní aktivity. V pátek budete muset ustát mnohá překvapení a svéhlavé jednání lidí, kteří myslí hlavně na sebe.

Štír

Snažte se svou energii vkládat do konstruktivních aktivit, cokoli i nechtěně druhým překazíte, nakonec odnesete i vy sami. Pátek si užívejte s dětmi nejlépe v přírodě.

Střelec

I když vás možná tíží nějaké problémy, dopřejte si volné a sváteční dny tak, abyste si užili radost z každé chvilky. Zavolejte kamarádkám a někam je pozvěte. Nebo vezměte děti do Zoo a plňte jim přání.

Kozoroh

Pokud jste narození mezi 10. a 14. lednem, pak se nenechte dál tlačit ke zdi vlastní zodpovědností a ctižádostí, ale dopřejte si nějakou aspoň malou vzpouru. Hned se vám bude lépe dýchat.

Vodnář

Tento týden vás popostrčí k větší odvaze a samostatnosti. Dobře zvažujte, co vám opravdu pomůže a kde už komplikujete příliš druhým život. O svátcích dejte najevo, s kým jste rádi a dobrovolně.

Ryby

Tento týden možná nabídne další příležitosti k oslavám a přípitkům, ale vy dobře víte, čeho se máte držet. V neděli pozor na přehnaná očekávání a splíny.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz